بللیر تظاهرات در نیمه دوم به پایین نیوجرسی روستا در دو منطقه

دختران بسکتبال: بللیر تظاهرات در نیمه دوم به پایین نیوجرسی روستا در دو منطقه

جرزی ویلیج بازی سخت برای به دست آوردن مقام دوم در منطقه و شرکت در آن برای اولین بار از بازی حذفی بدون دوقلوها Kayleigh و Kaylynne Truong.

بللیر شد outplayed در نیمه اول اما در زمان کنترل بقیه راه است.

بانوی کاردینالز outscored بانوی شاهین با 19 امتیاز در سه ماهه پایانی پس از پایین بودن دو در حاصل کار دو تیم به عنوان بللیر شکست جرزی ویلیج 60-43 در اولین بازی از دو سربرگ در کلاس 6A منطقه 3 دو منطقه دور Feb. 17 در دلمار Fieldhouse.

“من احساس می کنم مانند خانم های جوان واقعا خریداری شده به ما چه برنامه بازی این هفته ما می دانیم که آنها باید پویا بازیکنان” انیس سر مربی تروی دگر گفت. “خانم ها یک کار بزرگ انجام داد امشب.”

بللیر (17-12, 8-4) پایین بود 20-18 در حاصل کار دو تیم اما outscored بانوی شاهین 24-11 در چهارم و 42-23 در نیمه دوم. دگر می دانستم که این امر می تواند یک چهار-چهارم بازی است.

“ما در حال رفتن به قادر به پیروزی در این چیزی که در اولین سه ماهه دوم و ما در حال رفتن به از دست دادن آن در اول و دوم” دگر گفت. “اما اگر ما به خرید آنچه در آن است که ما در حال تلاش برای انجام در طول دوره چهار چهارم, من احساس می کردم که چیزهای خوب اتفاق می افتد و ما می خواهم که ما شانس وجود دارد در حال پایان است و در نوع خود از آنچه اتفاق افتاده است.”

نیا مک آفی به رهبری انیس با 14 امتیاز و JiNaye پیتمن اضافه شده 10. دگر شد و ساخت آن را سخت به نمره.

“ما نیاز به سعی کنید به minimalize آسیب نوع خنثی کردن آنها را تا آنجا که ما می توانیم و ما شاخه هنگامی که ما تا به حال ما فرصت را به” دگر گفت. “ما کار می کرد و کار می کرد, دختران خرید به آن, آنها بیرون آمد و اعدام و کارکنان مربیگری یک کار بزرگ انجام داد.”

جرزی ویلیج (18-14, 12-4) کامل بود در منطقه 17-6A در 2018-19 رهبری Truong دوقلوها در حال حاضر در گنزگا و بسته به جایگاه دوم با Cy-نمایشگاه این سال در جدول رده بندی پشت Cy نهر.

“من فکر می کنم من نوع دست کم گرفت بللیر,” جرزی ویلیج سر مربی تامارا کالیر گفت.

ذغال سنگ اضافه شده که بانوی کاردینالز هستند کاملا متفاوت تیم از زمانی که آنها آنها را در اوایل سال (برنده 48-26).

“ما باید به یاد بگیرند که چگونه به صورت سختی و همان چیزهایی است که ما کار می کرد و در مورد صحبت کردیم و در تلاش برای بازسازی این مسائل که آمد به نیش ما” کالیر گفت.

Junior کاپیتان Gia Adams’ 11 امتیاز به جرزی ویلیج اولیه نه نقطه منجر شود اما بللیر به پایان رسید و باز سه ماهه توسط چهار 13-9 از طریق یک 7-2 اجرا شود.

بللیر outscored جرزی ویلیج 9-3 در سه ماهه دوم اما بانوی شاهین پاسخ با بازگشت به عقب layups به دو نقطه حاصل کار دو تیم منجر شود.

سه بازیکن در ترکیب به نمره تمام 18 امتیاز در سه ماهه سوم سال برای خانم کاردینالز که outscored جرزی ویلیج شش و در زمان 36-32 منجر به نهایی چهارم.

یک بانوی کاردینال سه اشاره گر از آن ساخته شده هفت نقطه بازی در اوایل چهارم بزرگترین سرب در آن زمان به عنوان آنها برگزار بانوی شاهین به تنها دو عکس دیگر از راه.

“این تیم رو خیلی سختی” کالیر گفت. “این یک تنظیم که به یادگیری چگونه به بازی پس از شما دو فوق العاده خاتم است که می تواند ما را. من فقط فکر می کنم بلوغ این تیم را نشان می دهد و من احساس می کنم مانند آنها بزرگ شده اند.”

بانوی شاهین با تنها دو ورزشکار از سال گذشته تیم و بقیه آمد از تاریخ اول دانشگاه یا دانشکده و دانشجوی سال اول تیم است. این تیم به رهبری توسط آدامز که به پایان رسید و با 25 امتیاز.

“این فقط در مورد یک سال سختی برای این دختران” کالیر گفت. “هنوز هم بیا دوم در بالای آن نشان می دهد آنها غلبه کرده اند اما بلوغ است که آنچه آنها در حال رفتن به باید برای تحقق بخشیدن به رفتن نگه دارید برای دراز مدت است.”

بانوی شاهین’ طرز فکر است که هنوز هم بازسازی.

“من با هیچ چیز اما sub تیم اول دانشگاه یا دانشکده و دانشجوی سال اول در کف و سپس من juniors خواهد شد که سالمندان در سال آینده” کالیر گفت. “امیدوارم آنها در ورزشگاه و نمی خواهم احساس از دست دادن در دور اول. …این یک سال بزرگ برای آنها من خوشحالم که بخشی از جرزی ویلیج خانواده و من نگاه به جلو به دیدن آنچه که آنها می توانید انجام دهید.”

بللیر برنامه ریزی شده است تا در صورت برنده ریج نقطه و هفت دریاچه در منطقه دور.

“ما در حال رفتن به جشن امشب لذت ببرید و احساس خوب در مورد خودمان اما ما در حال رفتن به رفتن حق بازگشت به کار” فردا دگر گفت. “ما در حال رفتن به محل کار در برخی از چیزهایی است که ما به عنوان به خوبی به عنوان برخی از چیزهایی که ما می توانید بدون حتی دانستن اینکه چه چیزی حریف است. …شما آن را بازی در یک زمان و امیدوارم چیزهای خوب اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>