BBB در خانه: برحذر باشید از حرکت کلاهبرداری

بسیاری از مصرف کنندگان ممکن است در حال حرکت در آینده نزدیک یا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر و یا دلایل دیگر. تحقیقات دقیق قبل از استخدام یک شرکت در حال حرکت لازم است برای جلوگیری از سقوط قربانی به یک حرکت اومدی. وجود دارد بسیاری از محرک معتبر اما scammers به نوبه خود می تواند جابجایی به گران کابوس. این کلاهبرداری ها اجرا حیطه از آیتم های از دست رفته گسترده افزایش قیمت و در برخی موارد کالاهای گروگان برگزار می شود برای پرداخت های اضافی.

چندین نسخه وجود دارد در حال حرکت کلاهبرداری است. ساده ترین این است که گرفتن یک نقل قول و خروج سپرده اما “محرک” هرگز نشان می دهد. در یکی دیگر از تغییرات در این حرکت شرکت به نقل از یک قیمت بر اساس وزن است. پس از بارگذاری آنها را به اطلاع شما است که اموال خود را رفت و بیش از برآورد وزن و وزن اضافی خواهد شد خیلی بیشتر در هر پوند گاهی اوقات ،

با فاحش ترین طرح همه چیز خوب به نظر می رسد. محرک نقل قول قیمت در زمان می رسند و بار اموال خود را در یک کامیون اما هنگامی که کامیون را نشان نمی دهد تا در خانه جدید خود یا اموال خود را به سادگی برای همیشه از بین رفته و یا در حال برگزار شد “گروگان” و شما مجبور به پرداخت هزینه دیگری قبل از scammers آنها را ارائه خواهد کرد.

اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی ارائه می دهد راهنمایی های زیر را به نقطه یک حرکت کلاهبرداری:

  سازمان دیده بان برای نشانه هایی از یک پرواز شرکت. نگاه کردن به وب سایت شرکت که هیچ آدرس و هیچ اطلاعاتی در مورد تکان دهنده ثبت نام یا بیمه. هشدار دیگری است که اگر تماس های تلفنی پاسخ داده می شود با نام ژنریک “محرک” به جای نام شرکت و یا تکان دهنده با استفاده از اجاره کامیون. یکی دیگر از نکته است که شرکت در حال حرکت است که نمی توان در سایت بازرسی اما تخمین می زند بیش از تلفن. بررسی BBBHouston.org برای هر مشتری شکایت یا نظرات ثبت یک شرکت در حال حرکت.

  با احتیاط از درخواست های غیر معمول. اگر تکان دهنده می پرسد برای بزرگ پرداخت و یا پرداخت کامل در پیش است که ممکن است یک علامت هشدار دهنده. و اگر یک شرکت می گوید آن را نمی خواهد بازگشت اقلام خود را به شما را بدون پول بیشتری از شما موافقت به پرداخت تماس با BBB محلی و یا اجرای قانون برای کمک به.

  همه چیز را در نوشتن. بررسی صدور مجوز با مقامات. در ایالات متحده بازدید فدرال موتور حامل مدیریت ایمنی وب سایت به اتمام ایالتی محرک در www.fmcsa.dot.gov/protect-your-move. محرک در تگزاس نیز نیاز به مجوز توسط Texas Department of Motor Vehicles و این مجوز می تواند تایید در www.txdmv.gov. تایید پوشش بیمه و قرارداد نوشته شده است. دقت به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط قرارداد و همچنین به عنوان محدوده مسئولیت و هر تکذیبنامهها. مطمئن شوید که انتخاب و تاریخ تحویل در املای و درک چگونگی رای دادن است که محاسبه می شود. آیا پرداخت نقدی و نمی پیش پرداخت یا شارژ بزرگ. درک شرایط پوشش بیمه و در نظر خرید ارزش کامل حمایت می کند.

  نگه داشتن موجودی از اموال خود را. را موجودی دقیق از اموال خود را و تعداد جعبه به عنوان آنها در حال بسته بندی برای ردیابی. می دانم که تکان دهنده است در قبال از دست دادن یا آسیب از مطالب در مشتری-بسته بندی جعبه مگر قابل اثبات سهل انگاری در بخشی از این تکان دهنده است.

  سوال بپرسید. نترس به سوال در مورد هر چیزی که شما را درک نمی کنند. اگر شرکت در حال حرکت نمی تواند و یا نمی خواهد پاسخ به سوالات شما, شما ممکن است بخواهید به دنبال یکی دیگر از تکان دهنده است.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>