BBB در خانه: مواظب باشید در هنگام انتخاب یک خانه خوب شرکت امنیتی

میلیون ها نفر از مالکان به دنبال به امن خانه و خانواده و اموال با یک سیستم امنیتی, همچنین شناخته شده به عنوان یک زنگ. اخیر سنبله در جرم و جنایت گزارش شده در سراسر منطقه هوستون بیشتر نیز منجر به بسیاری از مالکان برای در نظر گرفتن امنیت فوق العاده.

در حالی که اکثر خانه های امنیتی شرکت های معتبر از اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی نیز دریافت برخی از شکایت از مصرف کنندگان در مورد کمتر-از-اخلاقی شرکت ها در تلاش برای گرفتن آنها را به سوئیچ زنگ خطر خود را خدمات اغلب توسط ضربه زدن بر روی درب و ادعا می شود خود را در زمان ارائه دهنده ارائه یک “ارتقاء” و یا گفتن فعلی خود را alarm خدمات خارج از کسب و کار و یا فروخته شد به درب-به-درب فروشنده کسب و کار.

BBB زیر را ارائه می دهد راهنمایی برای انتخاب یک خانه شرکت امنیتی:

  انتخاب یک کسب و کار معتبر. بهترین خانه سیستم های امنیتی خواهد جای خود را در شیوه زندگی و خاص اشیاء با ارزش شما می خواهید محافظت می شود. با دقت در نظر گرفتن نیازهای امنیتی و بودجه. همچنین شما می توانید توصیه های خود را از صاحبخانه و یا بیمه مستاجرها حامل. برخورد با شرکت های معتبر و بررسی شرکت با BBB برای اولین بار در BBBHouston.org.

  تماس با حداقل سه شرکت قبل از ساخت یک انتخاب. پیدا کردن اگر آنها به درستی مجوز در تگزاس است. بازدید از وزارت امنیت عمومی تگزاس را در صفحه وب www.dps.texas.gov به منظور بررسی صدور مجوز و بپرسید که آیا این شرکت اجرا می شود, بررسی زمینه های جنایی در کارکنان قبل از استخدام.

  سوال در مورد همه اتهامات جلو. قیمت برای سیستم های امنیتی متفاوت خواهد بود بر اساس سطح حفاظت و نوع تکنولوژی استفاده می شود. مطمئن شوید که به مقایسه قیمتهای پیشنهادی در سیستم های مشابه. فراموش نکنید که برای عامل در نصب و راه اندازی اولیه شارژ و همچنین نظارت ماهانه هزینه.

  می دانید فهم و outs از قرارداد خود را. اگر سیستم زنگ خطر خود را نظارت خواهد کرد یا توسط خود شرکت نصب و یا توسط یک شخص ثالث, مرکز نظارت, پیدا کردن طول قرارداد. به طور معمول نظارت بر قراردادهای دو تا پنج سال در طول. چه خود مراجعه اگر شما راضی نیست با خدمات ارائه شده ؟ شما می توانید لغو قرارداد ؟ آیا حقوق شما اگر نظارت خود شرکت خریداری شده و یا خریداری شده توسط یکی دیگر از زنگ شرکت ؟ این نوع از سوالات شما نیاز به در نظر گرفتن قبل از اینکه شما متعهد و ملتزم خود را به یک قرارداد بلند مدت است.

  مراقب باشید از فشار فروش تاکتیک. یک فروشنده معتبر را به شما زمان به فکر می کنم از طریق معامله خواهد شد و یک وقت ملاقات برای بازگشت در تاریخ بعد. آیا به فشار تاکتیک های فروش; نگاهی به زمان برای انجام تحقیقات خود را و تصمیم گیری آگاهانه.

  جلوگیری از deals که صدا بیش از حد خوب درست باشد. برخی از فروشندگان ممکن است ارائه یک قیمت بسیار خوب برای محصولات خود و یا خدمات است. این ضرب المثل صادق است که شما دریافت می کنید آنچه شما برای پرداخت و بسیاری از مردم شده اند به سرعت نا امید زمانی که محصولات نمی زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره و یا شرکت انجام یک کار جنس بنجل.

  مراقب باشید از lack از شناسایی شرکت. هر مشروع فروشنده خواهد بود قادر به ارائه شما با شناسایی مثبت برای هر دو خود و شرکت خود را. همچنین مراقب باشید از فروشندگان که به نظر نمی رسد به هر گونه روابط به جامعه است. گرد کارگران اغلب ورود و خروج از یک منطقه به سرعت و ممکن است ارائه همه چیز را وعده داده است.

و چه اتفاقی می افتد اگر شما ذهن خود را تغییر دهید پس از فروش ؟ در ایالات متحده به “خنک کننده” قانون سه روز به صورت درب به درب فروش.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. برای اطلاعات و یا برای بررسی قابلیت اطمینان از یک شرکت و پیدا کردن قابل اعتماد کسب و کار بازدید www.bbbhouston.org که شامل ما BBB معتبر کتاب راهنمای کسب و کار, و یا تماس 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال صاحب خانه سوال Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] شامل آدرس پستی و شماره تلفن را بر روی نامه ها و ایمیل های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>