بزرگ 12 لغو تمام مسابقات ورزشی را از طریق پایان سال تحصیلی

کانزاس سیتی – بزرگ 12 روز جمعه اعلام کرد همه کنفرانس و غير کنفرانس مسابقات لغو خواهد شد از طریق پایان سال تحصیلی با توجه به “جریان تحولات مربوط به COVID-19.” که شامل بهار ورزشی است که رقابت فراتر از سال تحصیلی است.

بزرگ 12 تحویل آن اعلام یک روز پس از NCAA لغو تمام باقی مانده زمستان و بهار مسابقات از جمله مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

در این کنفرانس همچنین اعلام کرد تمام سازمان فعالیت های تیم شده است به حالت تعلیق تا مارس 29, که در آن نقطه آنها را دوباره مورد بررسی قرار گرفت. که شامل داوطلبانه فعالیت های ورزشی “از جمله تیم و فردی شیوه های جلسات و دیگر تجمع سازمان یافته.”

تگزاس دو و میدانی مدیر کریس Del Conte روز پنج شنبه اعلام کرد اقدامات مشابه برای Longhorns, دو و میدانی, لغو همه رقابت طریق که مارس 29 تاریخ.

“در علاوه بر این به در-فصل UT ورزشی با زمان به طور منظم فصل رقابت مانند بازی بیس بال, گلف, قایقرانی, بیسبال دارای توپ نرم, تنیس, این همچنین شامل تگزاس رله و بهار مسابقات فوتبال و به تعویق انداختن تصمیم گیری در شروع بهار تمرین فوتبال تا پس از مارس 29 تاریخ” Del Conte در بیانیه ای گفت.

زودتر جمعه NCAA اعلام کرد قصد خود را برای اعطای “واجد شرایط رهایی” به همه من بخش ورزشکاران شرکت کننده در بهار ورزش است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده و عزم و اراده در زمستان ورزشکاران است.

“جزئیات واجد شرایط امداد نهایی خواهد شد در زمان بعد” بخش من شورای هماهنگی کمیته در بیانیه ای گفت. “مسائل اضافی با NCAA قوانین باید خطاب و مناسب نهادهای حکومت خواهد کار را از طریق کسانی که در روزهای آینده و هفته.”

این شورا همچنین اجرا استخدام “مرده دوره” از طریق حداقل 15 آوریل است. که اعلام شده شامل یک advisement به تعلیق تمام رسمی و غیر رسمی بازدیدکننده داشته است به دانشگاه از دانشجویان-ورزشکاران هر چند تماس تلفنی و “مکاتبات نوشته شده” مجاز هستند در طول این دوره است.

[email protected]

توییتر: @NRmoyle

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>