BBB در خانه: 5 راه شما می توانید اجتناب از مواد غذایی آنلاین-تحویل کلاهبرداری

با بسیاری از مردم هنوز هم به ماندن در خانه در طول این زمان خدمات تحویل غذا را تبدیل به یکی از محبوب ترین راه برای لذت بردن از مورد علاقه خود را در رستوران غذا یا به انبار کردن مواد غذایی.

با جدید آنلاین خدمات تحویل غذا ظاهر تا هر روز این اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی هشدار به مصرف کنندگان ممکن است کلاهبرداران به دنبال سرمایه گذاری در این روند و کلاهبرداری مصرف کنندگان است. قبل از اینکه شما کلیک کنید و سفارش در خدمات تحویل مواد غذایی برنامه و یا وب سایت چک کردن این راهنمایی برای چگونه برای جلوگیری از بودن در پایان از تحویل به خانه شما:

  مراقب باشید از وب سایت هایی که تغییر مسیر بدون هشدار. برخی از رستوران ها سفارش آنلاین به طور مستقیم از طریق وب سایت شخصی خود را تنها برای آدرس به شما تغییر مسیر در جایی دیگر. برخی کلاهبرداران با ایجاد وب سایت آینه به تقلید از معامله واقعی و استفاده از آنها به سرقت محرمانه اطلاعات پرداخت. هرگز سفارش آنلاین از وب سایت است که کامپیوتر شما بدون هشدار شما برای اولین بار. یک کسب و کار مشروع را به اطلاع مشتری است که آنها در حال هدایت می شوید و بپرسید اگر شما مایل به ادامه.

  Doublecheck که کوپن های آنلاین و یا ارائه کد. ظهور رسانه های اجتماعی کوپن کلاهبرداری چیزی است BBB هشدار داده است مصرف کنندگان در مورد در گذشته است. برخی از کلاهبرداران با ارسال ایمیل به صورت مبدل به عنوان کوپن های آنلاین و یا کدهای ارائه کنید و سعی کنید برای فریب مصرف کنندگان به کلیک کردن بر روی لینک هایی که از phish برای اطلاعات شخصی خود را. اگر شما از یک کد کوپن و یا ارائه است که به نظر می رسد ماهی نیست با کلیک بر روی هر چیزی. BBB توصیه تماس با کسب و کار از طریق تلفن برای تایید کد پیشنهاد مشروع است.

  نگه داشتن یک چشم را برای هزینه های پنهان. هزینه سفارش غذا آنلاین می توانید اضافه کردن اگر شما دقیق نیست. برخی از آنلاین خدمات تحویل مواد غذایی دزدکی حرکت کردن در هزینه های اضافی با تحویل هزینه حداقل هزینه برای سفارش و اطلاعات بیشتر. بار دیگر همان غذایی را بیشتر هزینه پول در یکی تحویل خدمات از دیگر. همیشه doublecheck که شما می دانید آنچه شما برای پرداخت قبل از تکمیل سفارش خود را.

  دفعات بازدید: بررسی و رتبه بندی. اگر شما در حال تلاش جدید خدمات تحویل مواد غذایی برای اولین بار آن را همیشه هوشمند برای چک کردن آنلاین بررسی و رتبه بندی قبل از قرار دادن سفارش خود را. بسیاری از آنلاین تحویل سیستم عامل به کاربران اجازه می دهد به ترک نظرات به طور مستقیم در سایت. شما همچنین می توانید تحقیقات هر گونه مواد غذایی-خدمات تحویل در BBBHouston.org و خواندن تجربه است که مشتریان دیگر داشته اند.

  هنگامی که در شک, تماس, کسب و کار به طور مستقیم. اگر شما تحقیقات خود را انجام داده و هنوز هم احساس مضطرب در مورد چیزی است که شما را دیده اند در مورد آنلاین و تحویل مواد غذایی خدمات کسب و کار خود را. صاحبان به احتمال زیاد بیش از خوشحال برای پاسخ به هر گونه سوال شما و بسیاری را سفارش به طور مستقیم بر روی گوشی شما. شما همچنین ممکن است بخواهید کسب و کار در مورد فرایند تحویل و بررسی کنید اگر آنها را بدون تماس تحویل به خانه خود را به طوری که آنها می توانید ترک این موارد در درب خود را بدون تعامل بیشتر.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail [email protected] خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>