BBB در خانه: به دنبال راهنمایی برای فروش محصولات آنلاین

هر کس به صرف زمان بیشتری را در خانه این روزها بنابراین در حال حاضر زمان مناسب برای مقابله با درهم و برهمی. فروش خود را متعلق به قبل از موارد آن است که آیا, مبلمان, لوازم, الکترونیک, یا دیگر محصولات صفحه اصلی آنلاین کمک می کند تا به شما در کسب پول نقد سریع و آزاد کردن فضا در خانه خود را.

با بسیاری از سیستم عامل های آنلاین, فروش خانه خود را کالا می تواند راحت تر از همیشه. همه شما باید انجام دهید این است که ضربه محکم و ناگهانی یک عکس و نوشتن شرح مختصر و صبر کنید برای خریداران آینده نگر برای تماس با شما. در حالی که اکثر مردم آگاه هستند که آنها باید اقدامات احتیاطی اضافی در هنگام خرید در سایت هایی مانند این به بسیاری از آنها بی اطلاع است که فروش به شمار برخی از خطرات به عنوان به خوبی. متاسفانه کلاهبرداران با استفاده از آنلاین فروش سیستم عامل به هدف خود قربانیان جدید.

به طور کلی کلاهبرداری پیروی از یک الگوی مشابه است. یک خریدار بالقوه در پاسخ به لیست خود را که مایل به پرداخت با چک. خریدار بالقوه می گوید که آنها را از طریق ایمیل چک به شما به عنوان پرداخت از طریق حمل و نقل یک شبه. شما قبول ارائه دهد اما زمانی که چک می رسد آن است که برای یک مقدار بالاتر از قیمت خود را از آیتم های ذکر شده برای. خریدار دستور شما را به سپرده چک, اما آنها نیز بخواهید که شما نگه داشتن هزینه مورد و انتقال مانده موجودی به آنها. شما توافق می کنید اما یک هفته پس از چک پاک خود را در حساب بانک مخاطبین شما درخواست شما پرداخت پول برای بودجه کافی.

شما ممکن است فکر می کنم که شما در روشن یک بار در بررسی بودجه باید به حساب سپرده اما اغلب طول می کشد برای یک بانک به درک که یک بررسی بد است. این تاخیر در زمان بین زمانی که یک چک می رسد حساب خود را و هنگامی که آن را کشف کرد به یک جعل است دقیقا چه scammers شمارش شده است.

اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی ارائه می دهد این نکات هنگام فروش با استفاده از آیتم های آنلاین:

 جلوگیری از خریداران آینده نگر است که می خواهند برای برقراری ارتباط با شما در خارج از رسمی فروش پلت فرم. برای محافظت از کاربران خود, بسیاری از آنلاین فروش سیستم عامل نیاز به کاربران برای برقراری ارتباط از طریق پلت فرم خود سیستم پیام.

 را قبول نمی کند چک یا حواله به عنوان پرداخت. کلاهبرداران اغلب با استفاده از چک به خط جیب خود. قربانیان که سپرده بد چک برگزار می شود مسئول بانک برای پول از دست داده است.

 فقط قبول پرداخت از طریق روش های توصیه شده توسط نرم افزار و یا وب سایت. اکثر سایت ها توصیه می کنند و یا نیاز به روش های پرداخت خاص برای کمک به آنها در حفاظت از خریداران و فروشندگان هر دو از تقلب.

 نگه داشتن همه معامله معاملات در سایت و یا برنامه. هنگامی که شما ارتباط برقرار و پرداخت از خارج از پلت فرم شما در معرض خطر بیشتری برای تقلب و جریمه حمایت است که این پلت فرم ارائه می کنند.

 به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط خود را انتخاب پلت فرم فروش. هر فرد پلت فرم است که به احتمال زیاد به یک کمی متفاوت مجموعه ای از توصیه ها و الزامات مورد نیاز برای کاربران آن. به دنبال دستورالعمل به معنی پلت فرم بهتر است قادر به ارائه کمک باید هر چیزی به چپ چپ.

اگر شما روبرو می شوند یک کلاهبرداری ما می پرسند که شما گزارش آن را به ما BBB کلاهبرداری ردیاب در سایت BBBHouston.org. حتی اگر شما نمی سقوط قربانی اومدی این اطلاعات به ما اجازه می دهد برای محافظت از scammers.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>