منتشر شده

زمانی که پیش نویس NFL رزومه با دوم و سوم دور در شب جمعه تگزاسی در نهایت درگیر شدن آنها برگزاری یک جفت از تراکم در دو دور.

تگزاسی ها در’ اولین انتخاب است هشتم از دور دوم (شماره 40 به طور کلی) و سپس آنها را یکی دیگر از انتخاب در اواخر دور سوم در 90 به طور کلی.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: جان مکلین و Aaron Wilson تجزیه و تحلیل تگزاسی نیاز دارد و بهترین بازیکنان در دسترس چپ در پیش نویس

تگزاسی ها تقریبا به طور قطع خواهد شد دفاع از خود-دور دوم انتخاب با بزرگترین نیاز احتمالا لبه حمله کننده به تکمیل J. J. وات و ویتنی Mercilus. آنها همچنین می تواند استفاده از دیگر دفاعی lineman پس از D. J. خوان چپ از طریق آژانس و آنها را به سوراخ در cornerback و ایمنی نیز هست.

آیووا لبه حمله کننده A. J. Espenesa خواهد بود ایده آل مناسب برای تگزاسی و او هنوز هم در خارج وجود دارد, اما این تردید او را تا آخرین تگزاسی انتخاب در شماره 40. Penn State لبه حمله کننده Yetur ناخالص-Matos همچنین می تواند جذاب مناسب, و او کسی تگزاسی کردیم به رفتن به پیش نویس است.

اگر تگزاسی تصمیم گرفتند برای رفتن دفاعی خط TCU دفاعی مقابله با راس Blacklock که رفت به الکینز (آرکانزاس) دبیرستان می تواند در یک جا.

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های جامد در ثانویه نیز از جمله LSU cornerback Kristian Fulton یا هم تیمی خود ایمنی اعطای Delpit که رفت به Lamar دبیرستان. سابق

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت یک نگاهی به بهترین بازیکنان هنوز هم در دسترس است که در پیش نویس NFL رزومه شب جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de