BBB در خانه: بهار طوفان تعمیر — دنبال نکات قبل از استخدام پیمانکار

با اخیر بهار طوفان مؤثر در این زمینه برخی از صاحب خانه ممکن است نیاز به مقابله با تعمیر خانه مسائل مانند خسارت تگرگ و غیره. بلایای طبیعی مانند گردباد و طوفان و طوفان و سیل و آتش سوزی اغلب بهترین ها را در مردم به عنوان غریبه رسیدن به کمک دیگران نیاز دارند.

متاسفانه پس از بحران نیز به ارمغان می آورد پیمانکاران با استفاده از کسانی که در حال حاضر قربانی شده. اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی هشدار داده است مالکان تحت تاثیر بلایای طبیعی به برحذر بودن از “chasers در طوفان” و خارج از شهر پیمانکاران خواهان کسب و کار. اگر چه نه همه chasers در طوفان scammers آنها ممکن است فاقد مجوز برای منطقه شما ارائه سریع رفع و یا بزرگ را در وعده های آنها را تحویل دهد.

وجود دارد برخی از چیزهایی که شما باید انجام دهید زمانی که استخدام هر پیمانکار مانند گرفتن سه برآورد گرفتن همه چیز را در نوشتن و پرداخت با کارت اعتباری.

BBB نیز این نکات خاص برای قربانیان بلایای طبیعی:

  شرکت بیمه خود تماس بگیرید. سوال در مورد سیاست خود را پوشش و خاص مورد نیاز تشکیل پرونده. صرفه جویی در همه رسید از جمله کسانی که برای غذا و اسکان موقت و یا هزینه های دیگر که ممکن است تحت سیاست خود را. شرکت بیمه خود را نیز ممکن است توصیه می شود پیمانکاران.

  انجام تحقیقات خود را. پیدا کردن کسب و کار شما می توانید در اعتماد BBBHouston.org. دولت خود را بررسی کنید و یا استانی سازمان دولتی مسئول ثبت نام و/یا صدور مجوز پیمانکاران. مراجع از دوستان و بستگان. به یاد داشته باشید پیمانکاران در نظر گرفته شده ضروری کسب و کار و ارائه خدمات با وجود این بیماری همه گیر. شما ممکن است بخواهید کسب و کار در مورد اقدامات بهداشتی آنها در محل برای محافظت از مشتریان خود و کارگران, اما, هنگام ورود به خانه.

  مقاومت در برابر فشار بالا فروش. برخی از chasers در طوفان با استفاده از تاکتیک های چنین به عنوان “معامله خوب” شما تنها اگر شما استخدام پیمانکار در نقطه. فعال در انتخاب پیمانکار و نه واکنشی به فروش تماس بر روی گوشی و یا درب-به-درب رزین. فاجعه قربانیان هرگز نباید احساس مجبور به تصمیم شتابزده و یا به انتخاب ناشناخته پیمانکار است.

  به خصوص مراقب باشید از درب به درب پیمانکاران. برخی از مناطق ممکن است نیاز به درخواست مجوز اگر فروشندگان رفتن درب به درب. درخواست برای شناسایی. چک کردن وسیله نقلیه خود را برای یک کسب و کار نام و نام خانوادگی, شماره تلفن, و پلاک برای خود دولت است.

  همین حالا ثبت نام بیش از بیمه چک به پیمانکاران است. دریافت فاکتور از پیمانکار و پرداخت آنها به طور مستقیم (ترجیحا با یک کارت اعتباری است که ارائه می دهد اضافی حفاظت از تقلب بیش از انواع دیگر پرداخت). همین حالا ثبت هر گونه اسناد و مدارک که به پیمانکار هر گونه حقوق مربوط به بیمه خود را ادعا می کند. اگر سوالی دارید تماس با شرکت بیمه خود و یا عامل.

  با احتیاط در مورد مکان شما می توانید ببینید. در حالی که اکثر پیمانکاران رعایت قانون مراقب باشید اجازه می دهد کسی که شما نمی دانید به بازرسی سقف خود و دیگر مناطق از خانه خود را. غیر اخلاقی و پیمانکار در واقع ممکن است ایجاد آسیب به کار می کنند. همان می رود برای شیروان خزیدن فضای مجاری و مکان های دیگر شما می توانید به راحتی دسترسی و یا برای خودتان را ببینید.

BBB نیز هشدار پیمانکاران به برحذر بودن از chasers در طوفان که ارائه به پرداخت محلی ساخت و ساز شرکت مقدار قابل توجهی از پول برای استفاده از کسب و کار تاسیس شده نام و شهرت و تلفن. آنها لباس مبدل در امدن به عنوان یک کسب و کار محلی جمع آوری پول بیمه و سپس حرکت در ترک کسب و کار واقعی به مقابله با مشتریان ناراضی به علت بد, طرز کار ناتمام یا نشده ضمانت.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>