BBB در خانه: به دنبال امنیت, نکته برای خانه شما

با بسیاری از افراد مشغول به کار در خارج از خانه خود را این روزها ضروری به منظور افزایش خانه خود امنیت سایبر برای جلوگیری از هکرها و یا نرم افزارهای مخرب از وارد شدن به شبکه شما.

کار از خانه می تواند شما را بیشتر در معرض حملات فیشینگ و کلاهبرداری های آنلاین نیز هست.

برای جلوگیری از این مسائل مربوط به اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی ارائه می دهد راهنمایی های زیر:

  ساحل تا شبکه خود را. خانه خود را از شبکه های بی سیم است که مانند یک خندق جلوگیری از حملات خود را از اطلاعات ارزشمند است. بدون آن کار را آن گونه که باید خود را خانه کامپیوتر سیستم های باز هستند برای حمله به. یک راه عالی برای اطمینان شبکه ایمنی به عمل رمز فراست به روز رسانی های امنیتی به صورت پیش فرض و راه اندازی فایروال. همچنین تغییر از پیش تعیین شده عبور داده شده به شما هنگامی که شما دریافت روتر خود را.

  محافظت از کامپیوتر شما. مطمئن شوید که سیستم عامل و تمام نرم افزار ضد تروجان به روز و در حال اجرا هموار. مناسب با anti-malware, نرم افزار, جدید ترین سیستم عامل و به روز رسانی نرم افزار خود را به خطر هک یا سقوط طعمه به نرم افزار مخرب قطره.

همچنین, مطمئن شوید که به طور کامل تعطیل کردن کامپیوتر خود را اگر آنها نمی تواند در استفاده برای مدت طولانی (برای مثال: زمانی که شما رفتن به رختخواب در شب).

  درمان خود را به دستگاه های هوشمند مانند کامپیوتر. اساسا این دستگاه ها مانند رایانه بنابراین استفاده از همان حس مشترک شما می توانید برای نگه داشتن لپ تاپ خود را امن است. با بسیاری از گوشی ها و تبلت ها امروز در نظر گرفتن چنین نقش فعال در روز به روز زندگی احتیاطی هستند پارامونت برای حفاظت از داده های خود را.

قفل تلفن خود را هنگامی که آن را در استفاده از, استفاده از کلمات عبور قوی و رمزگذاری و خود را به روز رسانی سیستم و برنامه های اغلب.

  تماشای هر دوربین. فرض کنیم دستگاه های خود را’ دوربین ها و میکروفن روشن است. اگر شما نگران در پوشش دوربین با یک قطعه از نوار.

  همین حالا کلیک کنید, دانلود و یا باز کردن هر چیزی که می آید از یک فرستنده ناشناس. این است که به احتمال زیاد تلاش برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات شخصی شما و یا نصب نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شما. همچنین اگر شما در خانه و یک همکار یا رئیس می پرسد شما را به ارسال اطلاعات حساس می باشد که شما آنها را به منظور بررسی این درخواست است که در واقع آینده از آنها.

  نگاه کردن به صورت هشدار در صفحه نمایش. نزدیک به نیمی از پشتیبانی فنی کلاهبرداری شروع با یک هشدار بر روی کامپیوتر قربانی صفحه نمایش. این پنجره باید یک شماره تلفن برای کمک تماس بگیرید. به جای تماس تعطیل کامپیوتر شما و راه اندازی مجدد آن. هرگز به کنترل کامپیوتر خود را به یک شخص ثالث مگر اینکه شما می دانید آن است که نماینده یک کامپیوتر تیم پشتیبانی با شما تماس گرفت.

  نظر به استخدام کمک از خارج در صورت لزوم. تحقیقات ممکن است آن یا cyber security شرکت با BBB در BBBHouston.org اگر شما نیاز به کمک در ارزیابی خود آن را در حال حاضر وضعیت امنیتی و تعیین اینکه آیا بیشتر حفاظت مورد نیاز است. جزئیات شکایات و بررسی و چک کنید اگر کسب و کار BBB معتبر است.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>