Beachside جامعه دردار مخلوط از شهر های کوچک احساس, ساحل زندگی

منتشر شده

Beachside است میان ایده آل اقدام به خرید املاک و مستغلات در 600 کیلومتر از سواحل خلیج فارس. این رفت و آمد مکرر جامعه ساخته شده بر روی یک شبه جزیره با نفس طلوع و غروب خورشید نمایش بیش Matagorda بای.

برای خریداران به دنبال ترکیبی از شهر کوچک و ساحلی زندگی Beachside جامعه ممکن است کامل و مناسب است. نزدیکی شهر پلکیس است فارس-عاشق بهشت و غیر رسمی shrimping سرمایه تگزاس. احاطه شده توسط آب در سه طرف Beachside صفحه اصلی سایت را به ساکنان یک صندلی ردیف جلو به برخی از بهترین بزرگ, ديد آب در تگزاس است. به علاوه پلکیس ارائه می دهد عجیب و جالب محلی و مغازه ها و رستوران ها.مناسب برای هوستون homesites در Beachside را برای یک آخر هفته ایده آل نقطه گریز یا خانه در تابستان.

دردار-ورودی جامعه دارای یک تنوع از homesites به طور مستقیم بر روی آب است. Beachside خانه به تماشای پرنده و لکه های ماهیگیری و لود شده با امکانات اضافی مانند جامعه محل باشگاه وانجمن خصوصی جامعه بعضا استخر شنا ، بسکتبال و تنیس است.

تمام آب و برق در زیر زمین هستند تا هیچ چیز را مسدود آب انداز. جامعه نیز مجهز به آب شهر و آب و فاضلاب و خطوط.

برخی از این homesites هستند زیر قیمت بازار با هزینه زیادی قیمت از $19,880.

جزئیات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Beachside تماس 888-658-4912 و یا بازدید www.txoceanview.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>