بزرگ داروسازی شرط در دانشگاه آکسفورد واکسن پس از میمون آزمون

این کار را در میمونها بنابراین محققان در دانشگاه آکسفورد که امید زیادی است که خود را coronavirus واکسن نیز کار بر روی انسان است.

اما آنها انتظار نداریم که نتایج اولیه تا اواسط ماه ژوئن جان بل رگیوس استاد پزشکی در آکسفورد گفت: رادیو بی بی سی در روز پنج شنبه.

آزمایشات انسانی — برای اولین بار در اروپا برای یک واکسن آغاز شد مارس 23, پس از موفقیت در آزمون rhesus میمون میمون ها در اواخر ماه مارس است.

همه گیر دبستان: بقای این اردوگاه آماده تگزاسی برای کمبود مواد غذایی بدترین سناریو

نتایج آنقدر امیدوار کننده است که, بریتیش, غول دارویی AstraZeneca توافق کردند به همکاری با آکسفورد تیم برای کمک به سطح شیب دار بالا تولید hAdOx1 nCoV-19 واکسن یک بار آزمایش های انسانی در حال تکمیل و به گفته بی بی سی.

AstraZeneca نیست فقط بزرگ داروسازی شرکت شرط بندی بر روی واکسن. هفته گذشته سرم موسسه هند بزرگترین واکسن ساز اعلام کرد و آن را آغاز تولید انبوه hAdOx1 nCoV-19 بدون این که تایید و یا اینکه حتی اگر آن کار می کند.

دانشگاه آکسفورد محققان تا به حال پیش بینی شده است که بشر محاکمه خواهد نتیجه گیری در ماه سپتامبر اما سرم موسسه تصمیم گرفت که بیش از حد طولانی صبر کنید. پس از آن با استفاده از بودجه خود را به تولید 40 میلیون واحد از این واکسن استفاده کنند.

تولید یک واکسن قبل از آن موثر باشد و قبل از آن را دریافت تصویب قانونی منعکس طبیعی فرآیند توسعه بر سر آن است. این یک خطر بزرگ است, اما یکی که برخی از شرکت ها در حال حاضر به منظور رسیدن به یک پرش در استقرار یک واکسن در مقیاس گسترده نیاز به شکست همه گیر.

تگزاس مرگ و میر: تگزاس گزارش بیشترین مرگ و میر به علت COVID-19 در یک روز, فقط ساعت قبل از اقامت در خانه برداشته

دیگر شرکت های دارویی و biotechs نیز پیشرفت در حال توسعه یک واکسن:

— Pfizer و BioNTech تزریق 12 سالم مردم در آلمان با تجربی BNT162 واکسن.

— مدرن آغاز شده است آزمایش های انسانی است و به دنبال تایید اداره غذا و دارو برای آن mRNAA-1273 واکسن.

— گلاکسو و فرانسه شرکت دارویی سانوفی انتظار واکسن خود را آماده خواهد شد برای تست انسان در نیمه دوم سال 2020 است.

آیا هر واکسن می تواند ارائه حفاظت طولانی مدت در برابر coronavirus باقی مانده است دیده می شود.

“SARS-CoV-2 بسیار مسری ویروس. یک واکسن نیاز به القاء با دوام بالا و سطح ایمنی اما coronaviruses اغلب نمی القاء این نوع ایمنی است.” دکتر دیوید متحده ژنتیک انسانی استاد دانشگاه میشیگان سیستم های زیست شناس و بیوانفورماتیک پیشگام نوشت در توییتر موضوع هفته گذشته است.

“آنها القاء پاسخ ایمنی اما این امر منجر به محو شدن پس همان ویروس می تواند reinfect ما یک یا دو سال بعد” اعلام کرد.

مایک Moffitt است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] توییتر: @Mike_at_SFGate

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>