سیاه تگزاس قانونگذاران معرفی جورج فلوید عمل به ممنوعیت chokeholds ایالت

آن شده است کمی بیش از دو ماه پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت و او هنوز هم در حال تغییر جهان است.

این جورج فلوید عمل رونمایی شد توسط تگزاس قانونی سیاه حزبی اعضای پنج شنبه. قانون خواستار ایالت ممنوعیت chokeholds به روز شده راهنمایی در زمانی که پلیس می تواند با استفاده از زور و گسترش مسئولیت حقوقی برای افسران شکایت برای نقض قربانیان حقوق مدنی در هوستون کرونیکل گزارش داد.

این امر نیز نیاز به افسران به وضوح شناسایی خود را به عنوان چنین آنان را مجبور به ارائه کمک های اولیه زمانی که یک فرد مجروح شده است و همچنین نیاز آنها به مرحله در زمانی که یک افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد.

“جاده به عدالت در تگزاس به خصوص برای سیاه و سفید و قهوه ای مردم در تگزاس ساخته شده است با به پایان می رسد مرده” ایالت تگزاس نماینده هارولد Dutton رئیس انجمن گفت. “مرده به پایان می رسد از سفید برتری نژادی و نفرت و تعصب است.”

فلوید در فرم جدید: جورج فلوید را تور جنوب در هولوگرام فرم جایگزین ‘نژادپرستانه مؤتلفه خاطرات’

جلسه اعضای ملحق شدند توسط Floyd اعضای خانواده از جمله جوانترین برادر خود را Rodney, که گفت که او خواسته های مردم را به می دانم که برادر خود را برای این مرد بزرگ او بود و نه برای اشتباهات او ساخته شده او در گذشته است.

“این عمل به معنای بسیار به ما همه عموزاده برادر — و آن را به معنای بسیار به ما به عنوان مردم سیاه و سفید,” عاطفی رادنی گفت. “این قانون بسیاری از چیزهای بزرگ است که در حال راه رسیده. راه به تعویق افتاده است.”

جورج فلوید, 46, درگذشت, روز شنبه, مارس 25 وقتی سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه نتوانست به مرحله منجر به هر یک از آنها در حال اخراج از اداره پلیس و به اتهام قتل.

در این جلسه گفت: امیدوارم که آنها را به کار با فرماندار تگزاس گرگ ابوت به تصویب این قانون هر چه زودتر به جای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>