پشت صحنه در کریس ماتیوز’ نهایی ‘بیس بال’ مداخله: اشک, خانواده و احساسات خام

به عنوان کریس ماتیوز خود را اعلام کرد فوری بازنشستگی از MSNBC را “بیس بال” دوشنبه به اتهام ساخت نامناسب نظرات احساسی صحنه صورت گرفت در پشت دوربین که در آن ماتیوز ” خانواده و خدمه به تماشای او می گویند او خداحافظی.

“من بازنشستگی” کهنه میزبان گفت: بینندگان در بالای خود را نشان می دهد. “این آخرین ‘بیس بال’ در MSNBC و بدیهی است که این عدم علاقه به سیاست است. شما می توانید بگویید من عاشق هر دقیقه از 20 سال به عنوان میزبان ‘بارگذاری.'”

قبل از شروع مداخله ماتیوز ducked به استودیو بدون صحبت کردن به هر یک از مردم در انتظار به نظر می رسد خود را نشان می دهد. به عنوان آینده, مهمان از جمله دموکراتیک استراتژیست جو Trippi جمع آوری شده با هنرمند آرایش روشنک ویلیامز آسوشیتد پرس کاخ سفید خبرنگار Jonathan Lemire خواست همه مونتاژ برای تماشای ماتیوز’ باز کردن.

ماتیوز 74 اعلام کرد او را به خروج نشان می دهد بلافاصله ترک تعجب همکار ان بی سی خبرنگار استیو Kornacki به پایان پخش. ماتیوز که غایب بود از روز شنبه در پوشش کارولینای جنوبی مقدماتی حزب دموکرات گفت که او و MSNBC تصمیم گرفت برای متقابلا بخشی از راه. او همچنین عذرخواهی برای نظرات گذشته در مورد زنان ظاهر.

متیوز به دنبال اطلاعیه خود با اشاره به تغییر صنعت و عذرخواهی برای اقدامات خود را.

“نسل جوان وجود دارد آماده به کمر گفت:” ماتیوز. “ما دیده ایم آنها را در سیاست, در رسانه ها, و مبارزه برای علل. آنها در حال بهبود محل کار. ما در حال صحبت کردن در اینجا در مورد استانداردهای بهتر از ما بزرگ شده. نمایشگاه استاندارد. مقدار زیادی از آن را با ما چگونه به یکدیگر صحبت کنید. تعارف در ظاهر یک زن که برخی از مردان از جمله من ممکن است یک بار به اشتباه فکر کردم خوب شد هرگز OK. نه پس از آن و قطعا نه امروز. و برای ساخت چنین نظرات در گذشته من متاسفم.”

بعد از اعلام مکالمه کمی وجود دارد به عنوان یک تولید کننده راه می رفت سه مهمان شب به درب برای ورود به این مجموعه است. او را باز و سپس بسته به سرعت از آن گفت ماتیوز جمع آوری شد و با خانواده اش.

مهمانان شامل ایالات متحده آمریکا امروز سیاست های بهداشتی خبرنگار Jayne اودانل Lemire و بهداشت عمومی پروفسور لارنس Gostin.

ماتیوز’ رشد کودکان بودند گریه با سایر اعضای خانواده به عنوان او آمد به استقبال Lemire و o’donnell. ماتیوز گفت که او نمی تواند نظر فراتر از بیانیه شبکه امضا کردن اما که او آن را بنویسید.

پس از این بخش – به سرعت توزیع مجدد با لنگر استیو Kornacke در نیویورک – یکی از زنان عضو خدمه عذرخواهی کرد برای گریه و اشاره کرد او کار کرده بود با متیوز برای 20 سال است.

به گزارش آسوشیتد پرس ماتیوز صحبت شده بود به MSNBC مدیریت در مورد بازنشستگی پس از انتخابات اما او هیچوقت زنده ماندن تا سه شنبه. اسوشیتد پرس می گوید خدمه در پشت صحنه “بیس بال” در روز دوشنبه آموخته از رئیس خود’ خروج حدود یک ساعت و نیم قبل از ماتیوز’ بیانیه.

داستان اصلی: MSNBC کریس ماتیوز استعفا از ‘بیس بال,’ معذرت خواهی برای نظرات نامناسب

پس از نشان دادن واکنش های ریخته در آنلاین به عنوان پیشکسوت روزنامه نگاران در پاسخ به اخبار است.

Andrea Mitchell, NBC News’ رئیس امور خارجه, خبرنگار, توییتی یک لیست از ماتیوز’ تمجید اوایل صبح روز سه شنبه اضافه کرد “ما از دست او به عنوان یک همکار.”

واشنگتن پست مقاله نویس کاتلین پارکر توییتی در متیوز’ دفاع امیدوار کننده “عصبانی ستون” به زودی: “کریس ماتیوز توسط یکی از دوستانم. او و من الناس حرکت unabashedly برای 20 سال است. این یک فجيع پایان دادن به یک نجیب مبارک-جنگجو حرفه ای. من ادامه خواهد داد به دوست خود.”

Gretchen Carlson در پاسخ به پارکر: “احترام به شما اما ما (sic) شما با او در هر مورد تعامل با دیگر زنان ؟

MSNBC “آخرین مهلت: کاخ سفید” میزبان Nicolle والاس به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از او “دوست و همکار” ماتیوز’ اعلام آن را “قلب احساس نشانه و اشاره به او از بینندگان که بسیاری از.

“عشق خود را از سیاست و سیاستمداران و شور و شوق برای هر داستان او را پوشش می دهد در لیگ از خود را دارد,” او اضافه شده است.

NBC News کسب و کار خبرنگار و MSNBC لنگر استفانی Ruhle او را به نام یک “واقعی کسی که واقعا دوست دارد و می داند سیاست است. “من درک که او به من یاد داد که در مورد آنها & I will miss, تماشای او روزانه است.”

کمک: Cydney Henderson, Andrea pabst blue ribbon و ماریا پونت ایالات متحده آمریکا امروز و آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>