سرزنش حزب کمونیست چین برای coronavirus بحران

نظر

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد جهان یک واقعیت است که به طور فزاینده ای روشن است: حزب کمونیست چین ناشی از این بحران است.

از لحظه ای که coronavirus ظهور مرکزی چین پکن عمل کرده است در راه ساخته شده است که یک بیماری همه گیر ممکن است و پس از آن اجتناب ناپذیر است. آن را پوشش داده تا آنچه اتفاق می افتد در ووهان. آن سکوت خبرچین که به دنبال برای هشدار دادن به جهان است. آن را به سرقت برده تجهیزات پزشکی از کشورهای دیگر حتی در حالی که ادعا بیماری بود که هیچ معامله بزرگ است.

در هر مرحله حزب کمونیست چین است و دروغ. در حال حاضر حداقل 50000 نفر فوت کرده اند. و تعداد در حال رشد است توسط دقیقه است.

پکن رفتار است که در نتیجه آن ظلم و ستم آن “سوسیالیسم با ویژگی های چینی.” تنها راه برای متوقف کردن گسترش بیماری است که به گسترش اطلاعات و حتی سریع تر به مردم و کشورهای حقایق و زمان برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر. چین حاکمان ساخته شده است که غیر ممکن است. با شروع در ماه دسامبر مقامات کمونیست در پایین ترک خورده هر کسی که صحبت کردن در مورد کوروناویروس.

چین سانسور

هنگامی که یک دکتر شجاع هشدار داد همسالان خود حاضر شد احضار توسط پلیس در وسط شب و مجبور به نوشتن یک “انتقاد از خود” — یک کلاسیک کمونیستی روش خاموش کردن مخالفان که نیروهای آنها را به اعتراف قرار جنایات. هنگامی که خبرنگاران چینی نوشت: در مورد بیماری کار خود را سانسور شد. زمانی که شهروندان به طور متوسط در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن حقایق آنها خاموش شد. پکن همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از دنیای خارج از خود بدانند آنچه که واقعا در رفتن است.

حقیقت وحشتناک بود اگر چه تا حد زیادی ناشناخته فراتر از چین مرز. آمریکا و سازمان های اطلاعاتی به این نتیجه رسیده اند که چین به طور سیستماتیک مخفی واقعی تعداد افراد بیمار و همچنین تعداد مرگ و میر. مطمئن شوید به اندازه کافی در اواسط ژانویه پکن هنوز هم ادعا کرد که تنها چند ده نفر مبتلا به کوروناویروس. واقعی در مجموع از افراد آلوده و مرگ و میر شد و به احتمال زیاد به مراتب بالاتر به عنوان سازمان من در حال حاضر شنیدن از مخالفان در داخل چین است.

پکن نهفته آرام جهان به یک از امنیت کاذب. توسط کتمان میزان coronavirus چین ناشی از کشورهای دیگر به فرض وضعیت تحت کنترل و یا حداقل این است که آنها زمان بیشتری را برای آماده سازی. یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی اشاره کرد که چینی داده های ناشی از جامعه پزشکی در ایالات متحده به فکر می کنم “این جدی بود اما کمتر کسی انتظار… ما گم شد مقدار قابل توجهی از داده ها.”

اقدام جهانی مورد نیاز: رکود بزرگ نشان داد که کشور نمی تواند مبارزه با کروناویروس بحران اقتصادی به تنهایی

در نهایت چین را ناقص تصویر منجر به ناکافی قصد دارد در کشورهای دیگر است. اما پکن حذفیات و دروغ نیست فقط شامل تعدادی از افراد آلوده. آنها نیز تحت پوشش تا ماهیت coronavirus خود را. در انجام این کار, پکن نقض تعهدات بین المللی که چین یک امضاء از جمله مقررات بین المللی بهداشت (2005).

اگر آنها تا به حال تنها شده صادق

پکن را تکذیب کرد تا ژانویه 20th که انتقال انسان به انسان رخ شد. در عین حال در همان زمان مقامات چینی و شرکت های دولتی شد, به فوریت به دست آوردن فله لوازم پزشکی به خصوص تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش — از استرالیا و اروپا و سراسر جهان است. به عبارت ساده پکن احتکار جهان زندگی-صرفه جویی در منابع, در حالی که به دروغ ادعا می کنند که زندگی مردم نیست در خطر است.

نتایج شده اند و غم انگیز است. چین اقدامات انجام شده کشورهای دیگر کمتر قادر به مهار شیوع کروناویروس. در برخی از موارد کسانی که شیوع بودند شاید در حال حاضر در جریان است اما مشخص نیست چرا که چین به دروغ در مورد بیماری’ گسترش یافته است. در آن نقطه یک بیماری همه گیر شد و تنها یک موضوع از زمان.

تدریس خصوصی در خانه: به اشتراک گذاری خود را coronavirus داستان

در حال حاضر در جهان رو به تحول نهان پس از جنگ جهانی دوم است. کل کشور تعطیل. مرزها بسته شده است. اقتصادهای در حال کشف. دولت ها بسیج برای گسترش مبارزه است. میلیاردها نفر از مردم وحشت زده هستند.

اما همه این ها قابل پیشگیری بود اگر حزب کمونیست چین بوده است صادق است.

اگر پکن اجازه داده بود که پزشکان در چین به منظور بالا بردن زنگ و شامل تهدید این ویروس می توانست متوقف در آهنگ های خود را.

اگر پکن به حال با دقت توضیح داد که چگونه این ویروس گسترش مردم از نیویورک به دهلی نو می تواند آماده شده درآمده است.

دیدگاه ما: Coronavirus هواکش عرضه botched فقط مانند عدم تست. در حال حاضر 3 اولویت فوری

اگر پکن داده بود تعداد واقعی افراد آلوده و مرگ و میر در کشورهای دیگر به رسمیت شناخته اند خطر گرفته و گام های لازم.

اما پکن نبود صادق است. آن را دروغ. آن است که هنوز هم دروغ. به عنوان یک نتیجه بیش از یک میلیون نفر بیمار هستند و میلیون ها نفر می میرند قبل از سال است.

خون خود را در حزب کمونیست چین دست. اگر coronavirus بحران ثابت می کند هر چیزی را که کمونیسم — منطق خود آن خشونت آن بی کفایتی — هنوز هم قبر تهدید برای کل جهان است.

هر چه زودتر کمونیسم است جاروب به زباله دانی تاریخ امن تر برای همه ی ما بود.

ماریون اسمیت مدیر اجرایی قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود در واشنگتن او را دنبال کنید توییتر: @smithmarion

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>