برنی ساندرز تظاهرات اولیه آرا در دانشگاه هوستون

تازه از پیروزی در نوادا دموکراتیک اولیه قفقاز ایالات متحده سناتور. برنی ساندرز آمد به هوستون آماده شده است.

در سخنرانی خود در دانشگاه هوستون ریاست جمهوری امیدوار خجالتی نیست از یک رشته از حوادث دلخراش هنوز هم تازه در Texans ذهن با استفاده از این شهر برس با طوفان ویرانگر برای ریختن به نور در تغییر آب و هوا و تیراندازی مرگبار در ال پاسو به تماس ویژه برای کنترل اسلحه.

“این دولت شاید بیش از هر کشور دیگر دارای امکان تبدیل این کشور گفت:” ساندرز صحبت یکشنبه به بیش از 6,600 تجمع را برانگیخت در Fertitta مرکز

ساندرز به اصطلاح کمپین امضا زمینهای از جمله یک تک پرداخت کننده مدیکر برای همه سیستم, بالا بردن آمریکا حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت و اصلاح “شکسته و نژادپرستانه سیستم عدالت کیفری.”

خود را تمدید توجه به snagging تگزاس پشتیبانی جلوتر از 3 مارس اولیه به نظر می رسد به انرژی آینده نگر رای دهندگان که آخرین بار او را دیدم در هوستون در مارس 2019. دانشگاه تگزاس/تگزاس تریبون نظرسنجی نشان داد ساندرز به عنوان باریک جلو-دونده های رای در 24 درصد در میان خود شناسایی دموکراتیک رای دهندگان. او cinched یک پیروزی بزرگ در نوادا در روز شنبه با 46 درصد از دموکرات رای می دهند.

جیمی Baccaro و دخترش مایا گفت: آنها خوشحال با ساندرز’ تلاش برای تجدید نظر به Texans.

“ما واقعا خوشحال برای دیدن او در اینجا در تگزاس پس از آن است که یک بحث برانگیز دولت” مایا Baccaro گفت. “این احساس خوبی است که او تحصیل کرده در همه چیز اتفاق می افتد در اینجا.”

بیش از گوش-تقسیم صدا از هزاران نفر از تجمع کنندگان او نیز به نام برای تعمیرات اساسی از زیرساخت های کشور تعهد به متعهد منابع مالی برای بازسازی جاده ها و سیستم های آب همراه خواهد ساخت تا به 10 میلیون واحد از مقرون به صرفه و کم درآمد مسکن.

او در زمان نوسانات در دموکراتیک حریف سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار از فرمانده کل قوا به عنوان یک “جعل” برای او بی اعتنایی از تغییرات آب و هوایی و کاهش مالیات که ساندرز گفته شد با هدف بهره مندی شرکت ها و میلیاردرهای.

“ما نمی خواهیم یک رئیس جمهور که نسبت به آنها بی احترامی دموکراسی آمریکایی” او گفت:.

ساندرز لعنتی بلومبرگ برای ریختن صدها میلیون دلار به تبلیغات سیاسی پس از پیوستن به این مسابقه رقابت.

“مایکل بلومبرگ حق دارد برای انتخابات ریاست جمهوری, اما او حق ندارد به خرید ریاست جمهوری,” او گفت:.

اولیه خواهد بود دانشگاه هوستون, دانشجو, یحیی, یحیی, اولین بار, رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری. او با حضور در این تجمع در حال حاضر با برنامه های رای برای ساندرز اما امیدوار به شنیدن سناتور آدرس مسائل مربوط جوانتر رای دهندگان.

“بدهی های دانشجویی, آن را بسیار مهم برای دانش آموزان” یحیی گفت.

یکی دیگر از حامیان ویلیام سالازار گفت که او تا به حال شده است با نگه داشتن زبانه ها در ساندرز’ رکورد رای گیری از اوایل 2000s زمانی که او یک کنگره مخالف مجوز برای ورود به جنگ عراق.

سالازار پوشیدن, چرم, بمب افکن و قرمز “دموکراتیک سوسیالیست برای برنی” باد و فکر ساندرز می تواند از مبارزات دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

“این مرد نامزد برای مردم,” او گفت:.

ساندرز انتظار بود به صحبت می کنند و دوباره روز یکشنبه در آستین. او ساخته شده یک کمپین توقف در روز شنبه در سن آنتونیو که در آن بیش از 3000 حامیان بیرون آمد و به تشویق ورمونت داشتند ، او قول داد به پیروزی دموکراتیک اولیه.

“رئیس جمهور می شود بسیار ناراحت به راحتی بنابراین لازم نیست به او بگویید که ما در حال رفتن به ضرب و شتم او را در اینجا در تگزاس گفت:” جمعیت است.

نویسنده کارکنان جرمی والاس کمک به این داستان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>