Ben & jerry’s منتشر قدرتمند بیانیه در پی جورج فلوید مرگ

منتشر شده

شناخته شده برای آن موضع بر عدالت اجتماعی, Ben & jerry’s صادر قدرتمند پیام در پی جورج فلوید مرگ است.

“همه ما در Ben & jerry’s در حال خشم در مورد قتل یکی دیگر از فرد سیاه و سفید توسط مینیاپولیس افسران پلیس در هفته گذشته و در ادامه در واکنش خشونت آمیز پلیس علیه معترضان گفت:” بیانیه ای در وب سایت شرکت. “ما می گویند نام خود را: جورج فلوید.”

جورج فلوید دختر خود صحبت می کند: ‘پدر دنیا را تغییر داد!’: جورج فلوید دختر سهام قدرتمند پیام های ویروسی

این شرکت در بیانیه ای با عنوان “سکوت یک گزینه نیست” را به دست آورد یک واکنش قوی در توییتر برای آن بدون نگه می دارد-منع پیام.

دیدن برخی از این واکنش ها در گالری بالا.

از بن و جری بیانیه: “چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید بود و نه نتیجه یک سیب بد آن قابل پیش بینی در نتیجه یک نژادپرستانه و تعصب سیستم و فرهنگ است که تحت درمان جسم سیاه را به عنوان دشمن از ابتدا.

در HOUSTONCHRONICLE.COM:: چگونه به صحبت کردن با بچه های خود را در مورد پلیس, نژاد, تظاهرات

در علاوه بر این به بیانیه شرکت بستنی گذاشته چهار مرحله را به عنوان به اشتراک گذاشته شده در وب سایت:

  • پس از تماس رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات منتخب و احزاب سیاسی برای ارتکاب ملت ما به یک فرایند رسمی از شفا و آشتی.
  • تماس بر کنگره به تصویب H. R. 40 قانون که ایجاد یک کمیسیون برای بررسی اثرات برده داری و تبعیض از 1619 به حال و پیشنهاد مناسب درمان.
  • پشتیبانی فلوید خانواده برای ایجاد یک ملی نیروی کار که پیش نویس قانون دو حزبی با هدف پایان دادن به خشونت نژادی و افزايش پلیس پاسخگویی.
  • تماس در وزارت دادگستری به نیروی تازه دادن به آن حقوق مدنی بخش به عنوان یک مدافع سرسخت حقوق سیاه و سفید و قهوه ای مردم است.

برای خواندن کامل بیانیه همراه با مراحل دقیق این شرکت گذاشته شده بازدید وب سایت در اینجا.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>