Beachtown درست walkable جامعه

منتشر شده

شیوع کروناویروس بیماری همه گیر در جمعیت متراکم تر منجر به قابل توجه در ساحل جوامع فراهم کردن آرامش برای کسانی که در محیط های شهری. در علاوه بر این به Texans بسیاری از مردمی از نیویورک و جاهای دیگر که رشته شده اند در حالت ستاره تنها در طول زمان همه گیر و همچنین مکان برای اقامت در Beachtown.

به نظر می رسد روند که در آن مردم با توجه به تغییر دائمی در راه آنها را انتخاب کنید به زندگی می کنند زندگی خود را بیشتر به دنبال فاصله از مناطق پر جمعیت و تغییر به تنظیمات. در حال تکامل فن آوری در طول این زمان نیز ثابت کرده است که دفاتر مجازی در حال تبدیل شدن به هنجار جدید وجود دارد و کمتر از یک وابستگی به ماندن در این شهر است.

پشت سر گذاشتن فشار و شلوغی از هوستون Beachtown فراهم می کند یک واحه با همه امکانات یک شهر بزرگ و در عین حال با آرامش چشم انداز در زندگی است. با نسیم اقیانوس بی پایان سواحل و aboundant حفظ طبیعت آن را آسان برای دیدن چگونه Beachtown می شود که پناهگاه ساکنان آن به دنبال دارد. در کلمات نیویورک تایمز, “تگزاسی خود را پیدا همپتون معادل” در گلوستون جامعه Beachtown.

این 260 هکتار توسعه nestled در میان 800 هکتار از حفظ طبیعت و تالاب واقع شده است در شرق نوک گلوستون جزیره; درست walkable جامعه برنامه ریزی شده توسط سازندگان ساحلی و رزماری ساحلی در فلوریدا.

Beachtown است که در نزدیکی به گلوستون تاریخی منطقه UTMB و انواع گلوستون امکانات رفاهی. این منحصر به فرد ساحلی جامعه ارائه می دهد مجموعه ای از خانه ها از جمله کوچک داخل تفرجگاه ساحلی تالاب رو به خانه و همچنین آینده سه اتاق خواب و سه حمام وارونه townhomes قیمت از $700,000 s.

“زندگی در Beachtown است که ترکیب کاملی از تمام جهان غوطه ور در هکتار از خلیج فارس به سمت طبیعت و حیات وحش اما با دسترسی به جهان وطنی و شهری فرصت عرض چند دقیقه صرف” گفت: دونا ون-ناوگان یک Beachtown ساکن ،

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید آنلاین در www.beachtown.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>