بهترین الگوهای رفتاری جشن coronavirus تولد

منتشر شده

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است و اکثریت مردم باقی می ماند تحت stay-at-home سفارشات بسیاری از آنها به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن چگونه آنها خود را جشن coronavirus تولد.

سوفیا مشترک خنده دار صدای جیر جیر در مورد تولد او: “پس ما نمی توانیم یک جشن تولد با دوستان ما تصمیم گرفتیم آن را سرگرم کننده خواهد بود به کرونا ویروس پینیاتا به ضرب و شتم تا برای این مناسبت است.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Houstonians در خانه بماند اما آنها متوقف نخواهد شد جشن.

بسیاری از آنها حتی جشن با تم منحصر به فرد. خوبه به اشتراک گذاشته شده در توییتر: “مادر من واقعا outdone خودش این سال است. او ساخته شده من یک coronavirus کیک تولد…”

حتی برخی از آنان گفت: تولد خود را جشن برگزار خواهد شد آنلاین: “با توجه به coronavirus نگرانی های جشن تولد من برگزار خواهد شد در جزیره پورت رویال در Animal Crossing: New Horizons” گفت: خاک رس در یک صدای جیر جیر.

در حالی که کسانی که با تولد در ماه مارس و آوریل ممکن است احساس قرنطینه بلوز, هدیه تولد متشکل از کاغذ توالت دستمال مرطوب دست عفونی پیچیده شده در یک کمان و یک تماس تلفنی و یا پیام متنی به اجازه دهید آنها را می دانم که شما به یاد روز های خاص خود می رود راه طولانی.

از طریق کلیک روی عکس برای دیدن الگوهای رفتاری در coronavirus تولد.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>