بر منصوب خارج دادستان به بررسی پرونده جنایی علیه مایکل فلین

واشنگتن — دادستان کل ویلیام Barr منصوب خارج دادستان به بررسی پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین است که در انتظار صدور حکم پس از شفاعت گناه به دروغ به اف بی آی یک مقام آشنا با این موضوع روز جمعه گفت.

بر اتحاد شنود گذاشته جفری Jensen, رئیس دادستان فدرال در سنت لوئیس برای انجام بررسی. فلین و خود را وکیل باید به دنبال برداشت خود را از گناه و ادعا اف بی آی و دادستان فدرال درگیر در آوریم.

فلین مورد یکی از اولین آورده سابق مشاور ویژه رابرت مولر به عنوان بخشی از این تحقیقات به روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و ممکن است روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

توسعه اولین گزارش نیویورک تایمز کلاه کردن یک بحث برانگیز هفته برای وزارت دادگستری به عنوان آژانس چهره اتهامات را تسلیم کرده است به فشار سیاسی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وزارت دادگستری باعث داد و بیداد در اوایل این هفته پس از آن مداخله برای کاهش آن توصیه می شود حکم زندان برای راجر سنگ و یک دوست دیرین و متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن بود که محکوم به هفت جنایات از جمله دروغ گفتن به کنگره است. حرفه ای دادستان که رفتار مورد خواسته بود برای یک جمله از هفت تا نه سال زندان که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود “سقط جنین از عدالت است.”

وزارت دادگستری رد وکلای, گفت:, زندان, توصیه بیش از حد سخت بود. دادستان انصراف از سنگ در مورد آشکار کردند. یکی از استعفا از وزارت دادگستری.

در مصاحبه با ABC News, Barr را به عقب رانده و در برابر انتقاد است که او انجام شده بود برگ برنده مناقصه. رئیس جمهور “هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی,” او گفت:.

اما حرکت سریع تحولات بازیگران سخت ویژه در وزارت دادگستری رهبری در درجه اول بر و مطرح کرده اند تازه سوال در مورد گروه استقلال از کاخ سفید است.

مدافع-in-chief: با DOJ مداخله در Roger سنگ مورد ویلیام بر سمان نقش خود را به عنوان برگ برنده متحد

بر صحبت می کند: مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آن را غیر ممکن است برای من برای من کار’

فلین است که برنامه ریزی شده بود محکوم Feb. 27. او التماس کرد گناه در سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد ارتباطات خود با سرگئی Kislyak سابق سفیر روسیه در ایالات متحده در هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

فلین مورد متوقف شده است در دادگاه فدرال برای مدت دو سال به عنوان دفاع از خود تیم مدعی سابق ژنرال ارتش بود و در قاب یک دولت توطئه است. ماه گذشته فلین انصراف خود را از گناه متهم دادستان اقدام در “ایمان بد” در طول تحقیقات خود را.

خود را از دفاع تیم به رهبری محافظه کار وکیل و فاکس نیوز مفسر سیدنی پاول اعلام بی گناهی خود را. فلین وکلای متهم کرد دولت او را مجبور به اعتراف به جرایمی که مرتکب نشده بوده و پنهان کردن شواهد که می ام و تبرئه او. یک قاضی فدرال را رد کرده است کسانی که ادعا می کند.

فلین وکلای نیست پاسخ دادن به تماس ها به دنبال نظر.

دولت در ابتدا توصیه می شود فلین بود محکوم به شش ماه زندان با استناد به تلاش او برای “خنثی کردن” دادستان و خود را “شکست آشکار برای قبول مسئولیت است.”

دادستان فدرال بعد از آن نرم شده و موقعیت خود را نشان می دهد که مشروط نیز یک “مناسب” جمله برای فلین.

بر تصمیم به شیر خارج دادستان به بررسی فلین مورد می آید به عنوان وزارت دادگستری انجام یکی دیگر از لحاظ سیاسی به اتهام تحقیق در ریشه های اف بی آی تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. که پروب منجر به اتهامات جنایی علیه فلین و بازیگران ابر بیش از سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

که پرس و جو که بر راه اندازی در سال گذشته با تمرکز بر اینکه آیا بازرسان فدرال آزار خود نظارت سازمان در مراحل اولیه از روسیه بررسی است. جان دورهام, کانکتیکات, رئیس دادستان فدرال است که منجر به بررسی است.

همچنین در این هفته وزارت دادگستری تصمیم گرفت به پرونده اتهامات جنایی علیه سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe یکی از چندین سابق FBI مقامات شده اند که هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات.

این تحقیقات به McCabe ناشی از یک بازرس کل وزارت دادگستری گزارش که او نادرست مجاز نشت در مورد تحقیقات فدرال به بنیاد کلینتون در آخرین هفته از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. محققان به این نتیجه رسیدند او نمایش داده می شود عدم خلوص وقتی پرسیده شد که در مورد نشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر