‘سیاه, شهرهای مهم,’ نقاشی دیواری, نقاشی در خیابان در هوستون استقلال ارتفاعات

“سیاه شهرها موضوع” نقاشی دیواری, نقاشی شده در یک خیابان در هوستون تاریخی استقلال ارتفاعات محله, همچنین شناخته شده به عنوان اولین سیاه شهرستان در تگزاس است.

بزرگ دیواری که نشان می دهد این پیام در صورتی و زرد حروف دیده می شود بر روی لینک جاده ها است. آن را به نظر می رسد در صبح روز جمعه فقط جلوتر از محله Juneteenth جشن.

نیاز به دانستن: جمعه نشانه 155 سال پس از Juneteenth سرچشمه در تگزاس است. در اینجا چگونه روز به دست می آمد.

Juneteenth تعطیلات سالانه است که نشانه پایان برده داری در ایالات متحده و زمانی که آخرین بردگان در گالوستون تگزاس مطلع شدند آنها آزاد بودند. پس از مرگ دیرین Houstonian جورج فلوید و زندگی موضوع اعتراضات و راهپیمایی در سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای تعطیلات سال جاری.

استقلال ارتفاعات شد اولین آمریکایی آفریقایی شهرداری در تگزاس در ژانویه. 17 یدلایمخیرات 1915 جمعیت 600 ساکنان شهر هوستون سایت. آن را ضمیمه هوستون در سال 1929.

این شهر تاریخی شده است دست و پنجه نرم با توسعه های جدید است که منجر به بالا رفتن سرسام آور ارزش ملک است که تحت فشار قرار دادند نسل از خانواده.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: سیاه برای اولین بار در شهرستان در تگزاس است که در آستانه از دست دادن هویت خود را.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>