برنی ساندرز می گوید او نمی خواهد آزادی کامل پرونده پزشکی

واشنگتن – برنی ساندرز گفت: سه شنبه شب که او در حال برنامه ریزی برای انتشار هر گونه سوابق پزشکی.

Sanders, 78, دچار یک حمله قلبی در ماه اکتبر طی یک مبارزه انتخاباتی. او تا به حال یک انسداد در عروق و دو استنت قرار داده شد مبارزات انتخاباتی خود گفت: در زمان.

صحبت کردن در طول سی ان ان تاون هال در لاس وگاس ساندرز خواسته شده بود برای روشن شدن این که آیا انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود با انتشار کامل پرونده پزشکی که او قبلا اعلام شده او را انجام دهد. ساندرز را در Democractic نامزد بحث Wedneday شب.

بیشتر: وارن ریپ بلومبرگ به عنوان “egomaniac میلیاردر” به عنوان حزب دموکرات آماده شدن برای رقیب جدید در بحث مرحله

در آن زمان او گفت: “مردم حق دارند که در مورد سلامت سناتور کسی که در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده-افشای کامل.”

اما روز شنبه گفت: “ما منتشر شد کاملا به عنوان مستندات تا آنجا که هر نامزد دیگر است” و تصریح کرد که نامه های قلب و عروق و پزشکان گفته اند او در سلامت خوب است.

“من فکر می کنم ما منتشر کرده اند جزئیات یک گزارش پزشکی و من راحت در آنچه که ما انجام داده اند” ساندرز گفت.

هنگامی که خواست برای روشن شدن این که آیا او می باشد انتشار کامل پرونده پزشکی ساندرز به این نتیجه رسیدند: “من فکر نمی کنم ما خواهد شد.”

ساندرز خواهد بود قدیمی ترین رییس جمهور در تاریخ اگر انتخاب شود.

این سوال پس از ان بی سی چاک تاد اولین خواسته سناتور بر “ملاقات با مطبوعات” اگر او می توان به انتشار هر گونه اطلاعات بیشتر با میزبان هل دادن که “دیگر نامزدها تا به حال یک حمله قلبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>