بایدن: اگر شما نمی توانید انتخاب کنید من بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘you ain’t سیاه”

به روز شده

آتلانتا (AP) — جو بایدن به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد کرده بود یک testy ارز با یک سیاه برجسته شخصیت رادیویی در روز جمعه بیش از بایدن حمایت در میان سیاه و سفید رای دهندگان و انتخاب خود را از یک همسر در حال اجرا.

Charlamagne Tha خدا فشرده بایدن در گزارش می دهد که او با توجه به مینه سوتا بهداشت ، ctq که سفید است, به, بود, معاون رئیس جمهور و به او گفت که رای دهندگان سیاه “خود را نجات داد زندگی سیاسی در مقدماتی” و “چیزهایی که آنها می خواهند از شما.”

باز کردن تهدیدات?: باز حمل تگزاس برنامه های رالی برای تدریس به شهرستان کلانتر ‘درس’

“من نه تصدیق کسی که در نظر گرفته می شود.” “اما من به شما تضمین وجود دارد چندگانه زنان در نظر گرفته می شود. متعدد است.”

یک بایدن دستیار و سپس به دنبال پایان این مصاحبه باعث میزبان گفت: “شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها است.”

بایدن پاسخ داد: “من که به رسانه های سیاه و سفید و سفید و رسانه” و همسرش گفت: نیاز به استفاده از استودیو های تلویزیونی.

او سپس افزود: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما است و نه سیاه و سفید.”

میزبان مقابله است که گفتگو در مورد بایدن به همسر در حال اجرا نیست در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها از رای دهندگان مشاهده به عنوان نژادپرست است.

“نگاهی به كارنامه” بایدن گفت: با استناد به کار خود را به عنوان سناتور به گسترش قانون حق رای سال 1965. “NAACP تایید شده است و من هر بار که من اجرا کردم. بیا یک نگاهی به من رکورد است.”

بایدن تاکید کرد ارتباط خود را با رای دهندگان اشاره کرد در طول مبارزات انتخاباتی خود را از وابستگی به روی رای دهندگان در دلاور سنا نژادها و مشارکت وی به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما بالا ستوان.

سیاه رای دهندگان کمک به احیای بایدن انتخاباتی در این سال مقدماتی با مقام دوم به پایان برسد در نوادا قفقاز و توجهی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه پس از او آغاز شده و با شرم آور پس از اتمام در اکثریت سفید آیووا و نیوهمپشایر.

با مشکل بزرگ: GOP مجلس لگد از جلسه قانونی پس از امتناع از پوشیدن ماسک صورت

سیاه و رای دهندگان به خصوص طرفه با بایدن بیش از یک گسترده ای دموکراتیک زمینه که شامل چندین سیاه نامزدها از جمله کامالا هریس. کالیفرنیا سناتور اعتقاد بر این است که به یک مدعی برای معاونت ریاست جمهوری نامزدی. دیگر سیاه برجسته زنان ذکر شده عبارتند از گرجستان رای گیری مدافع حقوق استیسی آبرامز آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین فلوریدا در کنگره وال Demings اوهایو در کنگره مارسیا سخن بی معنی وبیهوده و سوزان رایس اوباما, سفیر سابق آمریکا به U. N.

Symone Sanders, مشاور ارشد به بایدن گفت: فراق نظر در مصاحبه روز جمعه بود “ساخته شده در بذله گویی.”

“اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه VP شد و گفت:” ساندرز توییتی. “او در حال ایجاد تمایز است که او را به قرار دادن رکورد خود را با جامعه آمریکا در برابر تهمت را هر روز. دوره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصرف در بایدن نظرات در روز جمعه.

“او واقعا معتقد است که او یک زن 77 ساله با مرد سفید باید دیکته چگونه مردم باید رفتار کنند” گفت: کاترینا پيرسون یک مشاور ارشد به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

رئیس جمهور دارای سابقه آتش زا شعارهای مربوط به مسابقه.

هنگامی که او راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بسیاری از مهاجران مکزیکی “تجاوزگران.” در سال 2017, او گفت: وجود مردم خوب در “هر دو طرف” از برخورد در Charlottesville, Virginia, بین supremacists و ضد نژادپرستانه تظاهرکنندگان که در سمت چپ یک ضد تظاهرات مرده است.

سال گذشته در طول خصوصی در کاخ سفید نشست, مهاجرت تهمت تعجب که چرا ایالات متحده به اعتراف بسیاری از مهاجران از “shithole کشورها” مانند کشورهای آفریقایی. او همچنین لعنتی چهار دموکراتیک congresswomen از رنگ گفت: آنها نفرت امریکا و باید “بازگشت” به جایی که آنها آمده است حتی اگر همه شهروندان ایالات متحده و سه متولد شد و در ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>