مردم سیاه و سفید هستند به شدت در حال مرگ از coronavirus در شهرستانها در سراسر ایالات متحده

واشنگتن — سیاه و سفید آمریکایی ها به شدت در حال مرگ از coronavirus در نرخ بسیار بالاتر در مقایسه با دیگر آمریکایی ها در برخی از شهرهای بزرگ اما بسیاری از مقامات فدرال و ایالت ها نه پیگیری و یا انتشار نژادی اطلاعات در coronavirus قربانیان افزایش نگرانی ها در مورد مراقبت از ملت ترین جمعیت های آسیب پذیر.

با کروناویروس موارد و مرگ و میر ناشی از افزایش در شهرستانها قابل توجه جمعیت سیاه, از جمله, New Orleans, دیترویت و نیویورک مدنی و گروه های حقوق قانونگذاران دموکرات و کاخ سفید باید همه به نام مقامات بهداشت فدرال به انتشار نژادی داده ها برای اطمینان از منابع و اطلاعات در حال رسیدن هر جامعه متاثر از وقوع.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در کاخ سفید در جلسه روز شنبه که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند که ضربه سخت coronavirus نمایندگی “فوق العاده چالش” برای ملت با توجه به رئیس جمهور.

“ما می خواهیم برای پیدا کردن دلیل به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که اطلاعات ملی در مسابقه و coronavirus موارد باید در دسترس خواهد بود در اواخر این هفته.

Fauci گفت بهداشتی موجود نابرابری را ساخته اند شیوع بدتر برای آمریکایی آفریقایی جامعه است.

“ما بسیار نگران است. این بسیار غم انگیز است. وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهید در حال حاضر به جز به آنها به بهترین شکل ممکن مراقبت برای جلوگیری از عوارض” Fauci گفت.

کمتر از یک تعداد انگشت شماری از کشورها منتشر کرده اند اطلاعات از جمله ایلینوی, لوئیزیانا, میشیگان, New Jersey, و, North Carolina. داده ها از این دولت ها نشان می دهد سیاه پوستان در حال مرگ هستند در یک نامتناسب نرخ بالاتر در مقایسه با سفید پوستان است.

“این یک موضوع مهم برای ما این است که ما در حال بالا بردن و ما صدایی زنگ” گفت: Hardie دیویس جونیور رئیس جمهور آفریقایی آمریکایی شهرداران انجمن و شهردار آگوستا جورجیا است.

در ایالت ایلینوی به عنوان مثال وجود دارد 12,262 coronavirus موارد دوشنبه و 307 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت عمومی. از تایید موارد 29.4 درصد سیاه 27.5% سفید 9.4% اسپانیایی 3.34% آسیایی و 24.4% خالی شد. از مرگ و میر 42 درصد سیاه 37.1% سفید 7.5% هیسپانیک 7 درصد خالی و 4.2 درصد است. تقریبا 15 درصد از جمعیت این ایالت سیاه است در حالی که سفیده را تا 77 درصد از دولت با توجه به سرشماری.

در میشیگان اعداد نیز تلخ با آمریکایی های آفریقایی تبار حسابداری فقط 14 درصد از جمعیت این ایالت اما 33 درصد از COVID-19 مورد و 41 درصد از مرگ و میر.

در لوئیزیانا یکی از سخت ترین ضربه متحده در کشور 70 درصد از مرگ و میر مربوط به کروناویروس آمریکایی آفریقایی تبار بودند و 29 درصد سفید با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. از روز شنبه وجود دارد 14,867 موارد در سراسر کشور و 512 مرگ و میر. آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 32 درصد از جمعیت این ایالت.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز به نام اختلاف “نگران کننده است.”

“بدیهی است این است که اختلاف و ما در حال رفتن به سعی کنید به کشف کردن آنچه که منتسب به و آنچه که ما می توانید انجام دهید که در مورد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” ادواردز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است.

آمریکایی های آفریقایی تبار ممکن است در معرض خطر عوارض ناشی از کوروناویروس زیرا بسیاری از تمایل به رنج می برند از شرایط بهداشتی اساسی از جمله آسم و دیابت است. اما طرفداران نیز نگران است که اقلیت ها نیست دریافت اطلاعات کافی در مورد بیماری و یا دسترسی به تست.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت: در حال جمع آوری نژادی اطلاعات ارائه شده توسط متحده است. برخی از آن داده شده است تکمیل و برخی هنوز رتبهدهی نشده است را مشاهده کنید. آژانس در حال انتظار برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از آن کامپایل آن است. یک سخنگو گفت: ایالات متحده آمریکا امروز سه شنبه که CDC خواهد انتشار اطلاعات در مورد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان بعد از این هفته که شامل داده ها از نژاد و قومیت.

کارشناسان بهداشت و طرفداران حقوق مدنی گروه های کنگره و قانونگذاران نیز خواست خواست خدمات انسانی وزیر الکس آذر به انتشار اطلاعات ملی توسط نژاد.

اطلاعات در مورد جنس گزارش شده است پس چرا مسابقه گفت: در کنگره ایالات متحده رابین کلی رئیس کنگره سیاه حزبی سلامت Braintrust. کلی گفت: اولین کسی که مرده از coronavirus در ایالت ایلینوی شد یک زن آمریکایی آفریقایی تبار.

حقایق را به اطلاع سیاست و برنامه نویسی و چه منابع مورد نیاز و جایی که, گفت, کلی, که, همراه با دموکرات در کنگره Ayanna Pressley ماساچوست و سنسور. Cory Booker نیوجرسی, کامالا هریس کالیفرنیا و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست با ارسال نامه ای به دادگاه فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی درخواست آژانس برای جمع آوری و انتشار نژادی داده است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال آماده” کلی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

نمایندگان مجلس می خواهم به دانستن است که در حال آزمایش برای coronavirus

دوست داشتنی وارن شهردار روچستر نیویورک گفت: مقامات محلی نیاز نژادی اطلاعات به دانستن که در آن به کانال منابع است.

او گفت: اولین coronavirus مرگ در ماه گذشته در شهرستان مونرو که شامل روچستر بود 57 ساله آفریقایی آمریکایی. او گفت که او می داند که تنها به این دلیل که خانواده منتشر شد اطلاعات در Facebook.

از جمعه این شهرستان تا به حال 543 موارد و 26 مرگ و میر. او گفت: شهرستان, بزرگترین سوم در دولت است که انتظار می رود برای دیدن بیشتر مرگ و میر در ماه آوریل است. در همین حال نیویورک یکی از سخت ترین ضربه متحده هنوز منتشر نژادی اطلاعات در مورد مرحوم.

“هر کس بدون گزارش داده شما نمی توانید ببینید این قدر از این مشکل گفت:” وارن معاون دوم رئیس جمهور آفریقایی آمریکایی شهرداران انجمن.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان کارگردانی خود را از دولت وزارت بهداشت در این هفته به ارائه نژادی خرابی برای همه مریلند موارد از جمله آزمایش های بستری و میزان مرگ و میر. او اشاره کرد که بسیاری از آزمایش های انجام شده توسط پزشکان خصوصی از طریق خصوصی آزمایشگاه های خارج از دولت است.

نیوجرسی مقامات منتشر شد داده های جمعه که ذکر شده در مسابقه برای 729 از آن 1,232 مرگ و میر. از کسانی که 60 درصد سفید, 24 درصد سیاه, 5% آسیایی و 11 درصد دیگر. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: هدف این بود برای اضافه کردن بیشتر به جزا داده ها برای اطمینان از تمام ساکنان گرفتن مناسب مراقبت از.

“همواره وجود دارد مردمی که پشت سر او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی. “بیشتر از نه, که جمعیت گرفتن که پشت سر گذاشت بیش از حد ارائه شده توسط جوامع از رنگ است.”

کنگره اسپانیایی انجمن نیز فشار برای آزادی نژادی بیشتری داده است. اسپانیایی ها که به احتمال زیاد بیشتر از گروه های دیگر به بیمه بهداشت و درمان نیز تمایل به سلامت فقیر است که می تواند آنها را در معرض coronavirus.

در کنگره ایالات متحده Joaquin کاسترو D-تگزاس رئیس جلسه گفت: جوامع از رنگ به مدت طولانی رنج می برد به دلیل نابرابری های سلامت “اما شما نمی توانید به رفع آنچه شما را اندازه گیری نمی کنند.”

که در حال مرگ است از coronavirus?

چه ما نمی دانیم در مورد کسی که در حال مرگ است از coronavirus به نظر می رسد متناقض به دلیل برخی از استان ها می کند به گزارش, به معنی ایالت اطلاعات است که همیشه به روز است و به طرفداران گفت. Davis, شهردار, Augusta, گرجستان روز دوشنبه گفت که به او گفته شد توسط مقامات بهداشت محلی وجود دارد 266 coronavirus موارد در منطقه خود را, اما دولت سایت تا به حال تعداد کمتر.

“وجود دارد یک تاخیر بین گزارش است که اتفاق می افتد بین تست که اتفاق می افتد بر روی زمین در جوامع محلی در مقابل آنچه متحده هستند, گزارش,” او گفت:.

در لوئیزیانا وزارت بهداشت گفت: این گزارش نژادی تفکیک مرگ و میر در هر هفته, هر چند گفته آنها ممکن است گسترش نژادی گزارش به تمام موارد مثبت.

بالا گروه coronavirus متخصص دکتر الکس Billioux گفت: بالا بودن تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار و میر است به احتمال زیاد یک نتیجه از لوئیزیانا, سیاه, جمعیت رنج می برد از یک تناسب تعداد از شرایط اساسی در کمک به COVID-19 مرگ و میر مانند دیابت و فشار خون بالا و چاقی است. Billioux گفت: دولت خواهد انجام تحقیقات بیشتر به اختلاف و فرم استراتژی برای کاهش آن.

“متاسفانه ما می دانیم معنی داری وجود دارد نژادی بهداشت اختلاف در دولت” Billioux گفت.

جوامع از رنگ به مدت طولانی با آن مواجه نابرابری در سیستم مراقبت های بهداشتی در بخشی به دلیل تبعیض, بهداشت ضعیف و ناکافی پوشش بیمه. این است به خصوص صدمه آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات جنوبی که در آن بسیاری از کشور این جمعیت است متمرکز کارشناسان بهداشت گفت.

“این در معرض کسری ساختاری است که ما همه شناخته شده است اما زمانی که شما با قرار دادن یک accelerant مانند coronavirus در میان که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار هستند disparately نهفته” این مطالبات راه حل گفت: Derrick جانسون رئيس جمهور از ملی NAACP.

طرفداران می گویند روشن نیست که چرا برخی از ایالت ها را منتشر کرده اند و اطلاعات دیگران نیست.

“آنچه ما می دانیم این است که مسائل نژاد و این که ما نیاز به این اطلاعات برای اطلاع رسانی یک پاسخ موثر به این بیماری همه گیر” گفت: کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته مدنی, حقوق قانون, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در واشنگتن ،

کلارک با اشاره به حقوق مدنی, قانون ممنوع است که فدرال بودجه سازمان از جمله ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از اعمال تبعیض بر اساس نژاد. داشتن اطلاعات کلیدی است برای تعیین اینکه آیا سازمان ها مطابق, او گفت:.

آفریقایی آمریکایی ها نیاز به می دانم که آنها در معرض خطر هستند

وزیر اطلاعات همچنین می تواند کمک به اطمینان از معتبر پیام ها به سیاه و سفید جوامع که در آن یک اسطوره اصرار دارد که آمریکایی های آفریقایی تبار می تواند coronavirus در ابتدا ریشه گرفت و بر اساس نتایج آزمایش اولیه نشان میدهد بسیاری از افراد مسن و سفید آمریکایی ها بودند بیمار شدن.

در برخی از جوامع, پیام اجتماعی فاصله به نظر نمی رسد هدف قرار دادن خانه مردم هنوز هم در حال بازی بسکتبال با داشتن کارت احزاب و میزبانی sleepovers می گویند سیاه شهرداران.

پیام گفت: وارن شهردار روچستر ممکن است به فراتر از “فقط در خانه بمانند.”‘

“من فکر نمی کنم جامعه ما است که مصرف آن به طور جدی آن را به عنوان باید و داده ها قادر خواهد بود برای کمک به ما به ارمغان می آورد که پیام اصلی خیلی بیشتر,” او گفت:.

مایکل مک آفی, مدیر عامل شرکت PolicyLink یک موسسه تحقیقاتی با تمرکز بر نژادی سهام گفت که او نگران این ممکن است اولین موج از مرگ و میر برای آمریکایی های آفریقایی تبار اگر بیشتر نیست انجام می شود.

“فکر می کنم در مورد چگونه ما می بینیم این گسترش در لوئیزیانا. فکر می کنم در مورد آنچه که این قتل عام را انجام داده در دیترویت فقط جاهایی که ما می دانیم که عمدتا سیاه و سفید,” او گفت:. “این است که برای رفتن به یک نتیجه خوب.”

کمک: Greg Hilburn, خبرنگار خانه ملت برای لوئیزیانا ایالات متحده آمریکا امروز شبکه; جنیفر دیکسون و Darcie مورن از Detroit Free Press; لوکاس گنزالز از سالیسبوری روزانه بار; اشلی Balcerzak, خبرنگار خانه ملت با برگن ضبط و یوسف Spector, ایالات متحده آمریکا امروز شبکه آلبانی دفتر رئیس.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>