بیل گیتس مراحل پایین از مایکروسافت برکشایر تخته

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت گفت: در LinkedIn پست جمعه او را پله به پایین از هیئت مدیره این شرکت به اختصاص زمان بیشتر به انسان دوستی.

او همچنین گفت که ترک پست خود در هیئت وارن بوفه برکشایر هاتاوی شرکت.

“رهبری در برکشایر شرکت و مایکروسافت هرگز قوی تر شده است به طوری که زمان مناسب است به این مرحله گفت:” دروازه.

اولویت های خود را در حال حاضر شامل بهداشت جهانی و توسعه آموزش و پرورش و “افزایش تعامل در مقابله با تغییر آب و هوا” دروازه نوشت.

او اضافه کرد که نه در هیئت مدیره معنا نیست که او نمی خواهد همچنان درگیر با مایکروسافت. دروازه ساخته شده با اعلام این خبر در سایت های شبکه های اجتماعی برای شرکت متعلق به مایکروسافت است.

سلامت: پروژه حمایت بیل گیتس می خواهد برای تحویل در خانه تست کیت برای coronavirus

ازدواج: بیل گیتس’ دختر جنیفر مشغول به مصر سوارکاری: “بله یک میلیون بار بیش’

“مایکروسافت همیشه بخش مهمی از زندگی من کار کند و من همچنان مشغول” با مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا و شرکت رهبری “برای کمک به شکل دادن به چشم انداز و دستیابی شرکت به اهداف بلند پروازانه. من احساس خوش بینانه تر از همیشه در مورد پیشرفت این شرکت در حال ساخت و چگونه آن را می توانید در ادامه به نفع جهان است.”

در مایکروسافت دروازه کمک کرد راه اندازی کامپیوتر و انقلاب با MS-DOS نرم افزار که شامل به عنوان بخشی از اوایل آی بی ام کامپیوتر. بعد او نکردم گرافیک در رایانه با ویندوز 95 نرم افزار از مایکروسافت.

او پا را به عنوان مدیر عامل شرکت مایکروسافت در سال 2008 به صرف زمان بیشتری را بر روی بیل و ملیندا گیتس را سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به بهبود کیفیت زندگی برای افراد در سراسر جهان است.”

“من به دنبال به جلو به این مرحله بعدی به عنوان یک فرصت برای حفظ دوستی و مشارکت است که به معنای بسیاری برای من به ادامه کمک به دو شرکت که من فوق العاده با افتخار و به طور موثر به اولویت بندی من تعهد به پرداختن به برخی از سخت ترین تعمیرات جهان با چالش های” گیتس گفت.

دنبال جفرسون گراهام در توییتر: @jeffersongraham.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>