برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر در حالی که Buttigieg, Klobuchar پس از اتمام نگه داشتن این زمینه مبهم

منچستر N. H. – ایالت ورمونت برنی ساندرز لبه سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه سه شنبه نزدیک تر از حد انتظار به پایان برساند که برگ مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری هنوز هم مبهم.

ساندرز در صدر Buttigieg حدود یک نقطه هنگامی که آسوشیتد پرس اعلام کرد او برنده درست قبل از نیمه شب. ایالت مینه سوتا ctq در آمد تعجب آور سوم یک پایان است که ساخته شده است در عملکرد خوبی دریافت در روز جمعه بحث در نیوهمپشایر.

که می تواند نگه دارید در این مسابقه برای حزب دموکرات نامزد بیشتر بی قراری از آن است که اغلب پس از دو مورد اول مسابقات. پنج نامزد باید حداقل شش ملی نمایندگان رهبری Buttigieg و ساندرز.

ساندرز’ پیروزی بود و نه توسط 22-نقطه حاشیه که در حال تکان مسابقه در برابر نامزد احتمالی هیلاری کلینتون در سال 2016 زمانی که او نقش تازه بدوران رسیده چلنجر.

اما او نمی تلو تلو خوردن و یا برنده شدن در یک کشور همسایه بیش از یک میدان بزرگ پس از پیشرو تقریبا در هر نظرسنجی بیش از دو ماه گذشته به عنوان رقیب خود را به صورت تدریجی جناح حزب – ماساچوست ایالت الیزابت وارن – به آرامی پژمرده.

“در این مرحله از مبارزات ما در حال بدست گرفتن میلیاردرهای و ما در حال گرفتن از نامزدها که در بودجه توسط میلیاردرهای اما ما پیروز خواهیم شد زیرا ما در دستور کار صحبت می کند که به کار مردم این کشور” ساندرز به جمعیت گفت: در شب انتخابات حزب در مدت کوتاهی پس از 11 p. m.

وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به پایان رسید تا چهارم و پنجم به ترتیب ناامید کننده پس از اتمام برای یک بار نامزد پیشرو.

تجزیه و تحلیل: جو بایدن اصرار دارد او هنوز هم یک راه برای نامزدی. دیگران مشکل دارند از دیدن آن است.

داخل ساندرز’ شب انتخابات حزب

ساندرز که برنده توسط نصب و راه اندازی یک ائتلاف چپ لنگر توسط رای دهندگان جوان به پایان رسید برای اولین بار در کشور بزرگترین شهرستانها از جمله منچستر, Nashua و کنکورد. Buttigieg انجام بهترین در جنوب شرقی بخشی از دولت است. هر دو آنها برنده شهرک در نیوهمپشایر کانکتیکات دره رودخانه ای که مرز ساندرز’ خانه ورمونت.

ساندرز وارد مرحله در انتخابات حزب برگزار شد در بسکتبال بدنسازی در محوطه Southern New Hampshire University, به شعارهای “برنی! برنی! برنی” از هواداران با جان لنون “قدرت مردم” انفجار.

“آن را به نوادا است. آن را به کارولینای جنوبی” ساندرز گفت: انعقاد او در سخنان کوتاهی. “این به نفع نامزدی حزب دموکرات و هم من هیچ شکی ندارم که ما را شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

چند ساعت قبل از به سلامتی با صدای بلند فوران از ساندرز حامیان زمانی که سی ان ان نشان داد او در وهله اول قبل از نتایج نهایی در اوایل سه شنبه شب.

جمعیت بسیاری از تکان دادن “برنی” نشانه شمارش پایین, “5, 4, 3, 2, 1!” به عنوان نظرسنجی بسته شده است. آنها پشت سر هم به سلامتی در طول شب به عنوان, رای trickled در و ساندرز’ منجر نگهداری می شود.

“من اعتقاد دارم که در این جنبش به اعتقاد من در علت و به اعتقاد من آن زمان را به امریکا بازگشت توسط مردم و برای مردم” گفت: Scott داکوتای 55 ساله نوازنده و آهنگساز از Keene, New Hampshire, قرار به طور مستقیم در مقابل از مرحله ای که ساندرز خواهد بود صحبت کردن.

“بدون اخیر دموکرات و نه جمهوریخواه اخیر نامزد ساخته شده است که حس به من تا برنی ساندرز آمد” گفت: داکوتای یک کمپین داوطلب که باز خانه خود را به عنوان یک canvassing ایستگاه. “برنی ساندرز من به ارمغان آورد به سیاست است.”

2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

“ما انجام داده ایم بسیار با هم’: اندرو یانگ به پایان می رسد مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری

جان Thyng, 47, از Deering N. H. پوشیدن بنفش SEIU محلی 1984 سرعت باد گفت که او امیدوار ساندرز’ عملکرد در نیوهمپشایر را “مجموعه صحنه را برای بقیه کشور است.”

“او بزرگ برای کارگران و زحمتکشان و ما نیاز به ایجاد یک تغییر” Thyng گفت. “ما نیاز به یک انقلاب, و او کسی است که برای رفتن به ما کمک کند آن را انجام دهد.”

ایستاده در کنار Thyng روت Simcox, 69 داوطلب از بلومینگتون ایندیانا گفت: او شده است داوطلب در نیوهمپشایر پس از پنج شنبه گذشته عمدتا کمک به canvassing. او گفت که او به صحبت بسیاری از ساندرز هواداران که “پس از آیووا آنها در حال برنامه ریزی در این که یک شب بزرگ برای ما است.”

“من فکر می کنم برنی ساندرز یکی از حقیقی ترین و صادق نامزدهای ما تا به حال در یک مدت زمان طولانی” Simcox گفت. “او برای مردم و نه برای پول.”

Buttigieg, Klobuchar نزدیک

Buttigieg دیده می شد که نیاز بیشتر پیروزی های قاطع در آیووا و نیوهمشایر به تحکیم پشت سر او مرکز و چپ دموکرات ها که از ترس نامزدی دموکراتیک سوسیالیستی مانند ساندرز را نقص حزب در ماه نوامبر. او که سهشنبه, اما او ادامه داد: موفقیت خیره کننده است با توجه به او یک مجازی ناشناخته از یک سال پیش.

به عنوان شبکه های به نام یک پیروزی باریک برای Sanders, Buttigieg تشکر نیوهمپشایر برای اعتبار مبارزات انتخاباتی خود.

“با تشکر از شما,” او گفت: “یک کمپین است که برخی می گویند نباید در اینجا در تمام نشان داده است که ما در اینجا به ماندن است.”

Klobuchar به احتمال زیاد در زمان برخی از نیوهمپشایر حرکت از Buttigieg.

“امشب در مورد شن” Klobuchar گفت او را تشویق هواداران به عنوان او ایستاده بود در مقابل بزرگ سبز “امی” نشانه. “و من داستان مانند بسیاری از شما یکی از تکیه.”

حدود نیمی از افراد مورد بررسی در سی ان ان انتخابات گفت: های اخیر بحث – که در آن Buttigieg در زمان زیادی از ورودی آتش – یک عامل مهم در روز سه شنبه رای دادن.

ترک سنجی مرلین Muir, 88 گفت: ایالات متحده آمریکا امروز بحث مهر و موم شده خود را برای حمایت از Klobuchar.

“او خیلی مشخص و خیلی صادقانه گفت:” Muir که بازنشسته شده است. “این چیزی است که من احساس می شود. تا پس از آن من تا به حال مشخص شد که من را برای رای دادن به. آن بود که بین او و بایدن اما من برای او.”

آنچه در آینده در کمپین بلیزرز

ساندرز 78 در حال حاضر سر به نوادا که دولت Feb. 22 قفقاز که در آن او نشان داده است قدرت با رای دهندگان لاتین. اما او چهره مقاومت مواجه از قدرتمند آشپزی اتحادیه در نوادا که ترس ساندرز’ فشار برای مدیکر برای همه خواهد بدتر اعضای خود را بیمه بهداشت و درمان.

یک هفته بعد در فوریه. 29 است کارولینای جنوبی به نوبه خود, که در آن ساندرز می تواند به نفع اگر بایدن قادر به مارشال پشتیبانی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان او شده است در شمارش به شناور مبارزات انتخاباتی خود.

بایدن در حال حاضر چرخد و به کارولینای جنوبی, ترک, New Hampshire سهشنبه قبل از انتخابات بسته شده است. به جای پرداختن به هواداران در یک پست-نتایج رویداد در Nashua عنوان شده بود که قبلا برنامه ریزی شده بایدن صحبت می کرد در یک “راه اندازی حزب” در کلمبیا S. C. دست داشتن در آیووا و نیوهمشایر که در آن سفید رای دهندگان را تشکیل می دهند یک مقدار نامتناسبی از رای دهندگان بایدن است سنجاق امید خود را بر روی رای دهندگان در متنوع تر متحده است.

“تا وقتی ما شنیده نمی, از مهمترین کمیته حوزه در حزب دموکرات های آمریکایی آفریقایی جامعه است. و سریع ترین رشد بخش از جامعه جامعه لاتین,” او گفت:. “پس از شنیدن این همه صاحب نظران و کارشناسان تمام این کابل تلویزیون talkers بحث در مورد مسابقه به آنها بگویید: ‘این است که بیش از ، ما فقط گرفتن آغاز شده است. ما رای شمارش بیش از حد.”

نتایج: به دنبال نتایج حاصل از نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه

برای سه دهه گذشته دموکرات ها باید برداشت خود را به عنوان نامزد نامزد دریافت که اصلی ترین حمایت از رای دهندگان با توجه به تئودور Johnson, یک عضو ارشد در Brennan Center for Justice.

که می تواند خبر بد برای ساندرز ” نزدیک ترین رقیب Buttigieg. او تلاش کرده است برای ارتباط با سهم قابل توجهی از رای دهندگان.همان درست است برای Klobuchar

حتی قبل از رای گیری به پایان رسید سه شنبه Buttigieg گفت: ان بی سی “امروز” او “نگاه است که ما در حال حاضر نیاز دارید که با ما سفر خواهد کرد به طور مستقیم به کشورهای مانند نوادا, کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده است که بسیاری از تنوع نژادی و که در آن ما می توانید این مورد را چشم به چشم.”

بعد از چند هفته یک سخت کار کردن

بایدن به حال پنج نقطه سرب بیش از ساندرز در یک پست و پیک-تغییر نظرسنجی پژوهش دموکرات از ایالت کارولینای جنوبی که منتشر شد Feb. 2. Buttigieg پنجم بود رای گیری در پشت تام Steyer و وارن.

شده اند وجود دارد هیچ نظرسنجی های اخیر در نوادا یک سخت تر دولت برای بررسی به دلیل پیچیدگی یک سیستم حزبی بیش از یک اصلی. اما Buttigieg شد و به همین ترتیب در مکان پنجم و در تک رقمی در نظر سنجی های گرفته شده وجود دارد در ماه ژانویه است.

همه نامزدها نیز به دنبال به جلو به سه شنبه هنگامی که یک سوم از نمایندگان متعهد خواهد بود divvied ، رای گیری اولیه در حال حاضر آغاز شده در کالیفرنیا دولت است که جایزه بزرگترین کش از نمایندگان در مارس 3. داوطلبان همچنین باید یک فرصت به لرزش تا مسابقه در آینده بحث در فوریه. 19 و 25.

و بلندی پس از چهار متحده سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که قلم اوایل مسابقات اما صرف شده است به شدت در تبلیغات و کمپین کارکنان در سراسر نقاط کشور.

بلومبرگ می افزاید: به این ترکیب یکی دیگر از انتخاب برای دموکرات ها نگرانی از نامزدی به Sanders. مجموعهای از نامزدهایی که به اصلی ترین جایگزین برای ساندرز ساخته شده است آن را سخت تر برای مرکز و جناح چپ حزب به سر خود را حرکت. Klobuchar را افزایش به مقام سوم در نیوهمپشایر افزایش تلاطم مسابقه است.

بیشتر: مایکل بنت پایان مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور

آیووا موفق به انجام آن معمول بالابر در این زمینه پس از دولت گرفت و روز به tabulate نتایج حاصل از آن و قفقاز. مبارزات هر دو ساندرز و Buttigieg خواسته اند برای کسانی که به نتایج مورد بررسی قرار گیرد.

در حالی که Klobuchar چهره چالش های قابل توجهی رفتن به جلو او را گرفت تا در پایان یک ضربه به بایدن انتخاباتی. بایدن ارائه شده خود را به عنوان حزب دموکرات که کرایه بهترین علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. اما خود را فقیر نشان دادن در آیووا به دنبال Klobuchar را افزایش نیوهمپشایر مشت یک سوراخ بزرگ در electability استدلال.

وارن همچنین در صورت سوال در مورد زنده ماندن پس از اینکه جای کسی را گرفتن در یک دولت همسایه او که در بوستون رسانه های بازار ساخته شده است که او را به خوبی شناخته شده است.

ساندرز که مبارزات انتخاباتی است که توسط سوخت کمک کوچک است outraised این زمینه است. اما او شده است outspent توسط بلومبرگ و فعال تام Steyer که ریخت و میلیون ها پول خود را به مبارزات انتخاباتی خود را.

“من نمی غبطه خوردن ثروت خود را, اما من غبطه خوردن یک میلیاردر فکر او می تواند خرید این انتخابات” ساندرز گفت: NBC Lester هولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر