قبل از coronavirus سیاتل بود تحت محاصره توسط مرگبارترین آنفولانزا در تاریخ است. در اینجا چیزی است که زندگی بود.

سیاتل — به عنوان coronavirus بیماری همه گیر را تهدید می کند سیاتل, هشدار به باقی می ماند در داخل شروع به اکو شهر 1918 بحران زمانی که آنفلوآنزای اسپانیایی مجبور بسیاری به مستند.

من-خاله بنفش هریس بود 15 هنگامی که آن را ضربه. تا حدودی از خستگی او شروع به نگه داشتن یک دفتر خاطرات. خانواده و دوستان او در نهایت ظهور صدمه ندیده اگر کمی هم بزنید دیوانه از بیزاری از داشتن مدارس بسته داشتیم که ماسک توان در همه زمان ها و محدودیت های گروه حوادث.

حداقل 13 نفر کشته شده اند در واشنگتن به دلیل coronavirus با بسیاری از مرگ و میر در منطقه سیاتل و شهر عمده کارفرمایان از جمله مایکروسافت و آمازون و Facebook اند گفت: کارکنان به ماندن در خانه به مدت حداقل سه هفته.

بیشتر سیاتل: Coronavirus نگرانی در حال ساخت خریداران نامنظم’ در واشنگتن – و کسب و کار در حال حاضر شاهد کاهش تیز

شهر رو بسیار بهداشتی مختلف بحران از یک قرن پیش. بسیاری از مردم به اشتباه بر این باورند که سیاتل یک کانون اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا از سال 1918 که به کشته شدن به عنوان بسیاری از 50 میلیون نفر آن را به عنوان خروشان در سراسر جهان است. که تا حدودی به این دلیل یکی از نمادین عکس از جهانی همه گیر را نشان می دهد یک خط از سیاتل پلیس همه با پوشیدن ماسک.

که در واقع مخالف از آنچه اتفاق افتاده است گفت: لئونارد گارفیلد, مدیر اجرایی سیاتل موزه تاریخ و صنعت.

این بیماری همه گیر شده است گسترش از طریق جهان در بهار سال 1918 بود اما کمی گزارش در بخشی به دلیل رهبران ملی نمی خواهم ترس از آن را تحت تاثیر قرار دهد حمایت عمومی از جنگ جهانی اول

آنفولانزا reemerged در پاییز 1918 هدف قرار دادن شهرهای بزرگ مانند بوستون, بوستون و فیلادلفیا ، سیاتل و حدود 400000 نفر در آن زمان و در حد غربی این کشور نمی شروع به دیدن موارد تا کمی بعد از آن.

“که به سیاتل برخی از زمان برای آماده سازی” گفت: گارفیلد. “آنها به عنوان شاهد آن را در آینده آنها عمل نسبتا به سرعت. یکی از اولین چیزهایی که آنها انجام دادند این بود که به پایین زیادی مجامع عمومی و مدارس.”

کروناویروس در حال گسترش در آمریکا: در اینجا همه چیز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

در آن زمان من عمه بزرگ Vi به عنوان خانواده ما او را به نام یک کاربر در لینکلن در مدرسه بالا است. برای او بزرگترین و شادترین — اخبار روز بود که مدارس بسته بودند.

در اکتبر. 5. 1918 او نوشت در دفتر خاطرات او: “این اعلام شد در مقالات امشب که همه کلیساها و مدارس خواهد بود تا اطلاع ثانوی بسته برای جلوگیری از اسپانیایی آنفلوانزا از گسترش. ایده خوب است ؟ من می گویم آن است! بنابراین هر بچه مدرسه, من در محاسبه. … تنها ابر در آسمان است که (مدرسه) هیئت مدیره اضافه خواهد شد از دست رفته روز به پایان مدت است.”

در اوایل 1900s بهداشت عمومی زیرساخت تنها فقط شروع به توسعه و سیاتل بود کمی جلوتر از منحنی, Garfield گفت.

“وجود دارد نسبتا مترقی مدنی طرز فکر در واشنگتن که در آن زمان. سیاتل تا به حال یک نام تجاری جدید شهر سلامت عمومی افسر شد و دولت اعلام, به عنوان, خوب,” او گفت:.

هیچ کمتر به این بیماری شروع به گسترش کرد. آن را به طور معمول یک بارانی اکتبر. ششم قرض گرفته بهترین دوست او رنا چتر شنیده ام اما سخت اخبار از همسایه هنگامی که او رفت و آن را به عقب.

در اکتبر. 18 1918 به او نوشت: “او گفت رنا بیمار بود و به سختی می تواند راه برود. من راه می رفت کمی بیشتر زمانی که من با آقای B. (رنا پدر) لباس های بهترین خود را. او گفت: خانم ب و رنا بیمار بودند. که آن آنفولانزا و من می خواهم بهتر است بروید در. من نمی. … من بدجور متاسفم در مورد B است. آنها به نظر می رسد همه چیز را که می آید همراه است. من امیدوارم که آنها خواهد شد به زودی. …. آن را بیش از حد بد است اما پس از آن هیچ کس می تواند شانس ابتلا به آنفولانزا. آن را بیش از حد خطرناک است. من فکر می کنم آنها باید برای رفتن به بیمارستان است. آقای B. قطعا می توانید آنها را به مراقبت مناسب. من امیدوارم که او نمی توانید آن را. سپس آنها را در یک ثابت است.”

رنا خانواده بعد بهبود یافت.

در 27 اکتبر سال 1918 ششم نوشت: “رنا به نام من. او به خوبی در حال حاضر …. من او را پرسید که چه آن را مانند احساس به آنفلوانزا و او گفت: “آن را دریافت نمی.'”

سیاتل مهم بود از لحاظ اقتصادی و به تلاش های جنگ به دلیل غلظت زیادی از کشتی سازی و ارتش و نیروی دریایی ایستگاه در منطقه یکی از دلایل اقدامات شدید بودند انجام, Garfield گفت.

Oct. 28, 1918: “آن می گوید: در شب مقاله که به فردا همه سیاتل خواهد بود با پوشیدن ماسک. هیچ کس اجازه خواهد داشت در اتوبوسی بدون. هی! مردم را نگاه خنده دار — مانند ارواح.”

وجود دارد فوری کمبود ماسک. Vi پدر کورنلیوس فرستاده شد برای خرید این خانواده از هفت ماسک اما تنها می تواند پیدا کردن ، بنفش چسبانده مقالات از روزنامه های محلی در مورد مد در ماسک در دفتر خاطرات خود را.

Oct. 31, 1918: “من در آنجا ماند و در تمام طول روز و حتی رفتن به رنا. آنفولانزا به نظر می رسد به گسترش و مادر نمی خواهند ما را به رفتن در اطراف بیش از ما نیاز به.”

بنفش صرف بعد از دو هفته مطالعه و دوخت یک لباس جدید برای مدرسه و تلاش کردن دستور العمل های جدید از کاغذ از جمله یکی برای سخن بی معنی وبیهوده که معلوم شد بد او تا به حال به پرتاب نیمه دسته ای از.

سرانجام پس از تقریبا شش هفته محدودیت در مجامع عمومی برداشته شد. ششم خوشحال بود به بیرون بروید اما نه هیجان زده در رفتن به مدرسه.

Nov. 12, 1918: “این ممنوعیت برداشته شد به روز است. نه بیشتر …. ماسک. همه چیز باز کردن بیش از حد. ‘عاشقانه نیا” است که در سالن بزرگ (سینما) به عنوان آن را در حدود 6 هفته پیش. من می خواهم به آن را ببینید بدجور. …. مدرسه باز می شود در این هفته — پنج شنبه! آیا تا به حال ؟ به عنوان اگر آنها نمی توانست منتظر تا دوشنبه!”

Nov. 14, 1918: “معلمان ما خیلی ملایم به روز است. به جز از دست استریتور (لاتین او معلم است.) او به کلمات فقط همان است که اگر ما تا به حال 6 هفته به آنها را فراموش کرده ام در. من 75.”

بنفش زندگی می کردند تا سال 1954 پس از تجربه یک رویداد است که به سرعت پژمرده از حافظه.

“آن را به نام فراموش بیماری گفت:” گارفیلد.

اما سیاتل سریع و سخت گیرانه عمل مهم در توقف یک بیماری است که تخمین زده شده است که به کشته شدن بیش از 1500 نفر در شهر و جایی بین 700 ، 000 و 1 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده گفت: گارفیلد.

“برخی از مردم می گویند که این اقدام ما در زمان بسیار جدی در کاهش گسترش عفونت و کمک به تسریع پایان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>