بزرگ 12 لغو مردان و زنان مسابقات بسکتبال

کانزاس سیتی – حدود 45 دقیقه قبل از تگزاس و فناوری تگزاس شد برنامه ریزی برای باز کردن پنجشنبه یک چهارم نهایی بازی در این مسابقات 12 بازیکن کشیده شد از مرکز با حداکثر سرعت دویدن دادگاه. کمی پس از 11 .m کنفرانس کمیساریای باب Bowlsby اعلام کرد لغو هر دو مردان و زنان مسابقات در پاسخ به نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19 (coronavirus).

“بدیهی است که ما باید لغو مسابقات” Bowlsby گفت.

کروناویروس و ورزشی: بزرگ 12, AAC, در میان بسیاری برای انصراف از مسابقات

یک جفت از دور اول بازی شد, بازی های برگزار شده چهارشنبه شب با طرفداران در حضور و غیاب ساعت پس از Bowlsby اعلام کردند که با محدود کردن دسترسی به این عرصه شروع پنج شنبه از طریق باقی مانده از مسابقات.

Bowlsby بزرگ 12 مدیران ورزشی و کنفرانس هیئت مدیره شده بود در تماس با NCAA رئیس جمهور علامت Emmert و “دیگر A5 همکاران و کمیسیون در سراسر کشور است.”

تصمیم به لغو این بزرگ 12 مسابقات نیز آمد در شهر کانزاس شهردار Quinton لوکاس اعلام وضعیت اضطراری در این شهر است.

“ما تصمیم رو کمی واضح تر امروز که اورژانس پزشکی اعلام شد در منطقه” Bowlsby گفت.

او افزود: “ما نمی شنیدن از کسی که آنها را نمی خواهید به بازی و یا که مربیان نمی خواهم به مربی” Bowlsby گفت. “اما ما احساس کردیم که به نفع غذای مشاوره ما شنیدن و محافظه کار با همه سلامت که لغو شد حق نتیجه.”

بزرگ 12 پیوست بزرگ ده ثانیه آیوی لیگ, AAC, WAC Pac-12 و دیگران در لغو این هفته مسابقات پیش از انتخاب چهار شنبه. NBA نیز اعلام کرد دوشنبه شب بود که تعلیق این فصل پس از رودی Gobert از یوتا جاز آزمایش مثبت برای coronavirus.

“ما قطعا نظارت بر آنچه در NBA انجام شد” Bowlsby گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا در اطراف آنچه که آنها احتمالا می خواهم به انجام. هنگامی که آنها به پایان رسید تا با این تست مثبت آن ساخته شده راه خود را روشن. من فکر می کنم آن را درست نتیجه.”

NCAA هنوز به انصراف از مردان و زنان مسابقات برنامه ریزی شده برای شروع هفته آینده. رئیس جمهور علامت Emmert را اعلام بازی می توان بدون طرفداران در حضور.

بزرگ 12 برنامه ای برای کار با تلویزیون های خود همکاران در تنظیم حقوق هزینه ها با توجه به قادر به ارائه بازی مسابقات. و کنفرانس و خود را شریک مدارس در حال کار بر روی یک طرح بازپرداخت به فروش بلیط.

این کنفرانس همچنین اعلام کرد که تعلیق فوری همه بزرگ 12 قهرمانی تا 15 آوریل که شامل آینده ژیمناستیک و اسب سواری قهرمانی. وضعیت آینده قهرمانی خواهد بود بررسی و تعیین می شود که تاریخ.

“این ناامید کننده” Bowlsby گفت: لغو مسابقات. “آن دلخراش است.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: دریافت آخرین اخبار و به روز رسانی در شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>