دانشگاه ویرجینیا 2018 در گزارش این نهاد مالکیت و درمان بردگی مردم قرن ها پیش می گوید داستان از یک 10 ساله سیاه بود که وحشیانه مورد ضرب و شتم ناخودآگاه در سال 1856 توسط نجیب Noland یک دانش آموز است که می پاسخ به سوالات خود را بیش از حد گستاخ..

این حمله را برجسته در این گزارش بخشی از تلاش مداوم به حساب — و کفاره برای — راه دانشگاه تشویق فعال و سود از برده داری.

خشونت نسبت به سیاه پوستان بود امری عادی در بسیاری دیگر از ایالات متحده موسسات آموزش عالی در قرن 19 زمانی که برده داری پخته شد به پوسته جامعه است. بردگی کارگران را تحمل ضرب و شتم تجاوز و دیگر غیرانسانی در حالی که احداث ساختمان در محوطه دانشگاه ارائه وعده های غذایی, تمیز کردن اتاق و در غیر این صورت کمک به این دانشگاه و دانشجویان آن صعود به عظمت.

در سال های اخیر ویرجینیا دانشگاه هاروارد و دیگر مدارس باید اذعان کرد که چگونه آنها استفاده می شود به کار و بردگی سیاه پوستان, پذیرش هزار نفر در سهم از صاحبان مزارع و تایید نژادپرستانه سیستم های که دروغ معتبر اساطیر سفید برتری و حقارت.

در سال 2009 کالج ویلیام و مری عمومی دانشگاه ویرجینیا تاسیس لیمو پروژه: سفر از آشتی که شامل همایش دوره های آموزشی و پژوهشی به دانشگاه را لینک به برده داری. در سال 2017 دانشگاه راتگرز در نیوجرسی تغییر نام ساختمان در محوطه دانشگاه پس از برجسته آمریکایی های آفریقایی تبار از جمله. Sojourner Truth, بود که پس از به بردگی گرفته شده توسط خانواده یک راتگرز و رئیس جمهور. پس از آن تا سال 2018 گزارش ویرجینیا تاسیس این دانشگاه مشغول به تحصیل برده داری کنسرسیوم حدود 40 مدارس که به اشتراک گذاری منابع در حالی که تحقیق خود را pasts.

در ماه نوامبر هاروارد اعلام کرد یک دانشگاه گسترده ابتکار است که تشویق تحقیقات دقیق به مدرسه در ارتباط با برده داری.

“این تاکید به ما کمک خواهد کرد ساخت در تلاش از طریق دفتر ورود و متعلق و در سراسر مدارس به اطمینان حاصل شود که بحث و تفاهم در مورد گذشته ما می تواند کمک به ما متفاوت فکر می کنم و حرکت ما تا کنون نزدیک به یک دانشگاه هاروارد که در آن همه ما می تواند رشد” نوشت: رئيس دانشگاه لارنس Bacow در نامه سرگشاده ای.

بیش از بناهای تاریخی

به عنوان مدارس اذعان گذشته خود را در نقش برده داری آنها نیز مبارزه با سوال از غرامت.

“وجود دارد علاقه به توبه و به ارائه برخی از نوع از جبران در توبه برای یک عمل گفت:” برگرد. جوزف تامسون, مدیر فرهنگی, وزارتخانه در ویرجینیا کلامی حوزه علمیه. “در توبه اگر نوعی از آسیب انجام شده است آدرس آن است.”

سیاست: در یک جهان پر از آمریکایی آفریقایی دموکرات سیاه خواهان تنهایی

بیشتر: گزارش: سناتور. میچ مک کانل را متعلق به خانواده 14 بردگان در آلاباما

تنوع? #SiliconValleySoWhite: سیاه, Facebook و Google کارکنان صحبت کردن در بزرگ با تکنولوژی نژاد پرستی

برای کمک به جبران آن گذشته استفاده از بیگاری برای ساخت قطعات از آن Alexandria, Virginia, دانشگاه, حوزه, به تازگی اعلام کرد که $1.7 میلیون غرامت صندوق مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به فرزندان آن دسته از کارگران و کسانی که زندگی در جامعه در طول Jim Crow دوران که “حوزه علمیه شرکت کردند که ناعادلانه و نژادپرستانه رژیم گفت:” تامپسون اشاره کرد که دانشگاه بود و به تفکیک خدمات عبادت و اولین دانش آموز سیاه و سفید نبود بستری تا 1950s. “از آنجا که تاریخ وجود دارد نیاز به قدم به انجام غرامت.”

تامپسون شروع کار با تحقیق و مورخان برای شناسایی کسانی که ممکن است واجد شرایط برای پولی پرداخت غرامت اما اشکال دیگر از پاداش نیز در نظر گرفته از جمله بورسیه و یا جامعه توسعه اعطای کمک های مالی. “هیچ چیز را از روی میز,” او گفت:.

اثرات ماندگار

تامپسون می گوید او دریافت بازخورد مثبت در مورد حوزه علمیه را در ایران برنامه ریزی, اما این موضوع همچنان مورد بحث است.

برخی استدلال می کنند که این لکه از برده داری در حال محو شدن است که باعث می شود غرامت مسئله اما تامارا Lanier مخالف است. او معتقد است که او یک نسل از Renty و Delia, یک بنده پدر و دختر بودند که عکس برهنه در 1850s. یک زیست شناس دانشگاه هاروارد راه اندازی daguerrotype تصاویر به عنوان بخشی از تلاش های خود را به اثبات است که سفید پوستان بیولوژیکی نسبت به سیاه پوستان است. آنها تصور می شود اولین عکس از بردگی مردم در ایالات متحده آمریکا

بیش از 150 سال بعد دانشگاه هاروارد همچنان به استفاده از تصاویر خود را. Lanier گفت: دانشگاه هاروارد سود حاصل از تصاویر و شکایت کرد به سعی کنید به زور به دانشگاه به آنها را به او بدهد. دانشگاه هاروارد مقابله که با استفاده از این تصاویر در دوران مدرن با تأکید بر بشریت از Renty و Delia.

“راهی که در دانشگاه ها نمایش داده می شود تصاویری از daguerreotypes,…به طور خاص طراحی شده برای تماس های مردم توجه به این واقعیت است که این (مردم) نمی شد chattel” رئیس جمهور Bacow گفت: دانشگاه هاروارد زرشکی در ماه آوریل است.

حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump نشان می دهد شرمندگی دانشگاه اهدا بودجه برای مبارزه تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها – مدارس که ممکن است وجود داشته اگر آمریکایی های آفریقایی تبار بوده و مجاز به حضور در این مدارس جایی که آنها مشغول به کار به صورت رایگان.

پشت فوریت

با چنین سابقه ای طولانی در نادیده گرفتن خود پیچیده pasts چرا مدارس پرداختن به نقش خود در فرهنگ در حال حاضر ؟

“ضرورت می آید از چیزهایی که در جامعه” تامپسون گفت. “فشار اجتماعی آمده است از فرگوسن Trayvon مارتین و فیلم ها که در آن مردم می توانید ببینید که چه افرادی باید گفت: در مورد واقعیت خود درست است.”

فشارهای اجتماعی نمی حمل به اندازه وزن در قرن 18 زمانی که ویرجینیا, دانشجو, Noland, نزدیک به کشته شدن 10 ساله برای نمایش بیشتر آژانس و عزت نفس و ابراز وجود نسبت به او احساس او تا به حال حق به بیان. او در ابتدا مواخذه و اخراج — اما فقط به این دلیل او آسیب دیده اموال شخص دیگری. اما شرمندگی نامه ای به او نوشت: به دختر صاحب متقاعد دانشگاه رهبران تصمیم به عقب.

رفتن به جلو تامپسون امید خود را از حوزه علميه به عنوان مثال از ارائه بیش از یک عذرخواهی را تشویق دیگران به دنبال کت و شلوار.

“من امیدوارم که آن را احتمالا خواهد شد که نفوذ و تأثير را بر چیزهای دیگر سازمان ها می خواهید به انجام,” او گفت:. “ما در میان اولین به گام و آن را انجام دهد. گاهی اوقات فقط با داشتن یک سابقه … این باعث می شود تمام تفاوت در جهان به تشویق دیگران برای انجام همان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im