بایدن می گوید تهمت مارس ‘سعی کنید به پشت پا زدن’ انتخابات نوامبر است که توسط کنگره

واشنگتن – معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیشنهاد پنج شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سعی کنید برای به تاخیر انداختن انتخابات در ماه نوامبر به منظور پیروزی.

در طول پرسش و پاسخ بخش مجازی جمع آوری کمک با سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg بایدن گفت: حامیان “من فکر می کنم او (تهمت) میخوام سعی کنید به پشت پا زدن انتخابات به نوعی به آمده تا با برخی از دلایل که چرا آن را نمی تواند برگزار شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشنهاد او را عقب براند انتخابات تاریخ انتخابات است که در قانون فدرال است. کنگره مجموعه “زمان و مکان و به شیوه ای” انتخابات” به معنی فقط کنگره قادر خواهد بود برای تغییر تاریخ انتخابات.

ارجاع بحث کنونی بیش از بودجه ایالات متحده خدمات پستی بایدن گفت: “او را به انجام همه او می تواند آن را بسیار سخت برای مردم به رای دادن. این تنها راهی است که او فکر می کند او احتمالا می تواند برنده.”

خدمات پستی گرفته شده ضربه مالی در طول coronavirus همه گیر است که برخی از دموکرات ها گفته اند که می تواند به خطر اندازد رای گیری از طریق پست.

صحبت در مورد دخالت خارجی در انتخابات آمریکا بایدن گفت: “شما می توانید مطمئن باشید بین (تهمت) و روسها وجود دارد در حال رفتن به تلاش برای دخالت کند.”

بایدن گفت: اگر رئيس جمهور منتخب او را “آن را روشن به دولت های خارجی که… آنها را مجبور به پرداخت هزینه برای دخالت در انتخابات است.”

Coronavirus: خانه عبور $484 میلیارد coronavirus محرک برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان می فرستد لایحه به مغلوب ساختن پیشی جستن

خدمات پستی: خدمات پستی ایالات متحده گرفته شده است یک ضربه بزرگ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

بایدن همچنین به نام ویسکانسین اولیه انتخابات یک “غول هشدار مشعل” به این کشور در مورد خطرات ناشی از رای گیری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این Milwaukee Journal Sentinel گزارش حداقل هفت coronavirus موارد مربوط به شخص رای گیری در ایالت های اولیه در 7 آوریل هر چند یک “موج” از موارد بوده است که شناسایی شده پس از اولیه.

“ما باید به شکل از چگونه ما می رویم به انجام کامل و عادلانه و امن انتخابات در ماه نوامبر و هیچ کس نباید به خطر زندگی خود را به بازیگران یک رای” او گفت:.

بایدن ساخته شده خود را روز شنبه اظهارات در طی مجازی جمع آوری کمک با 670 نفر از جمله افراد مشهور مانند بازیگران, Kristin Chenoweth, بیلی پورتر و George Takei.

مغلوب ساختن پیشی جستن: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی مطالعه در نور خورشید به کشتن coronavirus اما رسمی هشدار آمریکایی ها تغییر رفتار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>