BBB در خانه: BBB هوشمند ارائه می دهد راهنمایی در بام scammers

با آب و هوای گرم و تابستان اخیر طوفان آمده بام کلاهبرداری است. این بهار و اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی است که در حال حاضر دریافت گزارش از سایه سقف بازرسی. وجود دارد بسیاری از معتبر roofers اما مالکان باید در مواظب برای این منفی.

کلاهبرداری پیروی از یک الگوی مشابه است. شما دریافت یک تماس و یا یک فرد را نشان می دهد تا در درب مدعی نمایندگی یک شرکت بام.

به “طاق” ارائه می دهد بازرسی رایگان. فرد ممکن است ادعا می کنند که شرکت در حال کار بر روی یک همسایه خانه و ارائه شده است بازرسی به کسانی که زندگی در این نزدیکی هست, اما اگر شما سوال در مورد که در آن کسب و کار قرار گرفته است و یا چگونه خدمات خود را در کار شما به احتمال زیاد ملاقات با پاسخ مبهم و یا اگر شما در حال صحبت کردن در تلفن آنها به سادگی ممکن است قطع.

شما قبول رایگان بازرسی و “بازرس” را نشان می دهد تا در خانه خود را. اگر آنها نمی, پیدا کردن به اندازه کافی و درنتیجه به شایستگی تمام سقف جدید آنها ممکن است ساخت آن با پاره کردن زونا به تقلید از آسیب باد و یا آنها ممکن است به سادگی به شما نشان می دهد تصاویر از کسی دیگری آسیب دیده سقف. آیا استخدام یک شرکت است که با استفاده از این نوع تاکتیک است. هر گونه تعمیرات انجام شده توسط یک کسب و کار نادرست نیست به احتمال زیاد با کیفیت بالا.

اداره کسب و کار بهتر ارائه می دهد راهنمایی های زیر را برای جلوگیری از بام کلاهبرداری:

تحقیقات شرکت بام قبل از اینکه شما استخدام. نگاهی به کسب و کار شرکت رتبه BBBHouston.org. نگه داشتن چشم و نزدیک در نظرات قبلی و هر گونه شکایت دیگر ممکن است مصرف کنندگان را داشته اند. این یکی از بهترین راه به می دانم که اگر یک بام شرکت معتبر است یا فقط یک پوشش برای یک کلاهبرداری است.

مراقب باشید ناخواسته ارائه می دهد. اکثر کلاهبرداری شروع با یک پیمانکار که “فقط اتفاق می افتد به در منطقه” و اعلامیه های خود سقف و یا در صفحه اصلی ظاهر نیاز به تعمیرات از خارج است. بام کلاهبرداری به طور معمول در فرکانس افزایش می دهد پس از یک طوفان قدرتمند و همچنین, بنابراین هشدار باقی بماند.

دریافت به شرکت بیمه خود را به بازرسی سقف خود را. پر ادعا با شرکت بیمه خود می رود خود را ثبت و می تواند بر آینده ادعا می کند یا خود را ادامه پوشش. قبل از امضای هر گونه کاغذ بازی و یا عقد قرارداد با یک شرکت بام خود را بیمه شرکت به بیرون آمدن برای بازرسی به منظور بررسی نیاز به تعمیر یا تعویض.

دریافت آن را در نوشتن. همیشه تخمین می زند در نوشتن و هرگز اجازه هر کار شروع بدون نوشته و امضا قرارداد. نمی تواند تحت فشار به امضای یک توافق قبل از اینکه شما آماده هستند و مطمئن شوید که شما خواندن و درک همه چیز را قبل از امضای قرارداد. قرارداد باید شامل اطلاعات تماس شروع و تکمیل تاریخ دقیق شرح دقیق کار را به انجام هر گونه هزینه های مواد ترتیبات پرداخت و اطلاعات گارانتی. مطمئن شوید که تمام کلامی وعده گنجانده شده در قرارداد. بپرسید چقدر کار خواهد بود subcontracted و از آنها بخواهید برای اطلاعات پیمانکاران فرعی. سوال بپرسید اگر شما نمی فهمید هر بخشی از قرارداد. هرگز به ثبت نام ناقص و یا نیمه خالی قرارداد. همیشه به یاد داشته باشید, در, تگزاس, شما باید سه روز به لغو هر گونه قرارداد برای فروش ساخته شده در خانه خود را.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>