برنی ساندرز تساوی 7,500 برای خروس سیاه نیوهمپشایر آستانه تجمع و کنسرت – به روز رسانی

بررسی برای به روز رسانی از نیوهمپشایر مبارزات انتخاباتی امروز قبل از روز سه شنبه اولیه:

دورهام N. H. — قبل از خشن جمعیت 7,500 دوشنبه در دانشگاه نیوهمپشایر دیابت برنی ساندرز به نام در نیوهمپشایر رای دهندگان برای شروع یک انقلاب سیاسی جمعه به عنوان او به نظر می رسد برای یک پیروزی است که می تواند منجنیق او را به عنوان مورد علاقه به امن نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

به شعارهای “برنی! برنی! برنی” ساندرز وارد مرحله برای یک تظاهرات سیاسی است که تبدیل به یک کنسرت راک با عنوان توسط گروه سکته مغزی. او معرفی شده توسط کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز یک ستاره راک در حق خود او در میان لیبرال ها آورده است که جمعیت را به خود بایستند.

برگزار شد در Whittemore مرکز آرنا در محوطه این رویداد به راحتی مشخص شده بزرگترین دموکراتیک مسابقه در نیوهمپشایر – یک شاهکار است که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg انتخاباتی بود که ادعا کرد در روزهای اخیر.

“در صورتی که شما متوجه نمی وجود دارد بسیاری از مردم در اینجا گفت:” ساندرز که برای ماه ها در نظر گرفته شده است مورد علاقه را به نفع خود نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه. Buttigieg رسید در اینجا پس از آیووا قفقاز برنده شدن در هيئت دولت معادل اما Sanders دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت یک بار دیگر در صدر عمده هر نظرسنجی که از.

این رویداد – که ساندرز مدعی شد سه بار اندازه هر دموکراتیک صورت هر نامزد این چرخه برگزار شد در یک شهر دانشگاهی که در آن او نیاز به یک مشارکت بالا برای کمک به حمل خود را به پیروزی. آن ساندرز’ آخرین تجمع قبل از رای گیری آغاز می شود. سکته مغزی شروع مجموعه خود را با “به آتش کشیدن خانه” یک سر صحبت کلاسیک.

2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

در اظهارات خود به مخاطبان بیشتر دانشجویان ساندرز صرف هیچ زمان حمله خود را دموکراتیک مخالفان به جز یک خط: “در اینجا در انگلستان ما معتقدیم در یک فرد یک رای نه میلیاردرهای خرید انتخابات است.”

او بارها و بارها رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد که خود تجمع در منچستر در روز دوشنبه.

او گفت که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد بخش دولت او را مخالف دقیق: “ما در حال رفتن به را مردم ما هم سیاه و سفید, لاتینی, همجنس باز, زن و ما در آینده با هم.”

او در پایان سخنرانی خود با گفتن حامیان که نه تنها در کل کشور بلکه “کل جهان است که به دنبال در نیوهمپشایر. آنچه شما انجام دهد فردا بین المللی نتیجه است.”

“بیایید برنده این چیزی که او گفت:” قبل از او در سمت چپ صحنه است. “بیایید تبدیل امریکا!”

— جوی پادگان

وارن می گوید جمعیت او را بهترین مجهز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن

پورتسموث, N. H. — بهداشت ، الیزابت وارن – یکی دیگر از نیوهمپشایر که همسایه کاهش یافته است به چهارم در برخی از نیوهمپشایر نظرسنجی – برگزار نهایی خود را قبل از تجمع اولیه دوشنبه, صحبت کردن قبل از یک جمعیت بسته بندی شده در حدود چند صد نفر در داخل جنوبی کلیسا یک کلیسای کلیسا در مرکز شهر پورتسموث.

او دو برابر کردن در اینجا پیام اصلی است که او نامزد بهترین مجهز به “مبارزه” به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما باید یک کار را به انجام ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت: با صدای بلند به تشویق.

نبود یک جمعیت هزار نفر مانند بهداشت ، برنی ساندرز’ رویداد بعد از آن دوشنبه شب بود اما قوی در دموکراتیک متمایل شهرستان در نیوهمپشایر ساحل. هنگامی که یک علاقه را به نفع خود, نیوهمشایر, وارن در پاسخ به سوال در مورد نامزدی او را با گفتن او را در مسابقه “مسافت های طولانی” با اشاره به سازماندهی تلاش های سراسر کشور.

تبدیل به یکی دیگر از تم اصلی وارن گفت که این کشور “نه تنها می تواند اندک اندک خوردن در اطراف لبه” برای رفع فساد و خلاص شدن از شر پول بزرگ در سیاست اما که آن را “رفتن به گرفتن برخی از تغییرات ساختاری.” وارن بازیگران خودش را به عنوان یک مادام العمر جنگنده singling کردن 2012 سنا پیروزی در برابر اسکات براون – اولین پیروزی در انتخاب اتاق — جایی که او در ابتدا در نظر سنجی اما موفق به کسب 7 امتیاز.

نقشه کشی سر و صدا از وفاداران او خوانده خط “با این وجود او همچنان ادامه داشت” ابداع زمانی که سناتور. اکثر میچ مک کانل bemoaned تلاش وارن در طبقه سنا برای جلوگیری از تایید جف جلسات به عنوان دادستان کل.

“این در مورد مبارزه با, و ما در حال رفتن به به گل برسه و” وارن گفت. “وجود خواهد داشت زمان هنگامی که شما فکر می کنید” این لطمه می زند.’ اما چیزی است که مردم در حال شمارش را بر ما. آنها در حال شمارش را بر ما برای به دست آوردن این حق است. من رهبری این مبارزه است و من قصد دارم به آن را برد.”

— جوی پادگان

جیل بایدن کمک می کند گزاف گویی هکلر از نیوهمپشایر رالی

سابق بانوی دوم جیل بایدن کمک اسکورت معترضی که مختل سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در سخنرانی از یک رویداد در منچستر دوشنبه.

جو بایدن در زمان سکو پس از خود را معرفی و کنایه آمیز “من جو بایدن جیل بایدن شوهر من و بقیه در مورد من” و شوخی راه می رفت دور از تریبون لحظه ای. به زودی پس از او قطع شده توسط هکلر به عنوان او تلاش برای ادامه سخنرانی خود.

به عنوان معترض شروع به راه رفتن به سمت معاون سابق رییس جمهور و جیل بایدن عبور از این مرحله برای کمک به امنیت و دیگران حذف قاره.

به عنوان او پس جمعیت شعار می دادند: “ما می خواهیم جو!” به غرق کردن آنچه که او می گفت. معاون سابق رئیس جمهور مواجه شده است و چند hecklers در نیوهمپشایر در طول رویدادهای خود را.

— Savannah Behrmann

با رای دادن فقط یک روز به دور دموکرات ها هنوز نامزد خرید

پورتسموث, N. H. – در داخل بسته بندی unitarian کلیسا در اینجا در این شهر مرکز شهر بسیاری از رای دهندگان نیوهمپشایر در حال انتظار برای یک سناتور. الیزابت وارن رویداد برای شروع دوشنبه شب گفت: آنها هنوز بلاتکلیف حتی با اولین-در-این-ملت اولیه بلندی صبح روز بعد.

علامت و جودی Fahnestock از Madbury نیوهمشایر گفت: آنها دنبال آن هستید در وارن مینه سوتا بهداشت ، ctq و پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, Indiana. آنها می خواهند یک نامزد که می تواند درخواست تجدید نظر به یک نوار گسترده ای از رای دهندگان در انتخابات نه تنها دموکرات ها.

“وجود پنج کشور که موضوع شما رو برای اجرا به راست از حزب دموکرات در آن زمان” علامت Fahnestock یک دانشمند محقق گفت: از نوع دموکرات او ترجیح میدهد. “این یک توانایی برای برقراری ارتباط یک پذیرش از دیگران در راه است که نمی شود خاموش مستقل رای دهندگان به حق.”

دنیس جانسون, 69, از کیپ Neddick مین آمد به پورتسموث حتی اگر خود دولت نیست رای تا شنبه. او یک نماینده دولت برای بهداشت ، برنی ساندرز در سال 2016 و کمک به مبارزات انتخاباتی خود را, اما او نیز به وارن. او پاره شده که برای حمایت از.

“من هنوز هم احساس وفادار به برنی اما من هنوز در حصار من حدس می زنم گفت:” جانسون که داوطلبان برای سازمان های غیر انتفاعی. “آنچه من بیشتر نگران این است که کسی رفتن در برابر بیعار رئیس جمهور در بحث و ضرب و شتم او را در پای صندوقهای رای است. من بیشتر نگران است که مرد دیگر باید پیشرو این کشور و من بسیار نگران در مورد آنچه بحث و آنچه که انتخابات در حال رفتن به.

ریچارد Lemmerman یک 60 ساله سرمایه گذار از همتون نیوهمشایر گفت: او را متمایل به سمت حمایت از مایکل بلومبرگ — اما او نمی تواند در نیوهمپشایر رای به عنوان میلیاردر سابق شهردار نیویورک پرش چهار اولیه رای گیری متحده به تمرکز فوق العاده روز سه شنبه در مارس.

“این ممکن است ممکن است برای نوشتن از او. هر کس می خواهد کسی که برنده میشه درسته ؟ من فکر می کنم او قوی ترین احتمال به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

همانطور که وارن?

“او ساخته شده یک وزیر امور خارجه, بزرگی دادستان کل. من فقط فکر نمی کنم او به خوبی جمهور” Lemmerman گفت.

— جوی پادگان

بایدن ‘اعتماد به نفس’ در مبارزات انتخاباتی خود با وجود آیووا ناامیدی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز دوشنبه گفت که او باقی می ماند “اعتماد به نفس” در مبارزات انتخاباتی خود با وجود جایگاه چهارم پایان در آیووا به گفته وی هفته گذشته به عنوان یک “فروشي” و نظر سنجی نشان دادن او در مکان چهارم یا پنجم در نیوهمپشایر جلوتر از روز سه شنبه اولیه.

“شما همیشه در پشت هشت توپ هنگامی که شما در حال اجرا در نیوهمپشایر اگر شما دو نفر از همسایه متحده” بایدن گفت: “فردا صبح” با اشاره به سنسور. برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست. “اما من احساس خوبی در مورد آنچه ما انجام می دهیم در اینجا.”

بایدن همچنین عنوان اهمیت آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه به دلیل آنها نمی منعکس نژادی آرایش گسترده تر ملت است.

“به نظر من آغاز این کمپین که برای اولین بار از دو قفقاز و دو مقدماتی. هیچ چیز اتفاق می افتد تا زمانی که ما به یک محل و در سراسر کشور وجود دارد که در آن خیلی تنوع بیشتر می شود.” او استدلال کرد که هیچ حزب دموکرات موفق به کسب نامزدی بدون “حمایت قاطع از جامعه آمریکای لاتین و آفریقایی-آمریکایی جامعه است.”

بایدن انتظار برای انجام بهتر در نوادا قفقاز در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29 که در آن وجود دارد بزرگتر جمعیت اقلیت.

2020 نامزدها: که در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟ یک راهنمای تعاملی

“نگاه ما فقط گرفتن رفتن. شما رو به 1,900 نمایندگان یا بیشتر” بایدن گفت: ابراز مخالفت با این ایده که “اگر شما در ماه سوم یا چهارم در دو مقدماتی و یا یک جلسه و یک اولیه که می زند که شما در خارج از جعبه.”

“من نمی بینم هر گونه کاهش در ملی حمایت از” او افزود ، با اشاره به های اخیر تاییدیه از میشیگان حزب دموکرات سیاه حزبی و بین المللی اخوان الکتریکی کارگران است.

– ویلیام Cummings

بایدن می گوید او هنوز هم پیشرو در تمام نظر سنجی های ملی’ لحظات قبل از نظرسنجی جدید نشان می دهد او را انتهایی ساندرز

ترک یک رویداد در نیوهمپشایر جمعه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به خبرنگاران گفت که او نیست “باید برای انجام هر کاری متفاوت به ماندن در این مسابقه” چرا که او “است که هنوز هم پیشرو در تمام نظر سنجی های ملی.”

نظرات خود را درست قبل از ملی جدید اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی نشان داد سن. برنی ساندرز من-Vt., مصرف سرب در 25٪. بایدن trailed در 17 ٪ در حالی که سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار نزدیک بود پشت در 15% پس از دیدن یک افزایش پشتیبانی می کند.

ملی نظرسنجی می آید تنها چند روز پس از بایدن انجام ضعیف در آیووا قفقاز و یک روز قبل از نیوهمپشایر اولیه. بایدن اذعان کرده است او چهره یک مسابقه سخت در نیوهمپشایر.

شماره های جدید در حال تغییر عمده ای از کلمبیا کلمبیا را Jan. 28 بررسی ملی بود که بایدن پیشرو در 26 درصد و پس از ساندرز در 21٪.

– ساوانا Behrmann و جوی پادگان

Klobuchar صعود به مقام سوم دو نظر سنجی پیدا کردن

سناتور. ctq همچنان به لذت بردن از یک پست-بحث گزاف گویی در نیوهمپشایر و میره به مقام سوم با توجه به دو نظرسنجی منتشر شده در روز جلوتر از روز سه شنبه اولیه.

بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی در بر داشت Klobuchar انتخاب از 14 درصد از احتمال اولیه رای دهندگان پشت سن. برنی ساندرز (27%) و شهردار سابق پیت Buttigieg (19%). ساندرز’ هشت نقطه سرب بیش از Buttigieg منعکس شده یک شیفت از روز جمعه زمانی که این نظرسنجی در بر داشت شهردار سابق کمی جلوتر از سناتور ورمونت.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. الیزابت وارن بسته بود برای چهارم در این نظرسنجی در 12 ٪ در هر.

ردیابی نهایی نظرسنجی از 7News/کالج امرسون قبل از اولیه یافت سندرز اولین بار در میان به احتمال زیاد اولیه رای دهندگان در 30 درصد به دنبال Buttigieg (23%), Klobuchar (14%) وارن (11%) و بایدن (10%).

– ویلیام Cummings

‘ریسک فوق العاده بالا’: New Hampshire رای دهندگان احساس فشار به عنوان اولیه بافندگی

لذا ساخت نهایی درخواست تجدید نظر به رای دهندگان قبل از شنبه

پس از یک تعطیلات آخر هفته از سفر گرانیت دولت دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور در حال ساخت فشار نهایی در نیوهمپشایر به عنوان مقدماتی روش.

نیوهمپشایر اولین رای دهندگان به پای صندوق های رای در نیمه شب دوشنبه در شهرستان Dixville درجه یک.

خواه اولیه نیز جمعه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار پیروزی قاطعانه بیش از رقبا لایحه جوش, فرماندار سابق ماساچوست و جو والش سابق ایالات متحده در کاخ عضو از ایالت ایلینوی است.

سواری شتاب از آیووا قفقاز شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز هر دو بدست خبر خوب در نظر سنجی های اخیر.

اخیر سی ان ان/دانشگاه نیوهمپشر نظرسنجی از روز شنبه نشان داد ساندرز پیشرو با 28 درصد از احتمال اولیه رای دهندگان در 7 نقطه سرب بیش از Buttigieg خود را نزدیک ترین رقیب. Buttigieg تا به حال 21% پشتیبانی و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 12%. هیچ نامزد دیگر آمار دو رقمی.

اما یکی دیگر از نظرسنجی منتشر شد یکشنبه, CBS News/نظرسنجی در بر داشت در این مسابقه حتی تنگ تر و با ساندرز انتخاب 29 درصد از احتمال رای دهندگان نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه و Buttigieg مورد علاقه 25٪. که نظرسنجی در بر داشت سناتور. الیزابت وارن (19 درصد) در سوم پیش از بایدن (12 درصد) و سن. ctq (10%).

رای گیری درست قبل از به روز رسانی از نتایج آیووا قفقاز منتشر شد توسط آیووا حزب دموکرات است. نتایج نشان داد Buttigieg برداشت کرده بود تا یکی دیگر از ملی نماینده ولی هیچ برنده اعلام شده توسط آسوشیتد پرس.

2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme