برای سال BBB هشدار داده است مصرف کنندگان در برابر انجام کسب و کار با تماس گیرنده و شرکت های آنلاین که اصلا معتبر آدرس فیزیکی. Scammers هرگز به راحتی منصرف اند در حال حاضر در بر داشت یک راه برای دیپلم آدرس خود را با معاملات مشکوک و این امر منجر به تولد و حتی بیشتر کلاهبرداری است.

به طرح های خود را در یک معتبر تر ظاهر scammers در حال حاضر با اضافه کردن یک آدرس فیزیکی به وب سایت خود را و یا آنلاین لیست محصول. جایی که آنها دریافت آدرس ؟ آنها پیدا کردن اموال خالی و به سادگی اضافه کردن آن به لیست خود. سریع جستجو در وب ممکن است نشان می دهد که “آدرس کسب و کار” در یک منطقه مسکونی خالی محل کسب و کار یا همان آدرس به عنوان یک واقعی اما نامربوط کسب و کار.

کلاهبرداران نیز با استفاده از خالی آدرس برای حتی بیشتر اهداف شوم. برخی از کلاهبرداران به دنبال خانه های خالی است که به نظر نمی رسد به خوبی مراقبت — “برای فروش” نشانه فقدان یک سیستم زنگ خطر و ژولیده چمن ممکن است تمام طول می کشد. پس از شناسایی یک هدف آنها در واقع شکستن به خانه خود یک لیست اجاره و تورهای به اجاره بالقوه. در چند مورد مستاجرها که زندگی در یک خانه و پرداخت نادرست صاحبخانه برای ماه قبل از اینکه حقیقت را به نور می آید.

صاحبخانه با خواص متعدد نیاز به آگاهی از چند کلاهبرداری است که با شروع از آدرس یک خانه, آپارتمان یا ملک است که در حال حاضر خالی. اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی زیر را ارائه می دهد راهنمایی برای صاحبان املاک:

امن تمام پنجره ها و درهای خود را به اموال خالی. این ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما درب و پنجره قفل می توانید نادیده گرفته شده — به خصوص اگر شما مشغول هستید با فشار و شلوغی از یک حرکت. نگه داشتن مزاحمان را با دو بار چک کردن قفل قبل از اینکه شما را ترک اموال.

حفظ اموال خود را. چمن و خانه که به نظر می رسد برای مراقبت خواهد دلسرد scammers از هدف قرار دادن اموال خود را. اگر شما زندگی می کنند دور, استخدام معتبر, مراقبت از چمن, شرکت آمده در فواصل منظم تنظیم خودکار آبپاش و نگه داشتن اطلاعات تماس قابل اعتماد محلی نوکر در این نزدیکی هست.

کلیدم یک دوست یا همسایه. از آنها بخواهید برای چک کردن در خانه خود را به صورت دوره ای. این نیز مهم است در مورد کسی که نیاز به یک نوکر و یا پلیس دسترسی به اموال خود را و بسیار امن تر از یک سطح.

نگه داشتن سیستم زنگ خطر خود را تا و در حال اجرا است. این خواهد بود برای حفاظت از خود را خالی صفحه اصلی. اگر شما نمی توانید استطاعت هزینه یک سیستم زنگ خطر آن ضرری ندارد برای حفظ یک سیستم زنگ خطر ثبت شده در حیاط جلویی است. شما همچنین می تواند در نظر گرفتن نصب یک نظارت مفت است که می تواند به شما نشان می دهد که در محل در زمان واقعی است.

قرار داده و نگه دارید در پست الکترونیکی. یک صندوق پستی پر از ایمیل های ناخواسته است که یک داستان بگویید نشانه کسی در خانه است و می تواند جذب scammers دزد و دیگر افراد مشکوک. بهتر است به ایمیل شما فرستاده شده به آدرس جدید خود را و یا P. O. box.

در نظر خرید خالی صفحه اصلی بیمه. اکثر خانه خالی برنامه های بیمه پوشش اعمال خرابکاری و آتش سوزی و آب و آسیب های مربوط. درخواست خود را در صفحه اصلی ارائه دهنده بیمه مورد پوشش گرفتن.

متوجه علائم هشدار دهنده. اگر شما شروع به دریافت پیام ها و یا ایمیل به کارگردانی خود را خالی اموال با نام شخص دیگری و یا شکایت در مورد قراردادهای اجاره یا فروش شما را ندارد, از آن زمان به بررسی این موضوع بیشتر است.

اگر شما نیاز به استخدام یک شرکت برای کار در نگهداری و حفاظت از اموال خود را, مطمئن شوید برای بررسی با BBBHouston.org اول.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail lnapoliello@bbbhou.org. خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im