قبل از تهمت قول پایان دادن به ” بی قانونی,’ گارد ملی در برابر معترضان در خارج از کاخ سفید

واشنگتن – در نمایش عظیم از نیروی گارد ملی اخراج نیش توپ و نوعی از گاز اشک آور در صلح آمیز معترضان در برابر کاخ سفید در روز دوشنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در باغ گل رز به اعلام بسیج “هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح” به سبزها “بی قانونی” در سراسر کشور.

پس از صدها نفر از معترضان تحت فشار قرار دادند به دور از لافایت مربع که در آن آنها در اعتراض به قتل جورج فلوید رئیس جمهور راه می رفت از طریق پارک به بازدید از کلیسای سنت جان

مغلوب ساختن پیشی جستن پناهگاه: مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پناهگاه در کاخ سفید به عنوان پناهگاه اعتراضات خروشان

این کلیسای تاریخی که در آن رئیس جمهور را پرستش پس از جیمز مدیسون تعیین شده بود در آتش سوزی سه شنبه در سومین شب از اعتراضات در این منطقه که عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات تفویض به غارت و خرابکاری.

سی شهردار موریل Bowser یک دموکرات نورد یک حکومت نظامی به 7 p. m. به امید اجتناب از دیگری مخرب شب. اما ظاهر گارد ملی و نصب شده در ایالات متحده پارک پلیس آورده تهاجمی ترین اجرای قانون پاسخ نشده است.

با سپر که گفت: “پلیس نظامی” از اعضای گارد ایستاده بود و شانه به شانه حرکت رو به جلو هر چند دقیقه. زمانی که آنها زانو زد – به عنوان افسران انجام شده است برای نشان دادن همبستگی خود را با تظاهرکنندگان – جمعیت تشویق می کردند. اما معترضان به زودی متوجه آنها زانو فقط برای قرار دادن در ماسک گاز.

دقیقه بعد آنها شروع به شلیک در جمع توده ها هدف قرار دادن معترضان که ایستاده بودند بالای یک حمام است که سوخته بود شب قبل از. یک نفر کاهش یافت و از ساختار.

ناگهانی استفاده از نیروی چپ معترضان کبود خونریزی و شوک است. به عنوان جمعیت بود تحت فشار قرار دادند پایین 16th Street, برخی فریاد می زدند: “پیاده روی! راه رفتن!” در تلاش برای جلوگیری از رم.

“آنها گرگرفتگی ما” یکی از معترضان گفت: یکی دیگر از.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در دفاع از گارد اقدامات در میدان لافایت گفت: “محیط گسترش یافت برای کمک به اجرای 7 بعد از ظهر حکومت نظامی در همان منطقه ای که در آن تظاهر کنندگان اقدام به رایت کردن یکی از کشور ما اکثر کلیساهای تاریخی شب قبل از. معترضان داده شد سه هشدارهای ایالات متحده پارک پلیس.”

فقط قبل از گارد شروع به پیشرفت در جمعیت Bowser خود هشدار داد در یک کنفرانس خبری گفت که او تا به حال هیچ قدرت بر اجرای قانون فدرال تیم است. او از دولت خواسته دولت فدرال به نگه داشتن خود را در اعتراض به پاسخ محدود به اموال فدرال.

راهپیمایی برای FLOYD: شهردار ترنر می گوید هوستون است ramping تا حضور پلیس جلوتر از سراسر شهر بود مارس

“من می گویند من می دانم که ارزش Metropolitan Police Department, من می دانم که ما افسران من می دانم که انتظارات از آنها می دانند که چگونه به کار با جامعه ما و آنها می دانند که آنها در حال پاسخگو به رئیس و من و مستقل از بدن در این دولت برای آنها چگونه رفتار” Bowser خود گفت. “ما همیشه نمی توانید می گویند که همان چیزهایی که در مورد اشخاص دیگر.”

به عنوان او صحبت کرد, U. s. دادستان کل ویلیام Barr وارد میدان لافایت. معترضان در او فریاد زد و شعار می دادند نام خود را با ناسزاهای. پیش از آن در روز بر دستور داده بود اداره فدرال زندانها به ارسال anti-riot تیم به سی, به گفته یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی. اداره مبارزه با مواد مخدر افسران و وسایل نقلیه نیز مستقر در منطقه مرکز شهر و در ظاهر به barricading خیابان. در گوشه هفتم و K خیابان های شمال, عوامل ایستاده چت توسط وسایل نقلیه خود را.

“روز کودک” گفت: یکی به دیگری با خنده.

هجوم فدرال, سازمان های اجرای قانون در جهت از مغلوب ساختن پیشی جستن که افتخار درباره نظامی ممکن است نزولی بر امریکا.

“کسانی که تهدید می کند بی گناه از زندگی و اموال خواهد شد, بازداشت, بازداشت و محاکمه به حد کمال از قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در باغ گل رز. “من می خواهم این سازمان از این ترور بود که متوجه شما خواهد شد مجازات شدید و احکام طولانی مدت در زندان است.”

لحن کاملا متفاوت پیش از آن در شب هنگامی که سی افسران پلیس در حال تلاش برای نشان دادن همبستگی با تظاهر کنندگان. یک زن آفریقایی آمریکایی افسر پا کردن دوچرخه خود را قبل از جمعیت معترضان در مقابل تهمت های بین المللی هتل و زانو زد.

جمعیت تشویق می کردند whooped و جامعی تصاویر. یکی فریاد زد: “آیا تشویق که s—!” سپس یکی دیگر: “آنها هنوز هم ما را می کشد!”

توجه به دیگر ده افسران.

“افسر آیا شما موافق هستید با ما پرسید:” لئو غرب 20 ساله دانشجو از تکووما, مریلند, پوشیدن, سیاه, زندگی, ماده, ماسک صورت.

ناگهان افسر آفریقایی آمریکایی است که به, یونیفرم داد نام خود را به عنوان P. D. هریس لحظه غرق به زانو خود را.

“شما یک مرد خوب, افسر,” غرب فریاد زد. “همه شما می توانید آن را انجام دهید. مانند دفتر هریس.”

به نحوی که آنها به نظر می رسید به گوش دادن. نیم دوجین بیشتر افسران غرق به زانو خود را به عنوان به خوبی.

اما در حال حاضر توسط افسر هریس در فوت او.

“آیا آن را دوباره” خواست ادوارد دانا 24 ساله دانشگاه از سی دانش آموز و کارمند بخش خدمات معلولین. وقتی هریس رد دانا ناراحت شد.

ناگهان یکی دیگر از معترضان او می خواهم ملاقات فقط چند ساعت قبل از آن مداخله کرد.

“اجازه دهید سرد” گفت: تونی نوریس یک زن 22 ساله از والدورف مریلند که مشغول به کار در یک فروشگاه موسیقی تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

“این مرد هنوز یک خانواده برای بازگشت به گفت:” نوریس که آفریقایی آمریکایی. “او را به زانو در زمانی که او نیاز دارد.”

تظاهرات بیش از آخر هفته نیز شروع مسالمت آمیز و باقی مانده است که راه را تا پس از شب هنگام است. در روز یکشنبه, شب, آمریکایی پرچم, پارک خودرو و ساختمان به آتش کشیده شدند از جمله کلیسای سنت جان. آتش نشانان به سرعت خاموش زیرزمین آتش که گفته شد عمدا مجموعه.

شدت آسیب و دانش است که تظاهرات آغاز خواهد شد دوباره در عرض چند ساعت مجبور سازمان های دولتی و کسب و کار را سریع عمل است.

وزارت امور سربازان سابق که مقر در ورمونت خیابان قدم از کاخ سفید دستور داد تمام غیر ضروری کارکنان برای رفتن به خانه با ظهر روز دوشنبه.

کسب و کار در سراسر سی از ثانیه شمال شرقی خیابان به 14th, خیابان شمال غربی تا سوار خود را در مغازه. Bowser خود را گفت او خواسته بود بهبود کسب و کار مناطق در جورج تاون مرکز شهر و Mt. ورنون مثلث به هیئت مدیره مغازه های دوشنبه است. داوطلبان پراکنده در سراسر شهر برای رفت و برگشت شیشه chards و اسکراب های دیواری کردن ساختمان.

توییتر تبدیل شد عمده خودرو برای اطلاعات غلط در مورد ناآرامی ها در سی

“این خانه من است” گفت: Cam قهوه ای, a 20-year-old آمد که با دوستان خود به تمیز کردن آسیب. “چرا من از بین بردن خانه من?”

به عنوان دوستان خود را در مورد آن محله برای رفتن به دوشنبه صبح یک رزمناو پلیس کشیده. مسافر کنار پنجره نورد پایین. داخل یک افسر داد و آنها را شست. “با تشکر از شما,” او گفت:, و گروه دست تکان داد و برگشت.

اما در آن هم احساسات بین شهروندان و مأموران اجرای قانون تر شد پراکنده که بیشتر تظاهرکنندگان فرود در میدان لافایت و منطقه اطراف آن کنگره که در آن شعار “نه عدالت بدون صلح” مخلوط با موسیقی Kendrick Lamar و Childish Gambino وافغان از گوشی های هوشمند خود.

“7 p. m.? خانواده آرزو می کنم!” یک جوان آفریقایی-آمریکایی به فریاد می زدند: پلیس با اشاره به Bowser جدید منع رفت و آمد. “ما در حال رفتن به از اینجا تا 4 صبح!”

پس از تحت فشار قرار دادند از لافایت مربع معترضان مواجه شدند با یک انتخاب: پیدا کردن نقطه دیگری برای نشان دادن مقاومت در برابر حکومت نظامی سفارش و یا رفتن به خانه.

“اگر ما امروز در اینجا آن را به ارزش آن را امروز bro” یکی مرد گفت: یکی دیگر از. “آن را پس از 7 آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می خواهند به شما. هیچ قانون وجود دارد.”

“اگر چه ما نمی کردم فردا” یک زن در نزدیکی آنها گفت. “ما تا به حال 2017, 18, 19, 20.”

“من با شما هستم” مرد پاسخ داد. “ما تا به حال 200 سال است. ما می توانیم یک روز دیگر.”

Nsidebe Eka 19 بود که دیوانه وار در حال اجرا به سمت کاخ سفید به دنبال مجموعه ای از کلید های از دست رفته. خانواده او نمی خواست او را به رفتن به اعتراض اما او گفت که او خسته از نشستن در حاشیه. در حال حاضر چشم او بودند سوزش از مواد شیمیایی گارد ملی بود اسپری به جمعیت پراکنده.

“ما تا به حال یک اعتراض مسالمت آمیز و آنها هنوز هم همه, که,” او گفت:. “آنها ما را دوست ندارد, آنها نمی [مراقبت] در مورد ما و دلیل ما سیاه و سفید است.”

به عنوان او تلاش برای بازگشت به مریلند خانه او عبور از مسیرهای با یک گروه بزرگی از معترضان. او تصمیم خود را برای پیوستن به.

معترضان که درنگ کردند ده ها تن از سی افسران پلیس ضد شورش و اطلاعیه ها بیش از بلندگو خود را به پلیس travian. ir:: “توجه: شما به موضوع بازداشت فوری. شما در نقض شهردار سفارش.”

– – –

واشنگتن پست راشل Chason, Derek هاوکینز دن Lamothe هانا Natanson, Fenit Nirappil پری استین و مت Zapotosky کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>