منچستر N. H. — سه روز پس از آیووا دموکرات قفقاز ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز ادعا کرد یک “پیروزی قاطع” روز شنبه با اشاره به 6,000 رای سرب خام محبوب آرا در تراز و کمرنگ جلوه دادن جزئی نتایج نشان می دهد که کوچک منجر به شهردار سابق پیت Buttigieg در دولت معادل نمایندگان.

“ما در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی که باید رخ داده است سه شب پیش در Des Moines, اما برای ناتوانی از حزب دموکرات آیوا به شمارش آرا در یک مد به موقع,” ساندرز به خبرنگاران گفت: بسته بندی شده در داخل خود نیوهمپشایر ستاد.

“که پیچ شده به شدت ناعادلانه به مردم آیووا شده است ناعادلانه به همه نامزدها و همه حامیان آنها. بنابراین آنچه که من می خواهم به انجام سه روز دیر است با تشکر از مردم آیووا, برای, بسیار, قوی, پیروزی آنها به ما دوشنبه شب.”

ساندرز’ اعلام می آید به عنوان آیووا نتایج هنوز به طور کامل شمارش پس از خرابی یک برنامه تلفن همراه استفاده می شود به گزارش نتایج. پشتیبان گیری خط تلفن برای نتایج نیز مسدود شده به عنوان حوزه و صندلی و سعی کردم به تماس در نتایج. Buttigieg شهردار سابق South Bend, ایندیانا, برای اولین بار بود ادعای پیروزی در جلسه شب با توجه به سرب خود را در هيئت دولت معادل که به تعدادی از نمایندگان به دولت کنوانسیون هر نامزد به دست آورده در جلسه شب.

اما ساندرز به آرامی بسته شکاف در Buttigieg سرب در SDEs و نگهداری سرب در آرای مردمی برگه پس از نتایج شروع به trickling از شنبه.

بیشتر: واقعا چه رفت در آیووا جلسه شب ؟ در داخل مشکلات که منجر به نتایج به تاخیر افتاد

ورمونت سناتور بیانیه همچنین آمده فقط چند دقیقه پس از ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز به نام برای “re-کرباس” از آیووا حزبی نتایج.

“ما برنده 8 نفر در انتخابات توسط برخی از 6000 رای. است که رفتن به تغییر” ساندرز گفت: در پاسخ به صندلی فشار برای recanvass. “چه چیزی ممکن است تغییر در این به اصطلاح بازشماری چند SDEs.”

ساندرز bemoaned آنچه که او به نام “بسیار پیچیده” انجمن سیستم. او گفت: درست اندازه گیری استیک برای پیروزی است که از 180,000 کل رای دهندگان ایالت آیووا “برخی از 6000 بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان بیرون آمد و در جلسه شب برای حمایت از ما از نامزدی انتخابات از هر کس دیگری.”

“و هنگامی که 6000 بیشتر مردم می آیند برای شما در انتخابات و سپس نزدیکترین حریف پس ما در اینجا در شمال انگلستان تماس بگیرید که یک پیروزی است.”

بیشتر: یک نیوهمپشایر اولیه پیروزی کلیدی برای چند دموکرات. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

که 6,000 شماره اشاره به سرب ساندرز تا به حال در اولویت اول تراز دوشنبه شب. او همچنین دارای سرب هزار نفر در تنظیم نهایی و بالغ. ساندرز به نام هيئت دولت معادل اولویت “اخبار کابل و صاحب نظران سیاسی” اما گفت که آنها باید “تا حد زیادی کاهش اهمیت” نسبت به انتخابات قبلی به دلیل حزب تغییر حکومت.

او گفت: “مسائل ریاضی” شناسایی شده توسط ساندرز کمپین می تواند به معنای او در واقع به پایان می رسد تا با شکوه Buttigeig در SDEs اما شمارش است “بی معنی” از آنجا که او و Buttigieg در نهایت تا پایان در تعدادی از ملی نمایندگان که تعیین نامزد احتمالی.

“در پایان روز چه انتظار من چه خواهد شد تقریبا قطعا اتفاق می افتد این است که آقای Buttigieg و من را تا پایان با همان تعداد از نمایندگان … ain’t gonna change. و چه خواهد شد قطعا تغییر است که از نظر رای مردمی ما موفق به کسب یک پیروزی قاطع,” ساندرز گفت.

Buttigieg برد 8 درصد گزاف گویی در نیوهمپشایر زیر عملکرد خود در آیووا با توجه به Suffolk دانشگاه های نظرسنجی ها نشان داد که او با حمایت از 19 درصد از احتمال نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان. اما او هنوز هم مسیرهای ساندرز’ 25 درصد است.

یک نماینده دانشگاه در نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه نشان داد ساندرز صعودی از ماه گذشته به 6 درصد و پیشرو همه از رقبای خود.

رسیدن به جوی پادگان و در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de