تبدیل شدن به یک تقاضا دهم با این $40 آموزش آنلاین

شرکت ها نیاز copywriters بیشتر از همیشه قبل از. آنها نیاز جاذب عبارات نابودسازی خود را در صفحات اصلی; آنها نیاز به SEO محور توصیف محصول است که به درایو مشتریان به سایت خود را; آنها نیاز به زیبایی نوشته شده است, اشتراک صفحات, بازاریابی ایمیل, وبلاگ, پست, رسانه های اجتماعی, نوشتن شرح تصاویر و خیلی بیشتر.

اگر شما جدی در مورد copywriting, آیا شما به دنبال یک کار آزاد و یا شما می خواهید برای بهبود نام تجاری برای شرکت خود را و سپس این سال 2020 تکمیل دیجیتال نویسی کلاس استاد بسته نرم افزاری است که یک محل عالی برای شروع است. آن متشکل از 11 دوره های شکسته 192 درس طراحی شده برای کمک به شما تبدیل شدن به یک چاشنی copywriter.

شما شروع به آموزش مسواک زدن در کسب و کار خود و مهارت های نوشتن. شما تمرین خود را سازماندهی افکار نوشتن اولین پیش نویس ویرایش و کار خود را قبل از حرکت به تکنیک های پیشرفته تر. به عنوان شما را از طریق بسته نرم افزاری به شما خواهد آموخت که برای نوشتن برای انواع مقاصد مانند صفحات محصول و صفحات فرود — هر کدام خود مطلوب روش.

علاوه بر این به عنوان شما را از طریق محتوای دوره به شما خواهد آموخت که چگونه شما می توانید شروع یک حرفه ای به عنوان یک copywriter حرفه ای. شما مقابله با همه چیز را از ساخت یک نمونه کارها و ایجاد یک نوشته و نقل قول به طور موثر تبادل خودتان (و ایده های خود را!) به مشتریان بالقوه است.

این مهم است که توجه داشته باشید که با مربیان مانند آلن شارپ و دنی لیو شما را در دست خوب است. شارپ 30 سال کهنه copywriter شده است آموزش مردم برای نوشتن از سال 1989 است. او به عنوان یک ارشد copywriter برای دو آژانس های تبلیغاتی موفق در جهان مستقل و او منجر کلاس و آموزشی برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را. لیو از سوی دیگر یک چالاک آزادی مدیر و CSPO/CSM و محصول دیجیتال خالق با بیش از یک دهه تجربه.

شما می توانید نمره 2020 تکمیل دیجیتال نویسی کلاس استاد بسته نرم افزاری و kickstart یک حرفه ای در copywriting با این قیمت 39 دلار بسته نرم افزاری. که عظیم 94 درصد صرفه جویی در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>