برنی ساندرز طول می کشد سرب برای اولین بار در ملی کلمبیا کلمبیا نظرسنجی پیش از نیوهمپشایر اولیه

برای اولین بار در سال 2020 مقدماتی حزب دموکرات ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در زمان سرب در ملی کلمبیا کلمبیا دانشگاه, نظرسنجی سبقت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن فقط پس از آیووا قفقاز و یک روز جلوتر از روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه.

ساندرز دریافت 25% پشتیبانی در میان دموکرات ها و دموکراتیک متمایل مستقل با بایدن در 17%. سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ شاهد افزایش حمایت با 15 درصد و به دنبال آن ایالت ماساچوست الیزابت وارن با 14% سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در 10% و مینه سوتا بهداشت ، ctq در 4 درصد.

نتایج نشان دهنده یک تغییر عمده در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی: یک Jan. 28 بررسی کرده بایدن در سرب در 26 درصد و پس از ساندرز در 21% وارن در 15 درصد بلومبرگ در 8% Klobuchar در 7% و Buttigieg در 6%. که نظرسنجی ها نشان دهنده نتایج از قبل از آیووا قفقاز که در آن Buttigieg و ساندرز در حال نزدیک در سرب در انتظار ممکن است recanvassing.

آسوشیتد پرس گفت: آن را نمی خواهد برنده اعلام دلیل نتایج خیلی نزدیک و هنوز هم ممکن است تجدید نظر شده است. آیووا حزب دموکرات به روز شده نتایج آن دوشنبه با پیش بینی های به طور بالقوه قرار دادن Buttigieg پیش با 14 ملی نمایندگان به ساندرز’ 12. وارن دارای هشت نمایندگان و بایدن دارای 6 با توجه به داده های کنونی از AP.

آیووا به روز رسانی: Buttigieg میدارد یکی دیگر از نماینده جدید IDP شمارش; ساندرز می خواهد ‘جزئی recanvass’

“به وضوح بایدن را در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا است صدمه دیده و درک از آنچه که خود را بزرگترین قدرت — electability,” کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی, تحلیلگر تیم مالوی گفت.

که بهتر است برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?

در حالی که بایدن یک بار برگزار می شود روشن سرب در دموکراتیک رای دهندگان درک electability در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او در حال حاضر تنها چند امتیاز جلوتر از Sanders. بیست و هفت درصد می گویند بایدن بهترین شانس از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن 24 درصد فکر می کنم ساندرز بهترین شانس, 17% بلومبرگ و 9 درصد Buttigieg. در ژانویه نظرسنجی 44 درصد فکر بایدن به حال بهترین شات به دنبال ساندرز در 19% و بلومبرگ در 9٪.

در سر-به-سر matchups میان نامزدهای دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن آن را مهر برگزار شد که وسیع ترین سرب در میان همه ثبت نام رای دهندگان از همه حزب انتخاب شود.

در آن ترکیب هیرو نامزدها را شکست داد و مغلوب ساختن پیشی جستن با نتایج زیر:

  • بلومبرگ در 51-42%
  • ساندرز در 51-43%
  • بایدن در 50-43%
  • Klobuchar در 49-43%
  • وارن در 48-44%
  • Buttigieg 47-43%

‘ریسک فوق العاده بالا’: New Hampshire رای دهندگان احساس فشار به عنوان اولیه بافندگی

بایدن اذعان کرده است او چهره یک مسابقه سخت در نیوهمپشایر اما حفظ مبارزات انتخاباتی خود را هنوز هم یک شات خوب برای نامزدی. او به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه ظاهرا قبل از او تا به حال دیده می شود فقط منتشر کلمبیا کلمبیا نظرسنجی که او هنوز هم به آینده در نظر سنجی های ملی.

“من لازم نیست که به انجام هر کاری متفاوت به ماندن در این مسابقه,” او گفت:. “این فقط گرفتن آغاز شده است. اگر شما متوجه من هنوز پیشرو در تمام نظر سنجی های ملی.”

به کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی روز دوشنبه منتشر شد Feb. 5-9 میان 1,519 ثبت نام رای دهندگان با یک حاشیه خطا از 2.5 درصد است. دموکراتیک و دموکراتیک متمایل به سوالات این نظرسنجی شامل 665 پاسخ دهندگان و حاشیه خطا بود 3.8 درصد است.

کمک: Joey پادگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر