یک معشوق گروه کر کلیسا مدیر شناسایی شد و به عنوان یکی از دو راننده کشته شدند صبح روز جمعه پس از یک میکسر سیمان خود را از دست داده بار در خارج از آن در جنوب شرق هوستون, کسب و کار, ایجاد یک نرم و صاف کردن جاده, مقامات گفت.

LaTonya ارل که هدایت گروه کر در کلیسا در بتل خانواده در جنوب غربی هوستون یکی از رانندگان درگیر در کشنده خراب با توجه به پاستور والتر اوت.

بیشتر از JAY R. JORDAN: زن به ضرب گلوله در ممکن است اختلاف داخلی در پنجم Ward, Taco Bell, پلیس می گویند

سیمان ریخته فقط در خارج از Lattimore مواد شرکت, همراه, پیر فروتن جاده در نزدیکی بندر جاده ها است. راننده قرمز تویوتا کرولا سفر شمال در پیر فروتن جاده سیمان پس از آن کنترل خود را از دست خودرو, Harris County Sheriff اد گونزالس گفت. که راننده مشخص شد بعد از ظهر جمعه 19 سال Selvin مالدونادو پلکیس.

راننده سپس رفت و بر ميانه و عبور بر روی southbound خطوط برخورد سر با یک نیسان Rogue. هر دو راننده کشته شدند.

“دعا برای ارل خانواده که کل کل و خانواده” اسد گفت: در Facebook Live تصویری پرداختن به کلیسای او ، “دکتر ارل شناخته شده است در همه جا.”

“او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته و برای همیشه گرامی,” او اضافه شده در پست.

دیگر مردم در وسایل نقلیه.

راننده میکسر سیمان در حال همکاری با محققان, مقامات گفت. جاده بسته باقی خواهد ماند به عنوان نمایندگان بررسی سقوط گونزالس گفت.

بررسی برای به روز رسانی به عنوان آنها در آمده است.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im