سان فرانسیسکو – در یک هفته صبح در ماه سپتامبر لسلی مایلی یک مدیر مهندسی با چندین دهه تجربه در صنعت فن آوری پیوست همکاران خود را در جریان به گوگل در سان فرانسیسکو دفاتر. او با پوشیدن این نوع لباس معمولی از مهندسین – تی شرت و شلوار جین و کفش آدیداس ضربات. خود را نشان کارکنان بود که به سادگی قابل برش به کمربند خود را.

که زمانی که مایلی می گوید یک همکار گوگل کارمند شتافت و در مقابل از او و جسمی او را متوقف کرد و خواستار دیدن مایلی را نشان. “خوش به حال سیاه و سفید بزرگ با تکنولوژی” او هنوز توییتی.

آن را اولین بار است که یک همکار به حال بدن مسدود مایلی زمانی که او در تلاش بود برای رفتن به محل کار. او می گوید: این حوادث که اشاره او به عنوان “تعصب در badging” ارسال موذی پیام به مردم از رنگ است که “شما تعلق ندارد” در یک صنعت بیشتر کارکنان با مردم و مردان است.

“این تجلی فیزیکی بسیاری از مردم از رنگ تجربه در فن آوری” مایلی گفت: آمریکا امروز در یک مصاحبه. “ما هنوز هم نمی تواند در درب — به معنای واقعی کلمه.” گوگل کاهش یافته است به نظر.

Facebook در حالی که سیاه و سفید: کاربران آن تماس گرفتن ‘Zucked,’ می گویند صحبت کردن در مورد نژاد پرستی است که سانسور به عنوان سخنرانی نفرت

نژاد پرستی در Facebook?: سیاه, Facebook کارکنان شکایت نژادپرستی و تبعیض بدتر شده

فناوری نژاد مشکل – چرا دره سیلیکون است تا سفید شد و محوری به مکالمه ملی در سال 2014 زمانی که شرکتها از گوگل برای Facebook برای اپل فاش برای اولین بار چگونه چند زن و مردم از رنگ آنها را استخدام کنند. این شرکت ها متعهد به ایجاد نیروی کار خود را کمتر همگن.

این عدد کمتر اقلیت در یک صنعت به طور فزاینده حاکم بر اقتصاد ایالات متحده به خود جلب کرد تیز موشکافی از شرکت سهامداران و واشنگتن قانونگذاران. هنوز صدها میلیون نفر اگر نه میلیاردها دلار در تنوع هزینه های بعد بسیار کمی تغییر کرده است.

در سال 2012 در گوگل, آمریکایی های آفریقایی تبار اختصاص بیش از 1.5 درصد از ایالات متحده کارکنان. همه 364 از آنها می تواند به راحتی در یک jetliner. تازه ترین آمار و ارقام در دسترس برای گوگل شرکت مادر حروف الفبا نشان می دهد که در سال 2018 شرکت شاغل 1,793 فتح سیاه مردم 2.6 درصد از نیروی کار ایالات متحده. ترجمه: به عنوان کارمند خود را پایه رشد بیش از سه برابر به 67,248 حروف الفبا را در صفوف رشد کمتر از 1500 نفر از مردم سیاه و سفید.

عدم تنوع یک مشکل گسترده

مشکل این است که جدا به گوگل. تجزیه و تحلیل توسط ایالات متحده آمریکا امروز و دیگران نشان می دهد عمده شرکت های با تکنولوژی استخدام کمتری زنان و اقلیت کمتر نسبت به سایر صنایع و حتی در دره سیلیکون مشرف ثروت موجود استعداد.

و آن را فقط در ویژگی های نقش. اقلیت ها در گوگل و دیگر شرکت های فن آوری نیز به شدت کمتر در غیر فنی مانند شغل های فروش و اداری با آمریکایی های آفریقایی تبار مراتب قابل ملاحظه ای بدتر از اسپانیایی ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل در سال 2014 نشان داد. با توجه به بیشتر های اخیر دولت ایالات متحده آمار منتشر شده در سال 2016 آفریقایی-آمریکایی را تا 3 درصد از کارکنان در بالا 75 tech شرکت در دره سیلیکون در حالی که آنها نگه داشتن 24 درصد از مشاغل در غیر فن آوری شرکت.

بیشترین کسری: آفریقایی-آمریکایی که در حال نشان داده شده در نرخ بسیار بالاتر در دیگر صنایع سازگار با خود را نسبت کلی ایالات متحده نیروی کار است. امروز 741 سیاه کار در گوگل. که 1% از آن ایالات متحده نیروی کار است.

گوگل می گوید آن را تلاش. در سال 2018 این شرکت گزارش ساییدگی داده ها برای اولین بار نمایش سیاه و اسپانیایی کارکنان چپ در نرخ بالاتر از سفید پوستان است. گوگل پنجه مشکل با تعدادی از طرح ها از جمله استخدام احتباس مورد مدیران برای کار با کارکنان کمتر از زمینه های. در این سال گوگل می گوید: ساییدگی کاهش یافت و نرخ برای این گروه هر چند آن را به یک راه طولانی برای رفتن در دستیابی به برابری در آن نیروی کار است.

پیچیده کسانی که تلاش های کنونی فضای سیاسی ایجاد کرده است یک جو متشنج در داخل عمده شرکت های فن آوری مانند گوگل که در آن برخی از کارکنان در حال شورش در باز بیش از دره سیلیکون تلاش برای بستن شکاف نژادی.

در سال 2017, گوگل, مهندس جیمز Damore کار اخراج شد پس از نشت داخلی خود را یادداشت نشان می دهد تفاوت های جنسیتی می تواند توضیح دهد که چرا بسیاری از مهندسان Google و رهبران مرد هستند. سال بعد از او شکایت کارفرمای سابق خود مدعی است که گوگل مغرضانه در برابر مردان سفید با محافظه کار انداز.

حساب دست اول از تعصب نژادی

ابراز حساب دست اول از تبعیض نژادی و تعصب در وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی و در دعاوی رنگ یک تصویر متفاوت است. مردم از عدم اکثر فرهنگ گروه می گویند که آنها اغلب دارای برچسب “تنوع استخدام” هستند و ناعادلانه رفتار در همه چیز از پرداخت به تبلیغات.

یک سال 2017 مطالعه از Kapor مرکز تاثیر اجتماعی و هریس نظرسنجی یافت که مانند سمی در محل کار که در آن آزار و اذیت كليشه اي و قلدری رخ می دهد – در حال رانندگی زنان و مردم از رنگ. نه تنها خروج تضعیف شرکت های فن آوری’ تلاش برای افزایش تنوع این هزینه حدود 16 میلیارد دلار در سال است.

نگاهی Facebook. در ماه نوامبر یک دوجین ناشناس فعلی و سابق Facebook کارکنان گفت: آنها هم در حال درمان به عنوان اگر آنها “تعلق ندارد.” خود را متوسط پست با عنوان “Facebook سبب نژادپرستی علیه کارکنان خود را از رنگ” به تصویر کشیده Facebook به عنوان یک فرهنگ مملو نژادپرستانه و رفتار تبعیض آمیز علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی و یک سال پس از سابق Facebook manager علامت Luckie را متهم به شرکت رسانه های اجتماعی از داشتن یک “سیاه مردم مشکل است.”

دره سیلیکون و مسابقه: Facebook دارای یک مشکل با مردم از کارکنان سابق به اتهام

روسیه سوء استفاده نژاد در Facebook:: مطلب, سیاه, کارکنان, تنوع می تواند کمک کرده اند.

“در حالی که خوردن صبحانه دو رنگ سفید کارکنان از من خواست به تمیز کردن پس از خود را در ظروف سرباز یا مسافر. من یک مدیر برنامه” یک حساب بخوانید. “به من گفت: من مدیر در مورد این حادثه. او به من گفت که من نیاز به لباس حرفه ای تر.” فرد دیگری ادعا کرد که آنها با نزدیک شدن منابع انسانی مورد تبعیض اتفاق می افتد در تیم خود بودند اما گفت: “هیچ تعصب در Facebook.”

متوسط پست نیز شامل تصاویری از یک برنامه به نام کور که اجازه می دهد تا کارکنان به صورت ناشناس پست در مورد محل کار خود را. یک نظر ادعا پوستان هستند هوشمند کمتر از سایر نژادها است. یک نظرسنجی نشان داد که اکثریت پاسخ دهندگان — 43 نفر — اعتقاد بر این است که مردم سیاه و سفید “فقط می خواهم به شکایت” در مورد درمان خود را.

“این افراد آن را به نظر می رسد مانند آنها کار را برای KKK” یکی از کارکنان نوشت: از Luckie را Facebook post. “آنها باید احساس ممتاز که در آنها تنوع استخدام کردم و به شرکت ما پس از کاهش ما استخدام استاندارد.”

‘ما در حال گوش دادن و کار سخت را به انجام بهتر’

Facebook پاسخ با بیانیه ای از برايت تامسون, معاون رئیس جمهور از شرکت ارتباطات است. “هیچ کس در Facebook و یا در هر نقطه باید به قرار داده تا با این رفتار. با عرض پوزش,” او گفت:. “در مقابل آن همه چیز را که ما برای ایستادن به عنوان یک شرکت است. ما در حال گوش دادن و کار سخت را به انجام بهتر.”

پس از انتشار متوسط پست همان ناشناس Facebook کارکنان صادر شده به روز رسانی. آنها گزارش کردند که شرکت رهبران و برخی از مدیران ابراز ترس و پشیمانی. در تمام دست, جلسه, Facebook ارشد اجرایی مارک زوکربرگ گفت: توصیف رفتار در محیط پست تعلق ندارد در این نوع از شرکت او خواهد ساخت. ده ها تن از کارکنان رنگ پا به جلو برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را. یک مدیر به یک کارمند سابق و گفت: “متاسفم ما شما شکست خورده است.”

همه از واکنش حمایتی. چند مدیران با هم متحد سعی کنید به چیزی را اشکار نویسندگان متوسط پست. یک مدیر شدت انتقاد کرد و در گزارش مستقیم که تا به حال تجربه مشترک در آن است. در کور, Facebook کارکنان ارسال شده نژادپرستانه الگوهای رفتاری و بحث که آیا هر یک از رفتارهای ذکر شد در واقع نژادپرست است. در یک ایمیل فرستاده بیانیه Facebook گفت: “ما ضمن استقبال از پیشنهادات و انتقادات و هر مکالمه کمک می کند تا ما بهتر است.”

Facebook تبلیغات سیاسی: Facebook طول می کشد پایین تبلیغات ذکر آفریقایی-آمریکایی ها و اسپانیایی ها

روسی, Facebook ads: بسیاری از آنها به بهره برداری نژاد برای ایجاد اختلاف

هیچ یک از این می آید به عنوان هر گونه تعجب به مایلی که شهرت به عنوان یک منتقد از صنعت فن آوری شکست خورده تلاش برای معکوس دهه از خروج. عمومی خود را حذف توییتر سابقه در تنوع 2015 در زمانی که او تنها آفریقایی-آمریکایی و مهندس در یک موقعیت رهبری وجود دارد, زده عصب و او شده است هل دادن صنعت فن آوری برای انجام بهتر بوده است.

سال بعد سرخوردگی خود را با وضعیت موجود قابل لمس است. “ما همه به شما گفتن که تماس در حال آمدن است از داخل خانه,” او می گوید.

و در عین حال حتی در بسیار شایع حوادث وجود دارد به نظر می رسد کمی اگر هر طریق دنبال و یا پاسخگویی. مایلی می گوید شرکت های فن آوری می تواند همچنان به سرمایه گذاری در انواع و اقسام برنامه ها و تلاشهای استخدامی, اما تا زمانی که آنها به چه بیگانه سازمانی خود را با فرهنگ هستند به مردم رنگ آنها را ندارد هر گونه پیشرفت معنی دار.

مایلی به یاد می آورد به عنوان مثال: پس از ساخت یکی از متنوع مهندسی تیم او در مصاحبه داخل گوگل برای این فرصت را به اجرای یکی دیگر از. در زمان مایلی شد نظارت یک گروه از مهندسین 200 محصول, مدیران فناوری نویسندگان و مدیران برنامه و مسئول همه از Google Cloud اسناد و وب سایت زیرساخت, و او تا به حال شهرت برای کار خود را در ورود و حقوق صاحبان سهام.

در این مصاحبه مایلی خواسته شد یک ارشد مهندسی مدیر اگر او حاضر به استخدام یک مرد سفید دانشجوی علوم کامپیوتر از دانشگاه استنفورد اگر این تیم نمی شد به اندازه کافی متنوع. سوال شده مایلی خیلی ناراحت کننده است که او حذف خود را از روند مصاحبه و گزارش گفتگو به رهبری ارشد.

“واقعیت تلخ است که وجود دارد افراد در سازمان شما بر این باورند که هر و همه از این برنامه ها فقط مجموعه ای از کلمات قصار است که آنها فقط سهمیه و آنها را به مقاومت در برابر آنها را تا آنجا که آنها می توانند. و آنها را به مقاومت در برابر آنها را با ارسال بر روی برنامه های ناشناس و یا آنها را مقاومت در برابر آنها را تضعیف مردم” مایلی می گوید.

“از آنجا که اگر شما می توانید تضعیف من اگر شما می توانید من شکست اگر شما می تواند کاهش توانایی ما برای ترویج و کاهش توانایی ما به جلو به شما ثابت کنیم که ما تعلق ندارد در وهله اول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im