BBB در خانه: برحذر باشید از سلب حق اقامه دعوی نجات کلاهبرداری وجود دارد

شما رو تهدید از سلب حق اقامه دعوی / از دست دادن خانه خود را ؟ با احتیاط از افراد و شرکت های ارائه به “کمک” شما از وضعیت دشوار مالی. طرفداران مصرف کننده گزارش افزایش شکایات در مورد سلب حق اقامه دعوی “نجات” کلاهبرداری است.

این کلاهبرداری ها به طور خاص هدف مالکان که در پریشانی مالی. کلاهبرداری اپراتور ممکن است تبلیغات بر روی اینترنت و در محلی انتشارات گچ پوستر در قطب تلفن و در اتوبوس متوقف می شود, چوب آگهی در مردم درهای جلو و یا تماس با افرادی که خانه های ذکر شده در اعلامیه های سلب حق اقامه دعوی.

در یک سناریوی کلاهبرداری اپراتور ارائه می دهد به “خرید” صاحب خانه ملک با پرداخت مقدار که عقب افتاده وام. Scammer متقاعد صاحب خانه به سند این ملک به یک شخص ثالث است.

اخراج از خانه

صاحب خانه داده شده است گزینه اجاره ملک با گزینه ای برای خرید آن به بعد. پرداخت اجاره در صفحه اصلی است که اغلب بالاتر از صاحب خانه می توانید استطاعت. غالبا صاحب خانه اصلی را نمی تواند پرداخت اجاره و خارج از خانه خود را.

بیچاره صاحب خانه می تواند از دست دادن سهام خود را و خانه های خود. گاهی صاحب خانه مشکلات رفتن حتی عمیق تر. در بسیاری از موارد اولیه وام مسکن پرداخت نشده است و عمل هرگز منتقل شده به عنوان وعده داده شده. نه تنها صاحب خانه مواجه با اخراج از خانه اما کلاهبرداری قربانی ممکن است هنوز هم مدیون اصلی مبلغ وام.

اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی توصیه به مصرف کنندگان که در حال وسوسه ارائه می دهد از جمله به رسمیت شناختن است که آنها در معرض خطر واقعی از دست دادن پول سهام خود را در خانه و یا هر سه. با دقت زیر را در نظر بگیرید اگر شما وام مسکن است که در عقب افتادگی و یا شما رو به سلب حق اقامه دعوی:

 صحبت کردن با وام دهنده خود را. سوال در مورد چگونه به بازسازی وام خود را پرداخت و یا تشکیلات جدید بکار تجاری. برخی از سلب حق اقامه دعوی “امدادگران” را به “مذاکره” با وام دهنده خود را و یا وکیل. می دانم که این یک پیشنهاد است که به احتمال زیاد شامل مقدار قابل توجهی در هزینه. اگر شما مردد به صحبت کردن با وام دهنده خود را خودتان تعامل با کمک یک عضو خانواده قابل اعتماد.

 سعی کنید به فروش خانه خود را به پرداخت کردن وام دهنده است. امضای بیش از یک سند در هیچ راه خروجی شما را از وام مسکن خود را مسئولیت.

 اجازه نمی دهد هر کسی که برای تکمیل مدارک برای شما و یا شما بخواهید به ثبت نام در یک پشته از اسناد و ظاهرا برای تضمین وام مسکن جدید. قربانیان باید بعد متوجه شدند که آنها امضا ترک-ادعای عمل به خانه خود را.

 مراقب باشید این رویکرد شخصی. برخی کمتر-از-اخلاقی کسب و کار خواهد مسائل توجه داشته باشید دست نوشته در درب جلو خود را و یا صندوق پستی که حاکی از آن است که “کمک” در دسترس است از کسی که شما می دانید و یا کسی که منافع خود را در ذهن. سلب حق اقامه دعوی هنرمندان کلاهبرداری می دانید دقیقا چه محله به پتو با خود را ارائه می دهد.

 اگر سلب حق اقامه دعوی “امدادگر” دستور شما را به تماس با شرکت وام مسکن خود را و یا وکیل خود باشید, مراقب باشید. شرکت وام مسکن خود را است کسب و کار است که شما باید در تماس با. بعلاوه چرا شما توافق می کنید برای متوقف تماس با وکیل خود را در هنگام برخورد با پیچیده مسائل مالی است که شامل شاید بزرگترین سرمایه گذاری خود را در خانه ؟

 شما هرگز نباید امضای قرارداد تحت فشار و هرگز دور ثبت مالکیت از اموال خود را هنگامی که شما اصلا قصد فروش آن است. از اعتماد اعضای خانواده و وکیل خود را و یا یک حرفه ای مالی برای بررسی هر گونه مدارک شما ممکن است خواسته شود به ثبت نام.

 هرگز پرداخت با کارت های هدیه. یک شرکت معتبر بپرسید نه برای پرداخت از طریق یک کارت هدیه.

قبل از امضای هر گونه معاملات با یک خریدار بالقوه تماس BBB. بررسی BBBHouston.org به درخواست یک گزارش در شرکت و بررسی هر گونه بالقوه شکایت یا نظرات مشتریان.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>