BBB در خانه: فروشگاه در اطراف اگر شما به پایان رسید تا نیاز به تعمیرات لوله کشی

به عنوان بسیاری از مردم کار می کنند برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض COVID-19 در خانه های خود دستمال مرطوب ضد عفونی کننده بسیار محبوب و به طور گسترده ای برای پاکسازی سطوح.

هر چند تا حد زیادی مفید گزارش های اخیر نشان می دهد برخی از مردم ممکن است اشتباه خلاصی از این دستمال در توالت خود که مجهز به رسیدگی به مقادیر زیادی از این محصول است.

به عنوان یک نتیجه, برخی از مالکان در حال تجربه مسدود توالت یا فاضلاب و نیاز به لوله کشی کمک.

دور درستی

در هنگام استفاده از این دستمال مرطوب در خانه خود را, مهم است که به دنبال دفع راهنمای دستمال مرطوب ضد عفونی که اغلب توصیه دفع آنها را در سطل زباله خود را.

اگر شما یک تعمیر اضطراری با توجه به این مسئله و یا مشکل دیگری انتخاب معتبر کش برای کار شما این است که بسیار مهم و لوله کشی شرکت هنوز با ارائه خدمات در منطقه ما به عنوان آنها در نظر گرفته ضروری کسب و کار.

اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی ارائه می دهد راهنمایی برای موفقیت در تعمیرات لوله کشی:

  تحقیقات و جمع آوری اطلاعات. شما می توانید جستجو برای یک پیمانکار مشخصات کسب و کار در BBBHouston.org برای دریافت اطلاعات رایگان خود را در تاریخ از شکایت خواندن تایید مشتری بررسی کنید و ببینید اگر آنها معتبر کسب و کار. همچنین جستجو برای نام شرکت آنلاین همراه با “شکایت” “نقد” یا “کلاهبرداری” برای پیدا کردن نتایج متفاوت است.

  بررسی صدور مجوز. لوله کش نیاز به مجوز و باید نمایش خود را به شماره مجوز در وب سایت خود وسایل نقلیه و تبلیغات. شما ممکن است بررسی صدور مجوز در ایالت تگزاس هیئت لوله کشی بازرسان وب سایت http://www.tsbpe.state.tx.us/.

  درخواست مراجع. درخواست پیمانکار برای یک لیست اخیر منابع محلی شما ممکن است تماس بگیرید. درخواست منابع در مورد خدمات انجام شده خود را به طور کلی تجربه با پیمانکار و کیفیت کار.

  جزئیات برآورد خود را با دقت. وجود دارد بسیاری از متغیرها در قیمت گذاری های مختلف لوله کشی شرکت. بررسی کنید اگر برآورد یک نرخ ثابتی از جمله مواد و یا اگر مواد شارژ خواهد شد به طور جداگانه. مطمئن شوید که آن را روشن است که چه شامل برآورد.

  برای چک کردن چیزهایی مانند کیفیت وسایل و تعدادی از وسایلو مطمئن شوید که تفاوت های زیادی در نقل قول نیست چون چیزی مانده است. همچنین سوال در مورد هزینه تجهیزات و دیدن اگر وجود دارد هزینه های اضافی برای تجهیزات کامیون و یا هزینه های سفر.

  اگر بخواهید کش را با استفاده از ورق قطره یا خدمات تشک برای محافظت از خانه خود را در طول کار و در صورتی که هزینه پاکسازی شامل برآورد.

  چک ضمانت. مطمئن شوید که شما چک ضمانت برای محصولات خود و خود لوله کش کار; آنها ممکن است برای همان دوره است. لوله کش خود را باید مطابق با تولید کنندگان مشخصات بنابراین ضمانت نامه معتبر باقی می ماند. این لوله کش ممکن است مجبور به انجام کاری که حفره گارانتی در مواقع اضطراری است.

  دریافت آن را در نوشتن. همیشه تخمین می زند در نوشتن و هرگز اجازه هر کار شروع بدون نوشته و امضا قرارداد. نمی تواند تحت فشار به امضای یک توافق است.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن. قبل از اینکه شما آماده هستند و مطمئن شوید که شما خواندن و درک همه چیز را قبل از امضای قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>