برنی ساندرز جریان توسط مقامات ایالات متحده که روسیه در تلاش است برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود

واشنگتن – مقامات ایالات متحده باید عزاداری بهداشت ، برنی ساندرز که روسیه در تلاش است تا خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری وحی است که به دنبال اطلاعاتی ایالات متحده مقامات توجیهی کاپیتول هیل که کرملین نیز ممکن است در تلاش برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 به عنوان آنها در سال 2016.

ساندرز در بیانیه ای انکار هر گونه اتهام کمک از رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور شود. پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.”

هشدار در مورد روسیه تلاش برای کمک به ساندرز که برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست نیز اطلاعات داده شده به تهمت و قانونگذاران در کاپیتول هیل.

‘جیغ آژیر قرمز’: trump’s جایگزینی رئیس جاسوسی روسیه پس از جلسه برانگیخته اعتراض

ساندرز اذعان کرد او در جریان “حدود یک ماه پیش” در مورد روسیه تلاش گفتن گزارشگران جمعه بود که او “گفت: روسیه و دیگر کشورها” بودند دخالت در انتخابات است.

“هنوز روشن نیست که چه نقشی رفتن آنها به بازی,” او توضیح داد. “به ما گفته شد که روسیه و شاید کشورهای دیگر قرار بود به درگیر شدن در این مبارزه است.”

وقتی پرسیده شد که چرا این خبر فقط بیرون آمدن شد و پس از او در جریان یک ماه پیش ساندرز گفت: “من به شما اجازه شما حدس می زنم یک روز قبل از نوادا حزبی. چرا شما فکر می کنید آن بیرون آمد ؟ آن بود که واشنگتن پست ؟ دوستان خوب,” او گفت: با یک چشمک.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اشاره روسیه تلاش در یک تجمع در لاس وگاس جمعه, ریخته گری, شک و تردید در مورد یافته های خود را در جامعه اطلاعاتی که در روسیه بود و در واقع تلاش برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود گفت: این فقط یک دموکرات به رهبری تلاش برای صدمه زدن به او. او همچنین با اشاره ساندرز به طور خاص.

“به من گفته بود که اتفاق می افتد به من گفته شد یک هفته پیش. آنها گفت: شما می دانید که آنها در حال تلاش برای شروع یک شایعه. آن را دروغ. تنها چیزی که آنها در, آنها خوب نیست در هر چیز دیگری آنها هیچ چیز انجام می شود. انجام هیچ چیز دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بیشتر: نظرسنجی: برنی ساندرز صعودی پیش از بسته در میان رای دهندگان کالیفرنیا

او ادامه داد: “که پوتین می خواهد به مطمئن شوید که من انتخاب کنید گوش دادن به این. آیا او می خواهم برای دیدن که دموکرات است برای رفتن به ؟ نمی خواهد او نه اجازه دهید بگویم برنی? آیا او به جای برنی که honeymooned در مسکو؟”

تبلیغات برای ایجاد بخش’

در بیانیه خود Sanders همچنین با اشاره به برخی از نظرات بحث برانگیز ساخته شده توسط برخی از جان سخت طرفداران آنلاین شده اند که مربوط به التهاب نظرات به رسانه های اجتماعی.

“در سال 2016 روسیه با استفاده از اینترنت تبلیغ برای ایجاد بخش در کشور ما و درک من این است که آنها در حال انجام دوباره آن را در سال 2020” ساندرز در بیانیه ای گفت:. “برخی از چیزهای زشت در اینترنت نسبت به کمپین ما ممکن است به خوبی نمی شود که از حامیان واقعی.”

ساندرز انتقاد قرار گرفته بود در هفته گذشته پس از برخی از هواداران خود را مبلغ اعضای نوادا آشپزی اتحادیه کارگران برای انتقاد از سناتور’ مدیکر برای همه طرح است.

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., گفت که ساندرز “بسیاری از سوالات را پاسخ” در مورد حمله به رهبران اتحادیه در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت: سناتور ورمونت و زمان frontrunner در بخش مسابقه به پاسخگویی را برای “misogynistic” حملات.

وقتی پرسیده شد که در مورد این موضوع در سی ان ان تاون هال پنج شنبه, ساندرز گفت: “کاملا در برابر قلدری آنلاین و آزار و اذیت.”

“من را محکوم مطلقا هر کسی از جمله من در مبارزات انتخاباتی و یا هر گونه دیگر کمپین که باعث باطل شخصی حملات علیه مردم,” او گفت:. “من نمی تحمل زشت حملات علیه هر کسی است.”

بیشتر: AOC فشار بیش از ‘عمیقا misogynistic’ برنی حامیان با مگان مک کین

در سال 2016 روسیه برپا استادانه درست شده و عملیات پیچیده برای ایجاد بخش در ایالات متحده و upend انتخابات ریاست جمهوری با استفاده از حملات سایبری و رسانه های اجتماعی به عنوان سلاح.

این دخالت منجر به نزدیک به دو سال تحقیقات به رهبری مشاور ویژه رابرت مولر که به این نتیجه رسیدند که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استقبال کرده و حتی ستایش از کمک های روسیه است. اما در حالی که او گفت: آیا جمع آوری شواهد کافی برای اثبات یک توطئه “مشکل گرفتن است” به توصیف برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام.

از آن پس مقامات امنیتی بارها هشدار داده است که این کشور به احتمال زیاد سعی کنید برای انجام همان در سال 2020 انتخابات.

کمک: لبه پادشاه ساوانا Behrmann و دیوید جکسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>