خانواده های داغدیده مراسم تشییع جنازه خانه در حومه تنظیم به ویروس تهدید

صبر یکی از سوزان Mele مهمترین فضائل.

او پاسخ برای مشکل بار در سن رمان coronavirus همه گیر?

چند روز از آن می تواند مزمور 91. روز دیگر آن ممکن است در اول قرنتیان فصل 13.

Mele به تازگی دچار مارس 5, از دست دادن مادر خود لوئیس McBee اما خدمات مراسم تشییع جنازه هنوز انتظار در اولین کلیسای باپتیست گوزن پارک.

“کلیسای من تا به حال به تعویق انداختن آن به دلیل 10-فرد محدودیت” Mele گفت. “من از سال 88 و از اعضای کلیسا. بسیاری از مردم هستند که در مدرسه یکشنبه کلاس هستند هدف سن از کسانی که می تواند تحت تاثیر قرار, و من فکر می کنم آنها هستند که مردم نگران هستند.

“در اینجا افکار من: هر کسی می خواهد بسته شدن. هنگامی که کسی می گذرد دور شما انجام برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه را تشییع جنازه و سوگواری مرگ با دوستان خود. این بخشی از زندگی است.

“هنگامی که آن را گرفته و دور آن را به تعویق بیندازند که بسته شدن. در همان زمان, ایمنی مهم است. شما عزیزان می توانید جشن گرفته می شود در هر زمان.”

مراسم تشییع جنازه مدیر: خانواده ها درک وضعیت

محلی خانه های مراسم تشییع جنازه در برخورد با چالش های مشابه بر اساس روزمره.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت توصیه می شود نگه داشتن خدمات مراسم تشییع جنازه در زیر 10 نفر حفظ فاصله اجتماعی بین شرکت کنندگان و یا خدمات میزبانی عملا آنلاین.

ران Crowder, سرب, مراسم تشییع جنازه مدیر Crowder کفن در وبستر می داند که آرامش و محبت حیاتی هر روز در حرفه خود.

حتی پس از اطلاع از بستگان که تنها 10 نفر ممکن است حضور یک سرویس Crowder می گوید او دریافت پاسخ مثبت.

“تا کنون همه خانواده های ما, که ما باید با آن برخورد شده است بسیار پذیرا و درک شرایط” Crowder گفت. “ما سعی می کنیم برای تسریع چیزهایی به عنوان آنجا که ممکن است به مطمئن شوید که ما به جای نیازهای خانواده است.”

Crowder که در عمل خانه های مراسم تشییع جنازه در لا مارکی Dickinson, پرلند وبستر و لیگ شهرستان شده است قادر به عملکرد تقریبا در مد نرمال در یک فضای غیر متعارف.

“ما مانند هر کس دیگری — ما هنوز در حال انتظار برای دیدن آنچه که این تعداد در حال رفتن به انجام و چقدر جدی آن خواهد بود,” رون Crowder گفت. “ما می توانید ببینید که چگونه آن را می شود در دراز مدت. همانطور که در حال حاضر ما دیده نمی شود هر گونه عوارض جانبی.”

جریان زندگی و اقدامات احتیاطی

قادر به ارائه تصویری برای کسانی که قادر به حضور در یک سرویس ثابت کرده است با ارزش.

“قطعا من فکر می کنم که پاسخ واقعی — جریان زنده از مراسم” Crowder گفت. “همه وزرای ما شده است خرید و فروش با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم و تمام مراسم شده اند ،

“البته ما همیشه کنسول خانواده و مراقبت از نیازهای عاطفی خود را.”

وجود دارد بسیاری از مایل به صبر برای خدمات سنتی است.

Mele خانواده به آن دسته می افتد.

“ما درک می کنیم و جشن می گیریم (مادر) هر روز در قلب ما” Mele گفت. “که دیدگاه من و دیگر مردم در حال رفتن به یک دیدگاه متفاوت است.

“مادر من است و با خدا و در حضور او. من بسیار قوی مسیحی و این که چگونه من با آن زندگی می کنند. ما قادر خواهد بود به انجام آن هنگامی که زمان مناسب است.”

در حالی که Mele خانواده او و دوستان در حال حاضر به جایی باقی ماندن خود, دیگران ممکن است که گزینه.

اما کسانی که تمایل فوری تشییع جنازه خواهد مشکلات و موانع متعددی روبرو می شوند.

علاوه بر محدود کردن تعداد سر در مراسم تشییع جنازه خدمات Crowder گفت: حضور دستورالعمل برای ملاقاتها و graveside خدمات نیز باید محدودیت های سفت و سخت.

“ما پس از تمام ملی توصیه ها و همچنین اقدامات احتیاطی تعیین شده توسط (مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل),” Crowder گفت.

“بسیاری از گورستان که به اطلاع ما می خواهید به تحت عمل همان اقدامات احتیاطی در حالی که محدود کردن زمان از خدمات است.”

Crowder گفت: هوستون ملی گورستان برای جانبازان نظامی یک استثنا است.

“آنها خواسته اند که اعضای خانواده بدون حضور در هر نوع از خدمات” او گفت:. “آنها فقط از مدیر مراسم تشییع جنازه نشان می دهد و مراقبت از دفن و یا قرار دادن خاکستر.

“که ملی گورستان دهکدهای سختگیرانه ترین محدودیت ها در حال حاضر. این یک عملیات بسیار بزرگ و آنها باید تعدادی از خانواده های آنها خدمات در هر روز است.”

در حالی که coronavirus باقی می ماند بسیار مسری برخورد با یک وضعیت خارجی به Crowder و دیگران در این صنعت است.

“تا آنجا که به embalming و روند آماده سازی ما همیشه اقدامات احتیاطی لازم است,” او گفت:. “این چیزی است که ما به عنوان یک ماده روزانه ما شیوه های.

“واقعا وجود دارد نه هر چیزی اضافی است که ما نیاز به انجام است. ما مطمئن شوید که همه چیز بررسی و سترون به درستی به طوری که ما در حال رفتن به هر گونه عوارض. ما که تحت پروتکل های عادی.

“همه خانه های مراسم تشییع جنازه و سردخانه خدمات آموزش در این نوع از روش. ما در برخورد با انواع دیگر بیماری های مسری; بنابراین ما آن را احتیاط تمام وقت.”

‘آن چه در آن است’

در Mele مورد او انتخاب نمازخانه سنبه کوره های آدمسوزی در کرسبی به عنوان بخشی از مادرش برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه.

در حال حاضر Mele ورزش است صبر تا زمانی که آن را امن برای همه نه فقط 10 نفر برای حضور او و مادرش مراسم تشییع جنازه.

“پیروی از قوانین است که مندرج برای ما مهم است,” او گفت:. “این بیماری همه گیر در حال رشد است و آن را دور. همه ما باید برای مقابله با آن است.

“هر زمان که آنها می گویند ما می توانیم انجام مراسم تشییع جنازه این کار را خواهیم کرد. گوزن پارک مدیران مراسم تشییع جنازه شده است و آنها شده اند کمک به من با این. بوده و برای کمک به افرادی مثل من که حتی استفاده از آنها را برای خدمات خود را.

“آنها رسیده و به من کمک کرد از طریق تمام این و نمی اتهام من است.”

Mele مواجه می شوند یکی دیگر از دست انداز در جاده ها را تحت تاثیر برنامه های خود را.

“ما قرار داده شده یک آگهی در (هوستون کرونیکل) و مقالات دیگر اعلام سرویس,” او گفت:. “ما صرف 1500 دلار وجود دارد و خدمات.

“ما باید برای انجام این کار بیش از همه دوباره. آن است که آنچه در آن است. هیچ چیز وجود دارد که می تواند در مورد آن انجام می شود.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>