BBB در خانه: به دنبال راهنمایی که با توجه به استخدام, مراقبت از چمن, حرفه ای

یک چمن زیبا می تواند هر دو جذاب و سازگار با محیط زیست دوستانه است اما می توانید آن را به مقدار زیادی از کار و توان روی حیله و تزویر پروژه را خودتان انجام دهید. مراقبت از یک حیاط در بهترین شرایط هنوز هم می تواند چالش برانگیز; های طولانی و شدید آب و هوا کسل کننده ماشین چمن زنی تیغه اشکالات و آفات و ترافیک سنگین پا می تواند منجر به چمن که نیاز به مراقبت بیشتری.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که چمن نیاز ممکن است بسته به فصل. این می تواند شامل pH, تست گاز, خاک, کود, پر کردن در طاس نقاط پیرایش بازگشت رشد بیش از حد و کاشت گل های فصلی و گیاهان است.

در حالی که بسیاری از مصرف کنندگان را انتخاب کنید تعمیر و نگهداری چمن انجام آن را به خودتان پروژه کسانی هستند که ترجیح می دهند به ترک آن را به حرفه ای. استخدام یک چشم انداز پیمانکار و یا تعمیر و نگهداری چمن خدمات به مالکان حرفه ای به کمک آنها نیاز دارند.

اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی زیر را ارائه می دهد راهنمایی که با توجه به استخدام مراقبت از چمن حرفه ای:

تحقیقات و جمع آوری اطلاعات. هنگامی که شما تصمیم گرفته اند چه خدمات شما نیاز و بودجه خود را دریافت توصیه از دوستان و همسایگان با چمن شما را تحسین. شما می توانید جستجو برای یک کسب و کار را BBB مشخصات کسب و کار در BBBHouston.org برای دریافت اطلاعات رایگان خود را در تاریخ از شکایت خواندن بررسی مشتری و ببینید اگر آنها BBB معتبر کسب و کار. برای مراجع بپرسید و تصاویر از دیگر مشاغل آنها نصب شده و یا نگهداری می شود.

درخواست برای بازرسی چمن. خدمات است که به قول یک قیمت بدون دیدن باغ خود را می تواند مطمئن شوید که چه چمن خود را ممکن است نیاز به. کسب و کار گاهی اوقات شارژ شما به بحث در مورد خاص ایده های محوطه سازی برای محافظت از خود در برابر مشتریان که می خواهند برای دریافت ایده ها و پیاده سازی آنها را خود. اگر شما قرارداد با کسب و کار آنها اغلب اعتباری شما را برای هزینه اولیه.

روشن در حوزه کار قبل از درخواست برای تخمین می زند. این شامل تعریف منطقه مشغول به کار شود و آنچه شما می خواهید انجام می شود. زمانی که مناقصه اصلا مقایسه سیب با پرتقال است. مطمئن شوید که هر کسب و کار شامل خدمات مشابه. همچنین, مطمئن شوید که هر کسب و کار معافیت هزینه پایین در همان راه (هر بازدید ماه, سال, و غیره.).

دریافت جزئیات قیمت و روشن در مورد آنچه که خدمات گنجانده شده است. آیا شما پرداخت برای یک پروژه خاص و یا تعمیر و نگهداری مداوم? آیا شما پرداخت توسط توده یونجه یا کاه یا ماه ؟ بسیاری از کسب و کار اجازه می دهد تا شما را به پرداخت پس از هر درمان است و ممکن است ارائه تخفیف اگر شما پرداخت هزینه سالانه جلو. چه اتفاقی می افتد اگر آن را به باران روز کسی قرار است برای آمدن توده یونجه یا کاه چمن خود را? آیا زنی شامل لبه? که کیف و disposes از بریده و دیگر خودداری کند ؟

سوال در مورد صدور مجوز. برخی از شرکت های ارائه خدمات خود را تحت تاثیر قرار چمن ممکن است نیاز به صدور مجوز. به ویژه در کنترل آفات کسب و کار مجوز توسط تگزاس وزارت جهاد کشاورزی و مجوز خود را می تواند تایید در www.texasagriculture.gov. تگزاس کمیسیون کیفیت محیط زیست مجوز بارانی شرکت های تعمیر و بررسی می شود در www.tceq.texas.gov.

همه چیز را در نوشتن. مطمئن شوید که این قرارداد شامل همه موضوعات مورد بحث قرار گرفته و وعده های داده شده. سند این مدت و نتایج مورد انتظار از خدمات مراقبت از چمن.

برخی از مصرف کنندگان بی اطلاع هستند که قرارداد را می توان باز معنی آنها تمدید تا زمانی که مشتری به طور خاص خاتمه می یابد. اطمینان حاصل شود شما را در درک که چگونه است که کار می کند و چگونه شما می توانید لغو نمایید.

دریافت رسید برای هر گونه پول پرداخت می شود. بهتر است به پرداخت با چک یا کارت اعتباری, اما اگر شما را کامل پرداخت نقدی و مطمئن شوید که برای به دست آوردن نوشته شده تایید از کسب و کار با یک لیست از نیروی کار و مواد اتهامات تحت پوشش پرداخت.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. برای اطلاعات و یا برای بررسی قابلیت اطمینان از یک شرکت و پیدا کردن قابل اعتماد کسب و کار بازدید www.bbbhouston.org که شامل ما BBB معتبر کتاب راهنمای کسب و کار, و یا تماس 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال صاحب خانه سوال Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] شامل آدرس پستی و شماره تلفن را بر روی نامه ها و ایمیل های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>