برنی ساندرز قطره از انتخابات ریاست جمهوری گفت: او به این نتیجه رسیدند راه خود را به پیروزی شد تقریبا غیر ممکن است’

واشنگتن – سن. برنی ساندرز که تماس به صورت یک دستور کار مترقی گالوانیزه میلیون ها نفر از پیروان کاهش یافته است از انتخابات ریاست جمهوری به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پاک مسیر به 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

ساندرز’ خروج می آید پس از یک رشته از ضرر و زیان به بایدن در انتخابات مقدماتی.

تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس نیز به معنای او دیگر نمی تواند نگه دارید بزرگ تظاهرات که به تعریف خود را از جنبش مردمی هر چند او اغلب با اشاره به مشکلات بسیاری از آمریکایی ها در حال گرفتن تست شده و برای درمان این ویروس به عنوان یک راه برای فشار امضای خود را مدیکر برای همه پیشنهاد.

ساندرز در یک سخنرانی صبح امروز (یکشنبه) با تبریک بایدن در حال دموکراتیک نامزد. به نام او بایدن یک “مرد شایسته” که او قصد دارد برای کار با “حرکت ما ایده های مترقی به جلو” و “پس از آن هم ایستاده متحد ما رفتن به جلو به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

او همچنین با ابراز لطف خود را حامیان مردمی که باید رو او در حال حاضر در دو انتخابات ریاست جمهوری است.

“من می خواهم به بیان برای هر یک از شما قدردانی عمیق خود را برای کمک به ایجاد بی سابقه مردمی مبارزات سیاسی است که تا به حال تاثیر عمیقی در ملت ما” ساندرز گفت.

“ما با هم باید تبدیل آمریکایی آگاهی که چه نوع از ملت ما می تواند تبدیل به و مصرف این کشور یک گام مهم در هرگز پایان دادن به مبارزه برای عدالت اقتصادی عدالت اجتماعی و نژادی و عدالت اقتصادی و عدالت است.”

به شدت unapologetic, Sanders,’ تماس برای عدالت اقتصادی جهانی مراقبت های بهداشتی و پایان دادن به “میلیاردر کلاس” بود با صدای بلند خودداری برای دو انتخاباتی که کشیده حزب دموکرات به سمت چپ.

با اشاره به مبارزات انتخاباتی خود را مترقی سیاست ساندرز گفت: “آن چندی پیش بود که مردم در نظر گرفته شود این ایده های رادیکال و حاشیه. امروز آنها در حال جریان اصلی ایده ها و بسیاری از آنها در حال حاضر اجرا شده است و شهرستانها در سراسر کشور. این چیزی است که ما انجام داده اند.”

اما در نهایت آن سقوط کرد. برای دومین دوره متوالی انتخابات خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بود نفر دوم: اتمام پشت سر هیلاری کلینتون در سال 2016 و معاون سابق رئیس جمهور این سال است.

سه شنبه shake-up: ناگهان جاده سخت برای ساندرز با بایدن به عنوان پیشتاز

“من آرزو می کنم من می توانم شما را بهتر, اخبار, اما من فکر می کنم شما می دانید حقیقت” ساندرز گفت. “و آن این است که ما برخی از 300 نمایندگان پشت معاون رئیس جمهور بایدن و مسیر پیروزی است تقریبا غیر ممکن است.

“لطفا می دانم که این تصمیم به آرامی. در واقعیت که از آن شده است بسیار دشوار و دردناک تصمیم گیری است.”

اما ساندرز گفت: او به ماندن در رای گیری باقی مانده اولیه متحده به ادامه برای به دست آوردن نمایندگان.

“در حالی که معاون رئیس جمهور بایدن خواهد بود که نامزد ما باید در ادامه کار به جمع آوری به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ممکن است در کنوانسیون دموکراتیک که در آن ما قادر خواهد بود برای اعمال تأثیر قابل توجهی بیش از مشی این حزب و دیگر توابع” ساندرز گفت. “سپس با هم, ایستاده, ایالات, ما رفتن به جلو به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکای مدرن.”

او وارد 2020 کمپین با به رسمیت شناختن نام و تجربه و ارتش از هواداران – برخی از pejoratively شناخته شده به عنوان “برنی وارنر” – که در مجموع رو به جلو-دونده وضعیت پس از سه متحده است.

اما حرکت خود را شروع به شکست پس از کارولینای جنوبی اولیه Feb. 29 وقتی سیاه رای دهندگان حمایت بایدن در تعداد زیادی از آنجا مبارزات ساندرز را با یک کلید دموکراتیک حوزه به جلو رفتن به سوپر شنبه سه روز بعد.

ساندرز خواهد برنده بزرگترین شنبه جایزه – کالیفرنیا — اما او را از دست دادن 10 از کشورهای دیگر به بایدن که در شب از جمله تگزاس یک وضعیت که در آن او تا به حال به سرمایه گذاری زیادی از زمان و انرژی است. پس از آن او هرگز دوباره جای پای خود را در حالی که پشتیبانی از کلید رقبا مانند مایکل بلومبرگ و ctq, coalesced در اطراف بایدن.

او همچنین تا به حال ترساندن بهداشت اخیر.

در اوایل ماه اکتبر او احساس ناراحتی قفسه سینه در طی یک مبارزه انتخاباتی در لاس وگاس. در زمان مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد که او تا به حال یک انسداد در عروق و دو استنت قرار داده شد. چند روز بعد ساندرز’ درمان پزشکان Arturo E. Marchand جونیور و آرون Guraraj انتشار بیانیه ای از طریق کمپین گفت ساندرز تا به حال یک حمله قلبی.

اما برایان موناهان که حضور پزشک در کنگره اعلام کرد این سناتور در “سلامتی” در نامه ای منتشر Dec. 30, 2019, توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی. موناهان است ساندرز’ اولیه ،

شهر نیویورک مادری که هرگز ریختن ضخامت خود را بروکلین لهجه Sanders 78 ساخته شده است یک ملی زیر وجود به نمایندگی از ملت دوم حداقل پرجمعیت دولت است. حامیان او بودند به شدت تحت 35 ارائه انرژی به کمپین پویا اما نه همیشه نشان دادن در انتخابات و زمانی که او نیاز آنها بیشتر است.

فعالیت سیاسی خود را تقریبا هرگز اتفاق افتاده است. در سال 1981 نجار و فیلمساز مستند انتخاب شد در سن 39 شهردار برلینگتون ورمونت بزرگترین شهرستان, توسط تنها 10 رای از نزدیک به 10 ، 000 بازیگران.

ساندرز محو شدن: جو بایدن قفسه بزرگ تر برنده ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای برنی سندرز برای گرفتن

او انتخاب شد نزدیک به یک دهه بعد به عنوان ورمونت تنها عضو U. S ، پس از هشت از نظر او برنده یک صندلی به آمریکا در سال 2006 با استفاده از قرار گرفتن در کاپیتول هیل به سادگی یک پلت فرم ملی مسائل است که مبنایی برای جمهوری اجرا می شود.

ساندرز که دولت هیچ پارتی, ثبت نام, طولانی ترین خدمت مستقل در ایالات متحده آمریکا تاریخچه.

ساندرز بود نسبت ناشناخته و یک شات نامزد (او 50 امتیاز پشت کلینتون در برخی از نظر سنجی های ملی) هنگامی که او راه اندازی اولین انتخابات ریاست جمهوری در بهار 2015.

قبل از اولین انتخابات در سال 2016 ساندرز’ خشم و انزجار بیش از “میلیاردر کلاس” ممکن است دستگیر شده اند تنها در C-SPAN و چپ متمایل اخبار را نشان می دهد. اما ریاست جمهوری خود را اجرا تغییر است.

ساندرز برنده 22 متحده و 45 درصد از نمایندگان متعهد و او همواره چراغ کلینتون به شدت در میان 18-29 ساله. مبارزات انتخاباتی خود جلب کرد یک رکورد 8.2 میلیون فرد سهم از حدود 2.5 میلیون اهدا کنندگان افزایش حدود 228 میلیون عمدتا از طریق جمع آوری کمک های مردمی ایمیل به هواداران است.

اما تماس خود را برای یک “انقلاب سیاسی” به سرعت به حرکت در رسانه های اجتماعی اشتعال یک “احساس برن” تب است که در نهایت به خود جلب کرد نزدیک به 1.5 میلیون نفر به تظاهرات و رویدادهای دیگر در سراسر این کشور کشیده شده به همان پوپولیستی پیام است که به کمک سوق جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید که در آن سال.

هر چند او از دست داده ساندرز’ تاثیر مشهود بود. کلینتون پیشنهاد گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و از بین بردن شهریه های کالج برای کار خانواده است. بسیاری از اولویت های خود را نیز گرفتند و چه ساندرز پس از آن به عنوان پیشرفته ترین پلت فرم در حزب ،

“ما هرگز فقط یک کمپین” ساندرز گفت. “ما مردمی چند نژادی, چند, نسل, جنبش که همواره معتقد است که تغییر واقعی هرگز از بالا به پایین اما همیشه از پایین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>