مونتگمری – احساسات وجود دارد برای مونتگمری در ارشد شب حاوی حذفی مفاهیم.

انرژی خود را از دست رفته ،

به همان اندازه از جان گذشته Kingwood پارک تیم رفت و به مونتگومری برگزار شد و خرس به تنها هشت امتیاز در نیمه اول جمعه شب پس از آن cruised به 44-28 پیروزی از آن تا به حال به ماندن در حذفی شکار.

“ما نمی باید انرژی” مونتگمری مربی دونالد جانسون گفت. “ما نمی شد نزدیک به عنوان شدید به عنوان ما سه شنبه شب (در یک 48-38 برنده بیش از مونتگمری دریاچه Creek) و آن را مانند نگاه ما فاقد تمرکز است.

“شما می توانید ببینید که در راه ما شات رایگان می اندازد.”

خرس رفت فقط 3-of-14 در خط پرتاب آزاد به عنوان آنها سقوط کرد به 16-17, 9-8 منطقه 20-5A.

Kingwood پارک بهبود یافته به 19-10, 9-8 و می توانید با قرار دادن یک برنده منطقه ضبط و با برنده شدن بیش از کینی ، نهر در هفته آینده به طور منظم فصل آخر.

نه تیم خواهد شد رفتن به پلی آف.

به زودی پس از K-پارک پیروزی Montgomery ویلیس به پایان رسید جدید کینی ، 55-52 به بخش چهارم و نهایی اسکله.

“ما می دانستیم که در آینده ما را به نفع خود ما گذشته دو و ویلیس تا به حال به از دست دادن دو” K-پارک مربی جفری همیلتون گفت. “که موقعیت ما خودمان را در. ما از دست بعضی از بازی ها ما احساس می کنیم باید. اما بچه های ما هنوز هم در رفت و احساس مانند آنها بازی زیادی و آنها نشان دادند که آن را برای چهار محله است.”

K-پارک برگزار شد مونتگمری به چهار امتیاز در سه ماهه اول و چهار در دوم.

در ضمن آن حساس هم یک 10-0 اجرا برای یک 10-2 سرب در اول و 7-0 جهش دوم که مشبک 17-8 حاصل کار دو تیم منجر شود. خرس هرگز نزدیک تر از پنج 19-14 در سوم و پس از آن Mustangs کشیده دور در خط پرتاب آزاد رفتن 11-از-15 در چهارم به پایان 15-از-21.

مونتگمری شات 11-از-37 از زمین و ضربه فقط یک 3-اشاره گر.

“که پایه و اساس ما کل سال – دفاعی کنار بسکتبال” همیلتون گفت. “ما شده ایم واقعا جامد دفاعی تیم کل فصل. ما می دانستیم که از آمدن به اینجا این بود که به یک فیزیکی matchup … و ما همسان خود شدت فیزیکی-حکیم بنابراین من بسیار افتخار از تلاش های ما.”

برندان Iaea و Yacouba Amadus led K-پارک که شات 13-از-29 از کف با هفت امتیاز هر کدام. Swae جوان اضافه شده شش امتیاز و 12 ریباند کمک به ایرانی outrebound مونتگمری 36-17.

“ما باند-تقویت” همیلتون گفت.

“این یکی از بزرگ ما کلید (جمعه). ما تا به حال به آنها را محدود به یک شات از شروع این دقیقا کاری است که ما انجام دادیم.”

تایلر الیوت led مونتگمری با یک بازی-بالا 15 امتیاز.

او به ثمر رساند همه از مونتگمری را امتیاز در نیمه اول و هفت از تیم 11 در سه ماهه چهارم.

تنها دو بازیکن دیگر به ثمر رساند – متئو مورنو (هفت) و اسحاق Lawson (شش).

“سالمندان, آنها چراغ همه ما سال های طولانی اما صحبت ما در مورد داشتن یک اثر باقی مانده از سه شنبه شب چون ما یک پیروزی بزرگ و (جمعه) از آن نگاه مانند ما تا به حال خماری” جانسون گفت.

Jason McDaniel یک نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im