برنی ساندرز هل در مقابل دموکراتیک استقرار به عنوان سه سابق مخالفان تجمع برای حمایت جو بایدن

ST. پل Minn. – سن. برنی ساندرز برافراشته در برابر نخبگان سیاسی در یک رالی در اینجا دوشنبه شب خود را به عنوان متوسط بیشتر رقبا کار کرده به غیر نافذ خود حرکت با تقویت حمایت خود را در اطراف جو بایدن در آستانه سه شنبه رای گیری.

“همانطور که همه شما می دانید — شما می توانید آن را از دست ندهید اگر شما به نوبه خود در تلویزیون — استقرار در این کشور اقتصادی استقرار و سیاسی در حال تبدیل شدن بسیار عصبی” ساندرز گفت: جمعیت است. “آنها نگاه در تظاهرات مانند این و می گویند …” چه خبر است؟'”

ساندرز در زمان مرحله در سنت پل RiverCentre به عنوان سه سابق خود مخالفان — وزیر بهداشت ، ctq از مینه سوتا, سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg و سابق کنگره ایالات متحده Beto o’rourke تگزاس — جمع آوری و در یک تجمع در دالاس به تایید معاون رئیس جمهور سابق.

سه شنبه live وبلاگ: ctq تایید جو بایدن: ‘رای نجابت رای کرامت رای برای یک قلب برای کشور ما’

با هم سه تاییدیه نمایندگی یک coalescence در ایجاد جناح از حزب دموکرات که اعضای آن بزرگ شده اند به طور فزاینده ای نگران است که ساندرز’ کمپین خواهد بهره برداری خود را بدست آورد و کروز به نامزدی.

ساندرز منجر نماینده مسابقه بعد از مسابقات در چهار اولیه رای گیری متحده است. و او را همواره عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود را وقتی که می آید به جمع آوری کمک های مردمی در آوردن بیش از $46 میلیون در ماه فوریه به تنهایی.

هنوز ساندرز خود را باز کرد رالی با تلاش در وحدت است.

هواداران خود را تشویق می کردند مرگ دو Klobuchar و Buttigieg این مبارزات. اما ساندرز صادر ستایش دو گفت: Klobuchar است “یکی از سخت ترین کارگران که من می دانم” و خواستار Buttigieg انتخاباتی هر دو “تاریخی” و “شجاع.”

کارولینای جنوبی اولیه: بایدن غالب Sanders, ورقه دوم و دیگر takeaways

“امشب من می خواهم برای باز کردن درب به امی هواداران پیت حامیان” او گفت:. “همه ما تفاوت. اما من نیز می دانم که تقریبا همه امی حامیان و پیت هواداران درک کنند که ما باید برای حرکت به سوی یک دولت است که معتقد است که عدالت را نه حرص و طمع است.”

ساندرز نیز blunted جمعیت رو به رشد “بوس” برای بایدن.

“جو مناسبی پسر او را فقط اشتباه در مسائل” ساندرز گفت: قبل از اینکه راه رفتن را از طریق آن مسائل در طول.

او زدم بایدن برای گرفتن کمک های مبارزات انتخاباتی از اهداکنندگان ثروتمند رای دادن به جنگ عراق و رای گیری برای “فاجعه” موافقت نامه های تجاری.

یک سوم از همه در دسترس نمایندگان هستند تا برای grabs در سه شنبه, از جمله 75 در مینه سوتا است.

اگر شده است وجود دارد نسبتا کمی رای گیری از دولت استار تریبیون/MPR اخبار مینه سوتا نظرسنجی از هفته گذشته نشان داد ساندرز در یک موقعیت قوی – به خصوص پس از Klobuchar به پایان رسید مبارزات انتخاباتی او اوایل روز دوشنبه.

OnPolitics: چرا سه شنبه مهم است ؟ با تشکر از شما برای درخواست

که نظرسنجی که دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.5% نشان داد Klobuchar پیشرو ساندرز با 6 درصد – 29 ٪ به 23٪. سناتور. الیزابت وارن به دنبال در 11 درصد و بایدن در 8 درصد.

به گزارش آسوشیتد پرس, بیش از 57,000 دموکراتیک رای گیری شده اند بازیگران طریق حالت اولیه سیستم رای گیری. تاریخ و زمان آخرین چهارشنبه آخرین مهلت برای کسانی که رای دهندگان به تغییر ذهن خود را.

در سال های گذشته دولت با استفاده از یک پارتی-اجرای حزبی که در سال 2016 به خود جلب کرد در مورد 207,000 شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>