بتسی DeVos سفارشات کاوشگر پس از ایالات متحده آمریکا امروز می یابد کالج آشکارا و بدون هیات علمی و دانشجویان

وزارت آموزش ایالات متحده راه اندازی کرده است یک بررسی پس از ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد: کالج های معتبر ظاهرا تا به حال هیچ دانشکده یا دانش آموزان است.

کالج بررسی توسط ایالات متحده آمریکا امروز ریگان دانشگاه ملی شد و تایید شده توسط شورای اعتبارگذاری به صورت مستقل و حرفه ای و مدارس. آن را به یک تاریخ تصویب چندین انتفاعی دانشگاه ها که به طور ناگهانی بسته مانند ITT Tech و Corinthian کالج ها در اواسط 2010s.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت پنج شنبه بود که “مشکل” توسط ایالات متحده آمریکا امروز گزارش و او راه اندازی کرده است یک بررسی به عنوان یک نتیجه.

“من خوشحال نیست به عنوان خوانده شده که” DeVos گفت: ایالات متحده آمریکا امروز داستان. “ما تحقیقات راه اندازی شد و ما در آن است.”

آن را بلافاصله روشن آنچه که تحقیقات مستلزم و یا چه مدت آن را. DeVos مشخص نیست که آیا این تحقیقات بود به accreditor ACICS به طور خاص ریگان ملی دانشگاه و یا هر دو.

تشکر. رزا DeLauro D-Conn., حال سوال DeVos مورد accreditor ACICS پنج شنبه در خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه جلسه در وزارت آموزش و پرورش 2021 درخواست بودجه.

یک بررسی توسط ایالات متحده آمریکا امروز و آرگوس رهبر در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, هیچ شواهدی از دانشجویان و اعضای هیئت علمی و یا کلاس های درس در ریگان دانشگاه ملی در اوایل سال جاری حتی اگر آن را معتبر توسط ACICS.

تلاش برای مصاحبه با هر کسی در ارتباط با دانشگاه ناموفق بودند. و یک خبرنگار که برای بازدید از کالج آدرس ذکر شده در Sioux Falls تنها درب قفل شده است و یا اتاق خالی.

پس از خبرنگاران شروع به پرسیدن سوالات ریگان دانشگاه ملی انصراف از اعتبار. کالج وب آدرس www.rnu.edu طول می کشد تا کاربران را به یک صفحه که میگه این سایت را برای تعمیر و نگهداری.

شورای اعتبارگذاری به صورت مستقل و حرفه ای و مدارس برای اولین بار تایید ریگان در سال 2017 و گفت: ایالات متحده آمریکا امروز دانشگاه ملاقات کرده بود استانداردهای خود را. در سال 2019 آژانس نگرانی در مورد درصد ریگان دانش آموزان بودند که شغل — صفر با توجه به ACICS نامه. کالج داده شد زمان بیشتری برای تطابق و مدرسه نهایت کردن گرفته شده است توجه کنید.

ACICS دوباره نگرانی در ماه دسامبر بیش از انواع مناطق در ریگان از جمله کاتالوگ دوره زبان نامناسب نیروی انسانی و منابع کافی برای برخی از کلاس ها. آژانس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در آن ایستاده بود را تأیید شیوه و بررسی.

این accreditor بلافاصله پاسخ پنج شنبه به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

ACICS پیچیده تاریخچه خاص خود را دارد. رئیس جمهور, باراک اوباما, وزارت آموزش و پرورش نقل مکان کرد به نوار آژانس از آن تأیید قدرت در سال 2016.

پس از یک دادگاه فدرال تصمیم DeVos رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابقاء تأیید آژانس در سال 2018 است. اما اخیرا در ماه نوامبر این گروه تا به حال در مورد سوال آژانس سلامت مالی و پروسه بررسی.

DeVos ساخته شده است آن را یکی از اولویت ها به عقب برخی از مقررات فدرال در اطراف اعتباربخشی. او استدلال: کمتر مقررات می تواند اجازه می دهد کالج ها و ایجاد برنامه های آموزشی به سرعت به پر کردن چاله ها در نیروی کار است. اما منتقدان می گویند پشت برش قوانین آن را آسان تر برای جنس بنجل و یا درنده موسسات را به استفاده از دانش آموزان است.

ارین ریچاردز کمک به این گزارش.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>