بزرگتر محرک چک? تسکین متحده ؟ چه چیزی می تواند در آینده محرک لایحه

واشنگتن – کاخ سفید و رهبران کنگره در حال نزدیک شدن به یک معامله به پمپ اضافی $300 میلیارد به یک برنامه جدید برای نگه داشتن کسب و کارهای کوچک از سازندگان و کارکنان خود را از رو بیکاری به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران کردن اقتصاد

اما حتی قبل از این که معامله کامل شده است, بحث در حال حاضر تبدیل شده به یک بزرگتر بهبود اقتصادی بسته است که می تواند به ارسال پول بیشتر پرداخت جریان به pocketbooks از آمریکایی ها که در حال مبارزه مالی به دلیل coronavirus بحران است.

آمریکایی ها در سن 16 سالگی و بالاتر خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت نقدی از 2000 $در هر ماه برای حداقل شش ماه تحت یک پیشنهاد تحت نظر گرفتن به عنوان قانونگذاران قطعه با هم جزئیات بعدی بهبود اقتصادی بسته است. مالی برای کمک به دولت و جوامع محلی نیز می تواند بخشی از این بسته همراه با کمک به بیمارستان های روستایی خطرناک پرداخت برای مراقبت های بهداشتی کارگران و هزینه های زیربنایی.

بسیاری از طرح های پیشنهادی نمی خواهد آن را به بسته بندی نهایی که هنوز هم می تواند هفته دور. اما رهبران کنگره و کاخ سفید, توافق در مورد نیاز به یکی دیگر از بهبود اقتصادی لایحه پس از 2.2 تریلیون دلار بسته است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه گذشته. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: هزینه های بعدی coronavirus بسته به راحتی می تواند پیشی بگیرد $1 تریلیون.

در اینجا نگاهی به برخی از پیشنهادات است که قانونگذاران در خانههای گلی خالی بیش از آنها به عنوان قطعه با هم بعد از بهبود اقتصادی بسته بندی:

چک در حال ورود به: وزارت خزانه داری می گوید اولین coronavirus محرک چک رفته اند و بسیاری از دریافت پرداخت آوریل 15

پرداخت نقدی چک حمایت

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر دریافت محرک چک تا $1,200 مجاز تحت coronavirus بازیابی بسته است که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه مارس است. IRS است که هنوز ارائه آن چک به میلیون ها نفر از دیگران.

اما قانونگذاران ترس است که یک محرک را بررسی کنید ممکن است به اندازه کافی برای کمک به آمریکایی ها عقب بر گردیم روی پای خود را به طوری که آنها به دنبال راه هایی برای ادامه پرداخت های مستقیم در طول بیماری همه گیر.

یک پیشنهاد توسط مظنونان حمله به دانشگاه Ro Khanna, D-کالیفرنیا و تشکر. تیم رایان D-اوهایو تماس برای هر آمریکایی در سن 16 سالگی و ساخت کمتر از $130,000 سالانه به دریافت حداقل 2000 $در هر ماه برای حداقل شش ماه. زوج های متاهل درآمد کمتر از $260,000 را دریافت حداقل 4000 $در هر ماه. پرداخت ادامه خواهد داد تا زمانی که اشتغال به بازگشت به سطح قبل از شیوع کروناویروس.

“یک بار $1,200 بررسی قصد ندارم به آن را قطع” خناس گفت. “آمریکایی ها باید پایدار تزریق پول نقد برای مدت این بحران به منظور بیرون آمدن از طرف دیگر زنده و سالم و آماده به بازگشت به کار.”

دانشجویان و بزرگسالان معلول که ادعا به عنوان یک وابسته به دیگری نمی شد واجد شرایط برای یک محرک بررسی تحت مارس بازیابی لایحه. آنها خواهد بود واجد شرایط زیر آخرین پیشنهاد.

پیشنهاد دیگری را … جاش هاولی R-Mo. تماس برای دولت فدرال برای پوشش 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارگران در هر کسب و کار ایالات متحده به ملی دستمزد متوسط تا coronavirus بحران است. کسب و کار خواهد بود واجد شرایط برای یک جایزه اگر آنها rehire کارگران بیکار در ماه گذشته است.

در زیر عین حال یکی دیگر از پیشنهاد همه کارفرمایان که ماهانه درآمد کاهش یافته است حداقل 20 درصد خواهد بود واجد شرایط برای کمک های مالی فدرال برای پوشش بخشی از حقوق و دستمزد و مزایای حداقل به مدت شش ماه. سناتور پشت اصطلاح “چک امنیتی” پیشنهاد هستند مارک وارنر D-Va.; برنی ساندرز من-Vt.; Doug Jones, D-Ala.; و ریچارد بلومنتال D-Conn.

محرک سوال: من محرک بررسی شد و فرستاده شده به یک حساب کاربری را به رسمیت نمی شناسم. جایی که من بررسی کنید ؟ خود را coronavirus پول, سوالات, پاسخ,

مالی برای کمک به کشورهای

متحده و دولت های محلی نیز ضربه سخت coronavirus همه گیر شده اند شفاعت برای کمک های فدرال برای کمک به آنها در ارائه خدمات ضروری است.

لایحه ثبت شده توسط سناتور از دو تا از سخت ترین ضربه متحده – باب منندز D-N. J., و بیل کسیدی, R-La. – آیا راه اندازی 500 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به آمریکا و دولت های محلی در پاسخ به این سلامت و بحران اقتصادی در حالی که حفظ خدمات ضروری است.

پول را می توان به سه تراشه ها جای دادند و خواهد بود توزیع بر اساس جمعیت تعداد coronavirus موارد و از دست دادن درآمد.

کسب و کار کوچک امداد: رهبران کنگره در نزدیکی معامله در coronavirus لایحه برای دوباره پر کردن کسب و کار کوچک برنامه

بیمارستان های روستایی

بیمارستان های روستایی خواهد بود واجد شرایط برای کمک های مالی در طول coronavirus بحران تحت یک پیشنهاد توسط سنسور. تینا Smith, D -, Minn. و جان Barrasso R-Wyo. پیشنهاد خود را به بیمارستان های روستایی دسترسی به چک حفاظت از برنامه ایجاد شد تحت مارس بسته محرک اقتصادی و هدفمند به سمت کسب و کارهای کوچک.

این برنامه فراهم می کند بخشایش وام به کارفرمایان که حفظ حقوق و دستمزد خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

یکی دیگر از خروش?: هنگامی که موج دوم coronavirus آمار و چه آن را مانند نگاه ؟

خطر پرداخت

مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس ممکن است “hazard pay” در آینده بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در آغوش ایده, پیشنهاد پول می تواند در قالب پاداش.

حزب دموکرات در حال هل دادن پاداش های مشابه.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. و دیگر دموکرات ها پرده برداری کرده اند یک برنامه برای افزایش پرداخت برای کارگران ضروری از جمله کسانی که در مراقبت های بهداشتی در زمینه بهداشت و که در فروشگاه های مواد غذایی. این صندوق افزایش خواهد پرداخت تا $25,000 یا 13 دلار یک ساعت از شروع بحران به پایان سال.

Coronavirus تست

حزب دموکرات در حال هل دادن به سطح شیب دار بالا coronavirus تست است که یک منبع از مشاجره بین مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی و فرمانداران.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا ماه گذشته که آمریکا coronavirus تست بهتر بود “بیش از هر کشوری در جهان” است و اخیرا استدلال کرد که فرمانداران باید به اندازه کافی تست برای حرکت به سوی بازگشایی کشورهای خود را. اما برخی از فرمانداران از جمله حزب دموکرات رالف نرتهم ویرجینیا و جمهوری خواه لری هوگان مریلند می گویند عدم تست شده است و مشکل جدی در سراسر این بیماری همه گیر.

حزب دموکرات در حال تماس در کنگره به تصویب 30 میلیارد دلار به سرعت در حال گسترش coronavirus تست در ایالات متحده برخی از پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به آدرس برای تولید بیشتر تست کیت و لوازم و برای توسعه آزمون جدید.

“کارشناسان بهداشت عمومی روشن ساخته اند ما نیاز به انجام صدها میلیون نفر از آزمون اگر ما می خواهیم برای کاهش اجتماعی فاصله و با خیال راحت به مردم به کار بازگشت به مدرسه و بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی” ایالت پتی موری, نماینده دموکرات در کمیته بهداشت مجلس سنا به خبرنگاران گفت. “برای این اتفاق نیاز داریم تست می شود سریع و رایگان و در همه جا.”

مالیات پرسش: در اینجا این است که چگونه خود را coronavirus محرک بررسی تاثیر مالیات خود را

هزینه های زیربنایی

جمهوری خواهان و دموکرات ها بارها و بارها ذکر شده نیاز به تعمیر ملت پیری زیرساخت به عنوان یک منطقه که در آن آنها می توانند پیدا کردن زمینه های مشترک پس از Pelosi و دموکرات اصلاح اکثریت در خانه بیش از یک سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آخرین ماه برای $2 تریلیون لایحه برای رفع جاده های کشور, پل ها و تونل ها و پیشنهاد آن باید در آینده coronavirus بسته است. پلوسی همچنین معتقد است که برای ساخت زیرساخت محور بعدی محرک لایحه اما بعد به نظر می رسد به سوئیچ ، این معلوم نیست که آیا زیرساخت های سرمایه گذاری را شامل می شود در بسته بندی نهایی. برخی از سناتور جمهوریخواه پیشنهاد کرده اند آنها ولرم روی آن ایده است.

کمک: Christal هایس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>