برنی ساندرز’ کمپین دفاع باریک پیروزی در نیوهمپشایر در انتخابات 2016 نشان

منچستر N. H. – یک مشاور برای برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری تحت فشار قرار دادند پشت در کسی انتقاد کوچک حاشیه سناتور پیروزی در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه در روز سه شنبه.

ساندرز من-Vt., به پایان رسید تا برنده کمتر از دو درصد حتی اگر او رای گیری با یک دو رقمی رهبری در یک نظرسنجی که اخیرا در هفته گذشته است.

“مردمی را به یاد داشته باشید در پاییز است که در واقع ما پشت سر گفت:” جف ویور مشاور ارشد برای ساندرز مبارزات انتخاباتی بود که در آن مدیر کمپین در سال 2016. “در یک نقطه الیزابت وارن که پیش اینجا. وجود دارد رای گیری که تا به حال پیت Buttigieg برنده شدن در اینجا. بنابراین من فکر می کنم شاید شما باید بپرسید که در آن مبارزات در مورد اینکه چرا آنها تا به حال منجر که تحقق نیست امشب.”

ساندرز برنده نیوهمپشایر با 22 درصد در سال 2016 New Hampshire دموکراتیک اولیه در برابر هیلاری کلینتون ،

بافنده گفت: مهم ترین بود ساندرز برنده این ائتلاف از حامیان او نیاز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به طبقه کارگر رای دهندگان در محل برش منچستر جوان رای دهندگان و تعداد کمی از جوامع اقلیت در نیوهمپشایر.

Takeaways از New Hampshire: ctq را تعجب آور قدرت و دیگر takeaways از مقدماتی نیوهمپشایر

“برنی ساندرز است که کنار هم قرار دادن که ائتلاف. او آن را در آیووا. او آن را در اینجا و در حال حاضر ما در حال رفتن به رفتن به نوادا و دوباره آن را انجام دهد,” ویور گفت.

برخی بر این باورند که ایالت مینه سوتا ctq اواخر افزایش در نیوهمپشایر گرفته اند ممکن است از آرا در مکان دوم دان سابق خم جنوب هند شهردار پیت Buttigieg کمک ساندرز به پیروزی.

تحلیل: آنچه در آینده بایدن?:جو بایدن اصرار دارد او هنوز هم یک راه برای نامزدی. دیگران مشکل دارند از دیدن آن است.

ویور رد این پیشنهاد گفت که او معتقد است Klobuchar معراج بود “توقف” در آیووا چرا که او مانند Sanders, تا به حال به صرف زمان در واشنگتن برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح جلسات. او گفت که او احترام می گذارد “شن” Klobuchar نشان داده است با غلبه بر منابع محدود در مبارزات انتخاباتی.

“اما من فکر می کنم در پایان روز مردم به دنبال تحول و من فکر می کنم که آشکار خواهد شد که ما رفتن را از طریق فرایند.”

نیوهمپشایر نتایج: برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر در حالی که Buttigieg, Klobuchar پس از اتمام نگه داشتن این زمینه مبهم

– جوی پادگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر