BBB در خانه: انجام تحقیقات در هنگام انتخاب حق remodeler

صاحب خانه که به دنبال راه هایی برای بهبود درخواست تجدید نظر محدود کردن و یا به سادگی به روز رسانی داخلی باید با دقت در نظر بگیرید که باید کار در سایت.

وجود دارد بسیاری از معتبر remodelers اما این مهم است که به دقت برنامه ریزی و در نظر گرفتن گزینه های خود را. شما می خواهید به انتخاب remodeler است که مناسب برای خانه خود و همچنین جلوگیری از هر گونه مشکل بالقوه پیمانکاران.

اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی ارائه می دهد برخی از راهنمایی های خاص در نظر بگیرید قبل از شروع کار:

 طرح پروژه خود را از آغاز تا پایان. صحبت کردن با دوستان و یا اعضای خانواده که تا به حال بازسازی کار است که شما می خواهم. با اداره کسب و کار بهتر در BBBHouston.org به تحقیق remodelers. سعی کنید برای پیدا کردن تصاویر از آنچه که شما می خواهم برای نشان دادن آنچه شما می خواهید. اگر شما در حال خروج از هر گونه تصمیم گیری از بالا به پیمانکار مطمئن شوید که شما با قرار دادن بودجه و مواد مورد نیاز در قرارداد. روشن در مورد چه کسی مسئول سفارش مواد و زمانی که آنها نیاز به آن را انجام دهد. به یاد داشته باشید که زمان تحویل ممکن است برنامه خود را. تصمیم بگیرید که چه زمان کارگران ممکن است در خانه خود و جایی که آنها باید ذخیره هر گونه مواد و تجهیزات زمانی که آنها وجود ندارد.

 رقم کل بودجه است. در نظر گرفتن تمام هزینه های ممکن و فراموش نکنید که چیزهایی مانند غذا خوردن بیش از حد معمول اگر شما در حال انجام یک عوض کردن آشپزخانه و یا هزینه هتل را اگر شما را مجبور به حرکت از خانه خود را در هر کار. انتظار می رود به یک کمی اضافی احتمالی در بودجه برای پوشش دادن هر گونه هزینه های غیر منتظره به خصوص در هنگام کار در خانه. تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به تقسیم پروژه به مرحله بر اساس بودجه شکل گیری است. اگر پیمانکار به ترتیب تامین مالی برای بازسازی کار درک تمام جنبه های شرایط ویژه شما در حال گرفتن یک وام مسکن دوم در خانه خود را به عنوان امنیت. شما ممکن است بخواهید در مورد قرار دادن یک شرط داوری به قرارداد خود را در مورد هر گونه اختلاف بین شما و خود پیمانکار است. تمام تغییرات در نوشتن قبل از کار همچنان ادامه دارد.

 بازرسی قبل از کار. هنگامی که شما به پیمانکاران بالقوه از آنها بخواهید برای نمونه از کاری که آنها انجام داده اند که شبیه به آنچه شما می خواهید. پیدا کردن اگر آن را ممکن است برای تماس با مشتریان قبلی و به بازرسی کار که برای آنها انجام می شود. شما همچنین می خواهید به درخواست مشتری در صورتی که پروژه به پایان رسید اگر آنها راضی بودند و اگر وجود دارد هر گونه هزینه های غیر منتظره اضافه شده در طول پروژه.

 تصویب معماری برنامه. اگر پروژه شما نیاز به برنامه ای از یک معمار, مطمئن شوید که شما درگیر در بحث و گفتگو با آنها و است که شما تصویب هر برنامه ای قبل از شروع کار است. بررسی معمار ثبت شده است با هیئت تگزاس معماری بازرسان با مراجعه به www.tbae.texas.gov.

 تحقیقات مجوز. بحث خود را به پیمانکار بازسازی در مورد مجوزها اما همچنین انجام تحقیقات مستقل برای پیدا کردن آنچه مورد نیاز است. مطمئن شوید که remodeler قادر خواهد بود برای به دست آوردن مجوز قبل از شروع کار.

 همه چیز را در نوشتن و خواندن تمام موافقت نامه ها و قراردادهای دقت کنید. یک قرارداد باید شامل شرح پروژه نیروی کار و مواد مورد استفاده قرار گیرد شروع و تاریخ اتمام و برنامه پرداخت. مطمئن شوید که قرارداد شامل هر کلامی وعده در نوشتن. هرگز در پرداخت بیش از یک سوم از این پروژه ارزش.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>